Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ninja 250R ve Ninja 250SL arasındaki fark ne?

Motovento
    REKLAM ALANI

Kawa Ninja serisinde bulunan Ninja 250R ve Ninja 250SL arasındaki fark ne? Neden 2 ayrı model olarak piyasaya sürülmüşler acaba? Neden birisi SL birisi R. Ve sizce hangisi daha iyi bir motor. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer 900
    Sl ince küçük R kalıplı

Bu kadar mı başka bir farkı yok mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Alıntı mustafaSRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sl ince küçük R kalıplı
    Bu kadar mı başka bir farkı yok mu

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    250r tek silindir 250sl çift silindir. 250r biraz daha kalıplı bir makina 250sl biraz daha ebat olarak ufak. boyun 180in üzeriyse 250sl pek gitmiyor genelde kimseye

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı vımurad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa Ninja serisinde bulunan Ninja 250R ve Ninja 250SL arasındaki fark ne? Neden 2 ayrı model olarak piyasaya sürülmüşler acaba? Neden birisi SL birisi R. Ve sizce hangisi daha iyi bir motor. Şimdiden teşekkürler.
    250R ve 250SL ayni anda piyasaya surulmus degil. 250R eski model, Euro 4 gibi standartlarin gerektirdigi emisyon oranlarini bu motorla tutturamadigi icin yeni modelde yeni motor kullanma yolunu secmisler. Bu motoru da KLX250'nin motorundan devsirerek kullanmislar.

Aralarindaki sekilsel, boyutsal farklar zaten ortada. Motor anlaminda fark 250SL'in cift silindir degil de tek silindir olmasi. Bunun pratikteki etkisi daha fazla titresim, yuksek devirdeki beygir gucunun daha dusuk olmasi ama alt ve orta devirlerdeki torkun daha yuksek olmasi ve maliyet avantaji seklinde ozetlenebilir.

R eski modeli artik r yok zaten.sl olarak uretiliyor.slim&light.biraz daha derli toplu,biraz daha usturuplu,biraz daha kibar ama bi o kadarda asii ))

O zaman Ninjanın R modeli tarih oldu SL'ye kayalım çünkü 2015den sonra R yok ya da ben bulamadım Hepinize tşk ediyorum. Eyv.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Kafam kadar yazılar yazmasan okuyabiliyoruz kör değiliz (sövücem).

Soruya gelicek olursak R eski model SL yeni model. Artık R üretilmiyor. Azıcık kafanızı kullanıp araştırın be!

sidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafam kadar yazılar yazmasan okuyabiliyoruz kör değiliz (sövücem).

Soruya gelicek olursak R eski model SL yeni model. Artık R üretilmiyor. Azıcık kafanızı kullanıp araştırın be!
    R neden üretilmiyor ?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı sidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R neden üretilmiyor ?
    japon kardeşlerin canı sıkılmış üretimi durdurmuş can sıkıntısı yani özel bir sebebi yok
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    japon kardeşlerin canı sıkılmış üretimi durdurmuş can sıkıntısı yani özel bir sebebi yok
    Awesqme arkadaşımız kafasını kullanmamış sanırım.
    Herkesi bi tersleme kafasına girmiş yada ti ye alma. Bu sebebten dolayı ona sormuştum. Hee bi de şu var, evet körüm benim için büyük yazıyo. Bildiğin konular varsa adam gibi cevap ver ki insanlar faydalansın. Ama yoksa bişey yazma lütfen.

Awesqme arkadaşımız kafasını kullanmamış sanırım.
    Herkesi bi tersleme kafasına girmiş yada ti ye alma. Bu sebebten dolayı ona sormuştum. Hee bi de şu var, evet körüm benim için büyük yazıyo. Bildiğin konular varsa adam gibi cevap ver ki insanlar faydalansın. Ama yoksa bişey yazma lütfen.
    Eyv dostum

Motosikleti
    birazcık araştırsanız her şeyin cevabını bulursunuz R neden üretilmiyor demişsiniz biz nerden bilelim kawasaki nin sitesini girip modellere bakabilirsiniz üretiliyor mu satışta mı bilgiler var R vs SL farkını sormuşsunuz internet te tonlarca bilgi var açın 2 sayfa araştırın biri tek silindir biri çift silindir vs vs bu kadar zor olmasa gerek tamam burası forum soru sorulur fakat cevabı verilmiş soruları neden her zaman sormaya devam edersiniz ki geçen gün adam çok güzel konu açmıştı kim bilir nerelere gitti

Motosikleti
    Tracer900
    birazcık araştırsanız her şeyin cevabını bulursunuz R neden üretilmiyor demişsiniz biz nerden bilelim kawasaki nin sitesini girip modellere bakabilirsiniz üretiliyor mu satışta mı bilgiler var R vs SL farkını sormuşsunuz internet te tonlarca bilgi var açın 2 sayfa araştırın biri tek silindir biri çift silindir vs vs bu kadar zor olmasa gerek tamam burası forum soru sorulur fakat cevabı verilmiş soruları neden her zaman sormaya devam edersiniz ki geçen gün adam çok güzel konu açmıştı kim bilir nerelere gitti
    Kesinlikle bende seninle aynı fikirdeyim. Ama bunu söylemenin binbir türlü güzel yolu varken neden en kötü cevap verilir ki ?

Motosikleti
    Kesinlikle bende seninle aynı fikirdeyim. Ama bunu söylemenin binbir türlü güzel yolu varken neden en kötü cevap verilir ki ?
    eskiden bende öyle düşünürdüm neden kötü cevap veriyorlar forumda takıla takıla sonradan anladım gereksiz konular sayesinde yararlı konuları gören kişiler çok az sonra altlara düşüyor arayınca bulamıyorsun her önüne gelen böyle konu açarsa ne olcak hadi konuya eyvallah başlığa bakarmısın bilenler cevaplasın neyi bilen bir bilgi bile insan başlık açarken konuyla ilgili bir bilgi verebilir
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Tracer900
    O zaman her gereksiz konu açana sövelim. Bu mudur ??

Motosikleti
    ben küfür ettiğimi görmedim

Motosikleti
    Tracer900
    ben küfür ettiğimi görmedim
    Ben senin için söylemedim ki. Yukarda yadıklarımın içinde var kimin için söylediğim.

Motosikleti
    konuya mobilden girerseniz insanı çok rahatsız ettiğini görebilirsiniz sövücem demiş sonuçta söz ağızdan çıkmamış yani sövmemiş

Motosikleti
    Tracer900
    konuya mobilden girerseniz insanı çok rahatsız ettiğini görebilirsiniz sövücem demiş sonuçta söz ağızdan çıkmamış yani sövmemiş
    Mobilden giriyorum. Ne olursa olsun bu şekilde yazılamaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)