Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Full face kask taktığım için sevindiğim anlar - Kaza harici

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    * Çöp kamyonunun arkasına denk gelip, o daracık sokakta mecburi olarak kamyonun ilerlemesini beklerken

* Patlayan lağım sebebi ile yola taşan su, önümdeki araçtan, bana doğru sıçrarken,

* Arı, sinek, taş, mıcır, hatta sümüklü böceğin çarpma sonrası çıkardıkları sesten sonra umursamadan devam ederken,

* Öndeki araçtan sebepsizce fırlatılan, sigara izmariti ve bilimum çöp yanımdan geçerken ya yüzüme gelseydi dediğim anlar

* Öndeki aracın cam sileceğini çalıştırması ile beraber, aracı ıskalayıp beni hedef alan suyun engellendiğinde (sanırım bunu bazı sürücüler kasten yapıyor )

* İnşaat alanlarından geçerken, kalkan yoğun tozun kask ve balaklava ile engellip, rahat bir şekilde nefes alabildiğimde.

* Bahar gelince tuttuğuyla, çiftleşmeye çalışan polenlere, hapşırmıycamda hapşırmıycam derken

* Öndeki araçtan, arkaya doğru sıçrayan, su/çamur vizörden aşşağı doğru akarken

sevinç duyuyorum.

Sırf bu durumlar bile benim için kask takmadan motosiklete binmeme sebebi.

Not: Evet yanlış okumadın, boş yolda sümüklü böcek çarptı, nasıl olduğunu bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

* Kuş çarpması sonucu ufak atlatılan kazalar

* Çocukların kafama attığı taşlar

* Kız arkadaşlarımın kaskımda bıraktığı öpücükler (silmiyorum)

* Mermiye dayanıklılık (Adana için önemli)

* Kaskı çıkarmadan bankaya, pttye, binalara girmem sonucu ilgi odağı olmam
    Furkan Tarık ve hakikiteker bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    * Kaskı çıkarmadan bankaya, pttye, binalara girmem sonucu ilgi odağı olmam
    Acaip güldüm, eğer bunu gerçekten yapıyorsan, içerideklerin tümüne anlık heyecan yaşattığını garanti ederim. Özellikle güvenlik görevlisine.
    127 ve EmreKocyigit bunu beğendiler.

Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaip güldüm, eğer bunu gerçekten yapıyorsan, içerideklerin tümüne anlık heyecan yaşattığını garanti ederim. Özellikle güvenlik görevlisine.
    İlk bankaya girdiğimde çok acelem vardı farkında olmadan kaskla bi hışımla girdim güvenlik silahına davranıyordu az kalsın sonra sakince ve bilerek yapmaya başladım çok ilgi çekiyor
    000000 bunu beğendi.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Motosiklet sahibi olana kadar ara sıra ekipmanlar ile izmir metrosuna binmek durumunda kaldım.
    Bi süre bu devam edince en sonunda dayanamayıp montu ve kaskı kafama geçirip vizörü indirince sonraki durakta herkes bana bakmaya başladı.
    Ben gülüyorum kahkahalar atmamak için tutuyorum ama kimse suratimi göremiyor.
    İneceğim durak gelince herkesin gözü ustumde iken yuruyemedim, ayağım takılıp az daha düşecektim
    EmreKocyigit ve 000000 bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bir gün yakıt almışım, istasyondan çıkıp ara sokaklarda 20-30km/s civarı gidiyorum. Ne kadar yakmış, nolmuş diye kafa yorarken güneş vizörü haricinde normal vizörü kapatmadığımı fark ettim. Tam o saniyede bir arı geldi çaat diye güneş vizörüne çarptı, lan dedim bu galiba içeri düştü. Elimle çene perdesini kurcalarken çenemde ince bir yanma hissettim. Sonra uçtu gitti bu şerefsiz. Ulan hem ters yönden gelip bana çarpıyon, hem de sokup kaçıyon Eve gidene kadar acı çeneme falan yayılmaya başlayınca: "ulan inşallah kafaya bir şey olmaz da bayılmam" diye korku içinde gazlayarak gittim. Bu da böyle bir anımdır, fullface'in faydaları üzerine
    EmreKocyigit, 127 ve 000000 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ışıklarda kendi kendime söyleniyodum o sıra farkında olmadan bi baktım ki yandaki araç bana bakıyo açık kask kullanıyo olsam ne dediğimi anlayabilirdi onun dışında herşey arı, sigara izmariti, köprünün altından geçerken gelen su damlaları, lastiklerden seken mıcır, toz bulutu vs. işte
    000000 bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Katlettiğim böcekleri görüp gülümsüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)