Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İzmir'de motorcuların buluştuğu mekan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Arkadaşlar yeni bir motorcu olarak başka motorcularla tanışmak, kaynaşmak, gazlamak isteğindeyim. İzmir'de böyle "Moto Cafe" gibi bir mekan var mı? Yalnız gezmekte güzel ama böyle 2-3 kişi gazlamakta bir başka güzeldir eminim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Izmirde yasamiyorum ama 2-3 kisi cok zevkli oluyo boyle kucuk tatli cekismeler ve motorlar ayni segment te ise daha zevkli guc ve cc ler ayni olsun tadindan yenmez

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmirde yasamiyorum ama 2-3 kisi cok zevkli oluyo boyle kucuk tatli cekismeler ve motorlar ayni segment te ise daha zevkli guc ve cc ler ayni olsun tadindan yenmez
    150 km ye kadar kapışırım sıkıntı yok ama 150 den sonra motor zorlanıyor
    Kısaca ben;

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Bostanlı Cihat Kora Lisesinin karşısında mütevazi bir cafe var

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Küçükparkta universite II akşam saatleri oluyor hatta can arkadaşımla şuan ordayız

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir'de istanbul'daki gibi sadece motosiklet severlere yönelik bir mekan varsa bende öğrenmek isterim.
    Bunun dışında benim bildiğim motosiklet mekanı olmayan ama motosikletlilerin takıldığı mekanlar;
    Medical park arkasında tadi ala karşısında kafe var(35 cafe olabilir) yeni açıldı oraya gelen giden oluyor (sahipleride motorcu galiba).
    Eskiden Gördes kafede de toplananlar olurdu. (Hala öyle mi bilemem)
    Buca da kapanmadıysa her yer fıstıkda eski cruiser, chopper cılar falan gelirdi.(ağabeyler, babalar)
    Alsancak Tato da keza motor kulüpleri olur ara ara (kartallar vs.)
    Bostanlı sahilde yasemin kafe de motorlular her akşam olur.
    İnciraltı'nda toplaşmalar oluyor bazen.
    Birde yanlış hatırlamıyorsam harley-davidson bistro tarzı bir yer açmıştı.
    Tyna ya da takılanlar oluyor motor göz önünde diye.

Benim bildiğim parça parça yerler bunlar.

Edit:
    Bir de ek olarak, cin atı bisikletçi mekanı olmasına rağmen motorcu abiler de gelirdi. Cuma akşamları nefis canlı müzik olur hala devam ediyorsa, orta yaşlı müthiş ağabeyler.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etkinlik düzenleyin motorcuların buluştuğu cafe olsun

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Böyle motorcu mekanı olarak bilinen bir yer yok galiba ama farklı farklı motorcuların düzenli gittiği cafeler var gibi duruyor.

İstanbul'da durmadan etkinlik oluyor hep toplaşmalar gazlamalar oluyor ama adam akıllı İzmir'de böyle şeyler pek görmedim. MT nin İzmir Sorumlusu napıyor bi gelsin bişiler yapsın abi

Nadiren yapılıyor ama ben hiç birine gidemedim saatleri uymuyor Bi ara forumdan arkadaşlar düzenledi onu da kaçırdım. Pek bi alternatif yok. Düzenleyen olursa gelirim.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haftasonları pistte etkinlikler oluyordu. Onun dışında motosiklet kulüp ve dernekleri var birkaç tane. Onların etkinlikleri oluyor ama kulübe/derneğe kayıt olman gerekebilir. Kuşadası'na falan gidiyorlar.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Her cuma iller kısmındaki izmir sayfasında buluşma ayarlıyoruz isterseniz izmir temsilcisi cem abi var onunla iletişime gecin. Nerdeyse her cuma takiliyoruz izmir motosiklet.net olarak

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı cagiran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bostanlı Cihat Kora Lisesinin karşısında mütevazi bir cafe var
    Pek müşterisi yok, mekana hiç gitmedim dibimde olmasına rağmen ama pek cazip bir yer değil gibi duruyor.. Gitmek konuşmak lazım.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Riders kafe banaa da yakın, ama iş yok pek

Alıntı Ege Anıl EFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her cuma iller kısmındaki izmir sayfasında buluşma ayarlıyoruz isterseniz izmir temsilcisi cem abi var onunla iletişime gecin. Nerdeyse her cuma takiliyoruz izmir motosiklet.net olarak
    Orayı takip ediyorum. Arkadaşım o grupta ama saatleri bana uymuyor

Motosikleti
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek müşterisi yok, mekana hiç gitmedim dibimde olmasına rağmen ama pek cazip bir yer değil gibi duruyor.. Gitmek konuşmak lazım.
    Aslında geliştirmek ve sahiplenmek bizim elimizde, o yüzden ara sıra gitmeyi düşünüyorum
    Bu arada ben de eski bi deniz bekçisiyim

Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riders kafe banaa da yakın, ama iş yok pek
    Bir kere gidip oturduk kardeşimle ama yeni insanlarla tanışma ortamı yok pek
    Gene de bize yakın ve sevimli bir yer.
    Ara sıra gitçez
    Ege Anıl EFE bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Biz Gezgin 35 olarak, motor kulübünden çok arkadaş grubu, her Cuma akşamı genelde Yasemin Kafe'de buluşuyoruz. Arada İnciraltı. Bazı hafta sonları mini gezilerimiz oluyor. Karaburun, Birgi falan gibi. Aslında bizde herkes bir yerden birbirinin tanıdığı. İş, güç, akraba, mahalle. Motoru olan geliyor. Grubumuzda scooter, adventure, racing, cross her şey var. Hatta İzmir MT Cem'de arada bize uğruyor. Kendisi cross ile genelde dağda olduğu için sık sık gelemiyor.

Ek olarak İzmir MT Cem ile her hafta yine Cuma sanırım toplanıyor.

İnciraltı'nda her Cuma İzmok kendi mekanında toplanıyor. O bayağı ciddi bir klüp. Her gelene kapıları açık ama kurallar sert. Dezenfekte, güzel bir ortam var.

İzmir Moto Club her Perşembe Alsancak Sokak'ta ya da Cafe Ti'de ya da Bostanlı Rider Cafe'de ya da Buzz35'te falan filan toplanıyor. Bir akşam İzmir MT harici olabilir yine bu forum arkadaşları toplanalım tanışalım.
    hattoi, AWESQME ve hakikiteker bunu beğendiler.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    Bu başlığı açan arkadaşa teşekkür
    Vesile olacak gibi bir organizasyona
    Yaseminde oturmalıktan çok biraz km yapıp vakit geçirmelik tercih ederim şahsen, rutine de bağlanabilir

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı Ege Anıl EFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seve seve katılmak isterim

Bu başlığı açan arkadaşa teşekkür
    Vesile olacak gibi bir organizasyona
    Yaseminde oturmalıktan çok biraz km yapıp vakit geçirmelik tercih ederim şahsen, rutine de bağlanabilir
    Durmadan İstanbul da bişiler yapıyorlar yok iftar sonrası gezme filan canım çekti bi konu açayım dedim ya Vesile olursak süper olur

Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Gezgin 35 olarak, motor kulübünden çok arkadaş grubu, her Cuma akşamı genelde Yasemin Kafe'de buluşuyoruz. Arada İnciraltı. Bazı hafta sonları mini gezilerimiz oluyor. Karaburun, Birgi falan gibi. Aslında bizde herkes bir yerden birbirinin tanıdığı. İş, güç, akraba, mahalle. Motoru olan geliyor. Grubumuzda scooter, adventure, racing, cross her şey var. Hatta İzmir MT Cem'de arada bize uğruyor. Kendisi cross ile genelde dağda olduğu için sık sık gelemiyor.

Ek olarak İzmir MT Cem ile her hafta yine Cuma sanırım toplanıyor.

İnciraltı'nda her Cuma İzmok kendi mekanında toplanıyor. O bayağı ciddi bir klüp. Her gelene kapıları açık ama kurallar sert. Dezenfekte, güzel bir ortam var.

İzmir Moto Club her Perşembe Alsancak Sokak'ta ya da Cafe Ti'de ya da Bostanlı Rider Cafe'de ya da Buzz35'te falan filan toplanıyor. Bir akşam İzmir MT harici olabilir yine bu forum arkadaşları toplanalım tanışalım.
    Bir gruba katılmayı ben de istiyorum. Gidip tanışmak kaynaşmak beraber gazlamak çok güzel oluyordur kesin Şu aralar yalnız takılıyorum acemi olduğum için kendimi geliştirme çabasındayım bol bol pratik yapıyorum. Ancak ileride uzun yol olsun şehir içi olsun katılmak isterim.

Ayrıca Yasemin Cafe bana çok yakın evime yürüme mesafesinde. Her cuma katılabilirim akşam saatlerinde sizlerle tanışmak isterim

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Aslında geliştirmek ve sahiplenmek bizim elimizde, o yüzden ara sıra gitmeyi düşünüyorum
    Bu arada ben de eski bi deniz bekçisiyim

Bir kere gidip oturduk kardeşimle ama yeni insanlarla tanışma ortamı yok pek
    Gene de bize yakın ve sevimli bir yer.
    Ara sıra gitçez
    Vallahi açıkcası kasıntı bir mekan gibi ama tamamen ön yargı gitmedim, konuşmadım dediğim gibi.. Motosikletçi kafesi dediğin yerde muhabbet olur, nasıl burada tanımadığımız birisiyle buluşunca dost gibi yaklaşım sergiliyorsak orada da öyle olmalı. Dost edinmeli, çevre yapmalı.. Allah'tan full choppercı kafeleri gibi değil. Enduro, Touring görüyorum genelde önünde.

Bu arada deniz bekçisi aklıma öylesine geliveren bir tanımlamaydı, Fener bekçilerini bilirdim... Kaptanım, öyle yazıverdim

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    25-30 kişinin olduğu bir Whattsapp grubumuz var dahil olmak isteyen var ise numarasını bana özelden yazsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)