Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 CBR 650 F İÇİN EGZOZ ÖNERİLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar,

2016 cbr 650f için sadece ses yapan ki arabasını aynasız kullanan yaratıklara geldiğimi bildiren bir egzoz arıyorum. kesinlikle pahalı olmaması gerekiyor boğazdan istemiyorum(maliyetli oluyor) sadece tüpü taktırıp uygun fiyatlı ve idare eden sese sahip olan;

1- egzozun markası
    2- fiyatı
    3- istanbul'da nerede taktırabilirim

eğer yaptırıp önerecek olanlar varsa resmini görebilirmiyim ve sesini duyabilirmiyim.

şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese defalarca teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Görünür olmak adına hiç reflektif yelek giymeyi denediniz mi? 4 silindirli motorun sesi yeterince yüksek çıkmıyor mu, araçlar gerçekten farketmiyor mu? Lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın ama insan kendine bazı şeyleri itiraf edebilmeli. Bunu hepimiz yapıyoruz maalesef.. Keşke biraz daha performans istiyorum veya Bebek'te gaza bastım mı wafflecıdaki sarışın bir irkilip dönüm baksın vs. vs. deseydiniz
    wing41 ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görünür olmak adına hiç reflektif yelek giymeyi denediniz mi? 4 silindirli motorun sesi yeterince yüksek çıkmıyor mu, araçlar gerçekten farketmiyor mu? Lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın ama insan kendine bazı şeyleri itiraf edebilmeli. Bunu hepimiz yapıyoruz maalesef.. Keşke biraz daha performans istiyorum veya Bebek'te gaza bastım mı wafflecıdaki sarışın bir irkilip dönüm baksın vs. vs. deseydiniz
    Yok sadece trafikte farkedilme amaçlı ya valla bak

Şaka bi yana tiger görüyorum ben hep sesi gür fiyatı en hesaplısı diye biliyorum.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet orjinal egzoz ile 4silindirin sesi çıkmıyor arabalar gerçekten farketmiyor bebek'e hiç gitmedim kızlar baksın diye güzel bir egzozla sesi hoşuma gittiği doğrudur
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    4 silindir orijinal egsoz sesi TEM - E5 gibi yollarda araçtan duyulmuyor maalesef. Defalarca denedik, ses duyulduğunda aracın çarpma hizasına giriyorsunuz zaten.
    Yol kenarında bekleyene her egsozun sesi gelir zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Arkadaşımda bu motorlar için yapılmış İxil sx1 var. Sadece tüp. Sesi fena değil. http://youtu.be/oD7Lui10IB8
    4 silindir 600 cc motorlardan gerçekten ses almak için kat iptali yaptırman lazım (ses rahatsız edici olabilir).
    4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHU TAŞIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

tiger değilde şu ustanın kendi imal ettiği egzoz süpermiş

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Araba egzozu taktır .

ne kadar gereksiz ve boş insan var yurdumda ya. herkesi kendi gibi egolu zannedip boşboş yazı kirliliği yapan. bebekteki sarışınmış, bu nasıl bir zihniyettir şaşırmamak elde değil.
    hayır sorduğum soruya cevap olarak yazdığın şeyi kendin bir dikkatli okusana , belki sende kendine gülersin

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Ben özellikle kaba bir dil kullanmadan fikrimi belirttim. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim, özellikle açık egzosla rahatsızlık verenleri eleştirdim. Açıkcası "boş insan" olduğumu da düşünmüyorum. Yine de canınız sağolsun, tekeriniz düz bassın

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Twobrothers hoş. Barodi'nin kanalindan bakabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)