Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ogs hgs hakkında bilgiye ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    atilgans29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 x - MT 25
    bu gün bayrampaşadan avcılara dönerken e5 e çıkmaya çaliştim çıkamıyınca baya temden gittim gişeler falan geçtim ama ne hgs var bende ne ogs dönme şansımda yoktu o yolda şimdi bu hgs ve ogs arka plaka okuyormu ne yapmam gerekiyor bi bilgi verirmisiniz ceza olarak ne kadar gelir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1 hafta içinde hgs alırsan, ceza yemezsin.Plakdan düşüyorlar fakat; bazen 1 ay hesaptan düşmediği oluyor. Sen yinede hgs al boşa ceza yeme, 45 tl olması lazım 6.Sınıf kart şeklinde. Kartı okutmak bu arada bayağı zordur elinle havaya kaldırmak gerekli, o yüzden hiç uğraşma plakadan düşsünler.
    OGS den geçtiysen durum farklı olabilir, OGS hakkında bilgim yok.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Hgs gişesinden mi kaçak geçiş yaptınız yoksa Ogs gişesinden mi? Her ikisi içinde aynı şey geçerli eğer 7 gün içinde plakanıza ait bir kart/cihaz alırsanız cezai durum olmaz, hesabınıza yüklediğiniz paradan normal geçiş ücreti düşer.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    Hgs kart olayı bana sakat geliyor... Nerde tutacaksın onu gişeye gelince cebinden çıkart tut tekrar yerine koy aboo 2-3 lira fazla veririm ogs devam tak çıkart misali işim olunca takıyorum olmayınca cepte ) çalınma riski de kalmıyor...
    Gözler ki aşk kapısının tokmağıdır gözler ki aşkın kapısıdır, Girmesini bilene!!

Arkadaslar hgs kartını gostermenize gerek yok.hatta geçiş anında kacak geçiş dese bile 1 gün sonra netten hgs gecis sorgulayin orda bakiyeden düştüğü gözüküyor.plakanizdan okuyor.ayrıca basvuru 30 tl kart bakiyesi + 15 tl kart ucreti olmak uzere 45 tl oluyor.muhtemelen kacak gecis itibari ile 15 gün icerisinde basvurun zaten basvuru 5 dk sürüyor 1 haftayi gecirmeden yapin

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı bizil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hgs kartını gostermenize gerek yok.hatta geçiş anında kacak geçiş dese bile 1 gün sonra netten hgs gecis sorgulayin orda bakiyeden düştüğü gözüküyor.plakanizdan okuyor.ayrıca basvuru 30 tl kart bakiyesi + 15 tl kart ucreti olmak uzere 45 tl oluyor.muhtemelen kacak gecis itibari ile 15 gün icerisinde basvurun zaten basvuru 5 dk sürüyor 1 haftayi gecirmeden yapin
    mahmutbey gişelerden girdi diyelimki bu arkadaşımız taaaa tekirdağda çıktı ya da mahmutbeyden girdi ıspartakuleden çıktı o zaman plakadan ne düşüyor ?

Girdigin ciktigina gore hesapliyor plakani okuyor.plakanin kayitli oldugu hgs den düşüyor.hgs kartınızı okutmaniza gerek yok.zaten ptt ye hgs almak icin gittiginiz de oradaki gorevli okutmayin plakadan okur hgs bakiyesinden düşer ucret diyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)