Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

600-700TL'ye kadar kask.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bu konu defalarca açılmış fakat en yakını 1 yıl oncesinde konuşulmuş. Bu yüzden tekrar açayım dedim. Kask almayi dusunuyorum. Baya araştırdım aklimda shark s700,caberg stunt,agv k-3 sv,nolan n64,bell qualifier,Marushin,Icon airmada,hjc cs14 ve nitro aikido var. Bu kasklar cok olasi fakat aralarinda secim yapamadim,eger bunlardan birini kullandiysaniz veyahut kullanıyorsanız yorumlarinizi bekliyorum. Bu arada başka kask onerirseniz de sevinirim tercihen dahili gunes vizorlu olmasini istiyorum. Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Shark en mantıklı seçim gibi kullanan arkadaşlarım memnunlar

Fuarda Caberg Stunt, Bell Qualifier ve Nolan N86 modellerini denedim.
    En rahat ettiğim Bell Qualifier oldu. Cuk oturdu desem yeridir.
    Caberg Stunt uyum olarak idare ederdi. Ancak forumda sürekli çok ses aldığı yönünde şikayet var. Biraz araştırırsanız konuları bulabilirsiniz.
    Nolan (N 86) ise kaba ve aerodinamiği zayıf gibiydi. Şu sıralar yeni olarak N 87 modeli çıktı onada bir bakın derim.
    Tabi hepsini motosiklet üzerinde denemek lazım. Motosiklet tipine göre değişebilir. Kimi kasklar düz oturuşa, kimileride racing oturuşa göre yapılıyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    http://www.fc-moto.de/Scorpion-Exo-7...Crystal-Helmet bi 100 lira daha yükseltirsen exo2000 var. SML bedenler var.

siyah vizor, pinlock, temizleme kiti hepsi beraber geliyor. ekstra almaya gerek kalmıyor.

HJC kasklarda güzel IS17 aradığın fiyata var.
    karacabeg bunu beğendi.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    2. Kaskım olarak bell qualifier hi viz hoşuma gitti.konuyu takip ediyor olacağım, forumlarda bell hakkında fazla görüş yok. Shark ve agv k3lerle ilgili görüşler ortada.

Bu arada ben de k3 kulkanıyorum, ses sorunsalı dışında havalandırma, konfor vs olarak severek kullandığım bir kask.

marushin 777, bell qua., nolan 64 tabi en önemlisi kafana tam olması ve kafa yapına olması

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Scorpion kasklara baktim n11de falan var fakat turkiye de pek tutulan bir kask değil gibi. Fc moto da türkiye ye satisini durdurmus zaten. Yorumlariniz icin teşekkürler. Bu arada pulsar 200 ns kullanıyorum,siyah. Agv k3 ile agv k3 sv arasindaki tek fark,gunes vizoru mu? Sanirim secimim agv k3 svden yana olacak 600 lira gibi bir rakama var.

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Bell qualifer yerine 740 tlye bel vortex al kesinlikle.
    Ben kullanıyorum acayip rahat ve kullanışlı bi kask.
    Üstelik dot ve snell 2015 güvenlik sertifikası var.
    Ben 680 kusur bi fiyata almıştım pantolon da almıştım ama yanında.
    Israr sonucu indirim yapıyorlar.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    fc moto Türkiye satışına tekrar başlamış sanıyorum. Geçen hafta satın almaya izin vermezken bu hafta kredi kartı aşamasına kadar gelinebiliyor. İşlem tamamlanabiliyoru mu onu bilmiyorum halakarar aşamasındayım.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı Ege Anıl EFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bell qualifer yerine 740 tlye bel vortex al kesinlikle.
    Ben kullanıyorum acayip rahat ve kullanışlı bi kask.
    Üstelik dot ve snell 2015 güvenlik sertifikası var.
    Ben 680 kusur bi fiyata almıştım pantolon da almıştım ama yanında.
    Israr sonucu indirim yapıyorlar.
    Hocam bell qualifier ile bahsettiğiniz vortex arasında ne gibi farklar var. Aradakı 250 Tl ye deper mi? Ben 2. Kask olarak düşünüyorum.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Ben 2. kask olarak bunu düşünüyorum. Kullanıcı yorumları baya iyi...

http://www.motosikletaksesuarlari.co...m_action=click

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ben ls2 ff323 almayı düşünüyorum fiyatı yükselmeden.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Hepsini yazmışsınız. Kafanıza uygun olanı alın. Her kaskin beden şekli farklı çünkü

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ls2 ff323 almayı düşünüyorum fiyatı yükselmeden.
    Super kaskmis. Sekil semal tasarim ls2 nin işi

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bu arada bell vortex 1800 gram.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Super kaskmis. Sekil semal tasarim ls2 nin işi
    Fiyatına göre sunduğu özellikler çok çok iyi fakat markası ls2 olduğu için insanlar markası güzel olanı almayı tercih ediyor.(bkz:iphone)

Motosikleti
    Snell sertifikası olduğu için hiç düşünmeden güvenlik konusunda tedirgin olmana gerek yok. En zor alınan güvenlik sertifikasi.Çoğu yüksek fiyatlı kasklar bile bu testten geçemiyor.

Konfor olarak önceki kaskim ls2 ff384 idi.
    Kaski ilk denediğimde acaba bol mu bu kask demistim.
    Ama değildi ve zamanla almıştım kafama cuk diye oturmuş aslında.
    Havalandırma olarak yukarıda 2 kaş kısmında ve çenede olmak üzerek toplamda 4 havalandırma var.

İzmir de 33 derece sıcaklıkta kaş kısmındaki havalandırma yüzümü gerçekten üşütuyor diye kapatıp geziyorum
    Kaskı alırken pinlock sordum ama gerek olmadığını buğu yapması gibi söyledi,inanmak istemedim ama denediğim zaman cidden buğu yapmıyor.
    yağmurlu havada ,hapşırma krizinde felan birçok kez denedim buğu yapmıyor vizör.

Tek sıkıntım şuan siyah vizör alicam ama fiyatı 160 tl .
    Tek sikintim bu.
    Kafana uyarsa hiç düşünme al derin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

M beden bell vortex kamerasız 1,580 gram çıkıyor.evdeki yemek için kullanılan terazi ne kadar doğru bilemem ama o kadar gösteriyor

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bell vortex 1800 gram.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Fiyatına göre sunduğu özellikler çok çok iyi fakat markası ls2 olduğu için insanlar markası güzel olanı almayı tercih ediyor.(bkz:iphone)
    Gerekli sertifikalar var. Kalite,kullanim kolayligi var. İnsanlarin ne dusundugunu bosverin. Zaten ls2 bence kendini kanitlamis bi marka.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Caberg stunt hakkinda genelde iyi seyler okudum fakat aşırı ruzgar ses alıyormuş kullanmadan emin olamam tabii fakat ruzgar ben de cok bas agrisi yapiyor sinuzitimden dolayi... mt matrix kullanan var mi pekala aranizda? Fiberglass double d ring falan fiyat olarak cok ucuz ozelliklerine gore buda dusunulebilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Bu arada bell vortexte cok guzel bir secim olur ancak gunes vizoru olmamasi benim icin eksi. Suanki kaskimda siyah aynali vizor var o yuzden sikinti olmuyor ancak bell in vizorleri pahali...

Motosikleti
    Alıntı BajajRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caberg stunt hakkinda genelde iyi seyler okudum fakat aşırı ruzgar ses alıyormuş kullanmadan emin olamam tabii fakat ruzgar ben de cok bas agrisi yapiyor sinuzitimden dolayi... mt matrix kullanan var mi pekala aranizda? Fiberglass double d ring falan fiyat olarak cok ucuz ozelliklerine gore buda dusunulebilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Bu arada bell vortexte cok guzel bir secim olur ancak gunes vizoru olmamasi benim icin eksi. Suanki kaskimda siyah aynali vizor var o yuzden sikinti olmuyor ancak bell in vizorleri pahali...
    Aynen tek sıkıntım vizör pahalı işte.
    İlk aldığım gün double ring bağlatısı baya ugraştırmıştı şimdi çok rahatım

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Ben yeni kask aldım ve tercihimi Nitro'dan yana kullandım. Sharp 5 yıldız, kafama tam oturdu, iç malzeme kalitesi de kesinlikle kötü değil. Ağırlığı 1300 gr civarında. Fiyat olarak ise 400 tl.
    Türkiye'de pek tutulmuyo sanırım ama güvenlik öncelikli düşünenler için fiyat avantajı çok iyi bence.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler