Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

yeni başlayanlar klubü :D

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba abiler ablalalr ben motora başlayacağım ve 260 cc motorlar var aklımda r25 düşünmüştüm ama vazgeçtim sonra vbr düşündüm 250rr oda herkezde vardo istemedim sonra hyosunga baktım gt250r ve gd250r modelleri hoşuma gitti ama bi seçim yapmalıydım gt250r beğendim sizce onla başlamam uygunmu bana tavsiyeler verebilirmisiniz ve motora sahip olan biriyseniz çok iyi olur yorumlarınız benim için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Emin ol saydıklarımın hiçbiri ile başlamayacaksın
    Ekipmanını
    Eğitimini
    Ehliyetini al
    Motosiklet bilinci beynine yan yerleşsin sonrasında
    Ybr,cbf gibi uçak,motorlar ile başlayacaksın.tabiki tahmin bu
    İnşallah hakkında hayırlısı olur. Yanlış anlama bende aynı yıllardan geçtim cbr felan düşündüm r25 felan ama eğitim ehliyet ivir zıvır derken anlıyorsun çoğu şeyi.
    Şimdi kısmetse bende bu ay ybr alıyorum kardeşim

abi onlarla başlamıyacapım emin ol insan kendini bildikten sonra tehlike raddesi ortada çok olmuyor benim amacım 250 cclik bi motoru alıp 1 2 sene onu iyice öğrenmek ayrıc 250 ccle başlaynnda var 125 veya 150 ilede

Motosikleti
    İnşallah dediğin gibi olur hakkında hayırlısı , bu arada saydığım markaların hepsi kendini ispatlamış kaliteli motorlar,illa bunlardan birini alicam dersen:r25 ve gtr250 tavsiye etme çoğu kişi başlangıç icin. Cbr al piyasa da iyi parça da bol ve ucu diğerleri ne kiyasla

abi cbr da herkezde var ktm düşündüm oda 17 bin tl fiyatı var hoysung 13 bin tl çok iyi

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben abimin 29hp lik gv 250 sini surdum. 16 yasindayim. Sanayi icinde bosken ogrenmek icin. Ama belli bi noktadan sonra kendimi tutamayip sundurdum, sekillere girdim falan. Ama bisey dikkatimi cekti izledigim videolardaki herseyi unutup tam tersini yaptim.

Gt250r dedigin makine r25 cikmadan once en hizli 250 cc motordu. Genelde apaci tayfasi kullaniyordu. Gerek oturus pozisyonu gerekse parcalari nedeniyle ilk motor olmaz,olamaz.

Simdi kendini avutma ben kendimi tutarim diye. Al bi 125-150cc motor bi bak. Belki dediklerimi anlarsin.

abi r25 le başlayanda var ona diceksin

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ben cbr 250 ile başladım çok pişmanım. yetmiyor pek. bence R25 ile başla. japondan şaşma derim

:D abi r25 te şekli falan rengi olsun hoşuma gitmiyor küçük gibi

Motosikleti
    1000rr ile başlayanlarda var,r6 felan da ve halen yaşıyorlar.tabi nereye kadar.
    Bu arada 250 cc az değil bunu hatirlatirim guzel kardeşim.
    Daha önce motosiklet kullandin mi bilmiyorum ama 90 kmh bile tecrübesiz birisi icin gayet yüksek ve tedirgin edici bir hız.
    İnşallah ne kendini ne etrafındaki ne de bizleri üzersin

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Alıntı TekkTabanca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi r25 le başlayanda var ona diceksin
    R25 ile baslayip ölenler var sen ne diyeceksin,
    Burada yorum yapanlar senin iyiligin icin diyor o yüzden hemen itiraz etme birdinle. 7 senelik otomobil ehliyetim var 32 yaşındayım bisiklet ile uzun yol bile yaptım ama r25 e param yetse bile gene pullar 200ns den daha guclu sunu almam. Çünkü motor hata affetmez her gün güzel kullanirsin bir kere gaza gelip hata yaptın mi olürsün yada sakat kalirsin

Motosikleti
    Hocam dışardan bakınca 250 cc bu gitmez,140 km felan yüksek hız değil zannediliyor.
    O hızlarda en ufak ni hatanın bedeli büyük olacağı pek bilinmiyor.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardes sen bilirsin. Arkadasta yazmis cbr1000rr lada baslarsin , onune araba cikar duramazsin. Cbr 250 deyip gecme kac beygir motor, size tavsiyem daha fazla israr etmeyin. Madem alacaksiniz alip gecin.

ama abi senin amacım öğrenip daha yükseklere çıkmak değilki ben o ccde kalmıyacağım öğrenmek için güzel bi motor sonra r6 mt-09 falan var aklımda

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    grenajları sizlere ömür; grenaj yenileme vakti gelmiş bi cbr al. ondan sonra istediğin gibi kullan, paran varsa masraf et kaplattır, iste3diğin deseni bastır. Bir arkadaşım öyle yaptı; 10.000 tl ye grenajları solmuş çatlakları bulunan 2013 cbr250 aldı, istediği gibi kulandı sonra kendisi istediği gibi malzeme üretip fabrikadan çıkmış gibi yaptı motoru...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Yahu herkes olmaz diyor, seninki akıllılık değil diyor, yanlış düşünüyorsun diyor, sen ise hepsine inadım inat... diye cevap veriyorsun. Ya büyü, ondan sonra bir motor al, ya da bu kafayla bir motor al, büyüyeme. Ne yaparsan yap! Söylenecek her şey söylenmiş işte, anlayıp anlamamak sana kalmış!

abi cbr değilde gt250r düşünüyorum ama oda şimdi aklımı çeldi dediğin gibi ypılsa şekil olur

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı TekkTabanca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba abiler ablalalr ben motora başlayacağım ve 260 cc motorlar var aklımda r25 düşünmüştüm ama vazgeçtim sonra vbr düşündüm 250rr oda herkezde vardo istemedim sonra hyosunga baktım gt250r ve gd250r modelleri hoşuma gitti ama bi seçim yapmalıydım gt250r beğendim sizce onla başlamam uygunmu bana tavsiyeler verebilirmisiniz ve motora sahip olan biriyseniz çok iyi olur yorumlarınız benim için
    bahsettiğin motorlara vakıf değilim kullanmadım fakat yeni başlayan biri için 125-150 cc'lik motorlar daha idealdir..sizde böyle yaparsanız uzun vadede iyi tecrübe edersiniz ve sonra 250 cc'lik motorlara geçersiniz.hem ekonomik açıdan iyi olacak hemde riski enaza indirgeyerek motordan soğumazsınız..
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Ali Bircan bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Bırakın arkadaşlar , genç kafaya koymuş, kendini de biliyormuş(çelik gibi irade var maşallah) istediği cc ile başlasın . Hatta ben R6 tavsiye ediyorum sana. Şimdi kim uğraşacak ya ybr ile cbf ile yavaş yavaş büyüteceksin motoru hem şekilleri de berbat kurye motoru onlar. Sen direk R6 ile başla çok şekil motor, acayip de kız tavlarsın. Kaskta takma ki kızlar seni görsünler !
    Bırakalım doğal seleksiyon işini yapsın...
    Ali Bircan, NoWyld, Tolgakan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)