Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nolan N87 Classic N-Com 3 Parlak Siyah satın aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merak edenler için bekleyemedim satın aldım ama şunu söyleyebilirim ls2'den sonra gerçekten kask, kask gibi duruyor ls2 gerçekten kağıt gibi kaldı daha deneme fırsatım olmadı ama kafaya oturuş rahat ve sıkma falan yaşamadım ls2 kaskım L bedendi ve aynı bedeni aldım sıkıntı çıkmadı
    N11'den 684TL'ye aldım 50 TL'de karta puan veriyordu 634TL'ye gelmiş oldu İnşaAllah memnun kalırım daha sonra uzun yolda deneyip sıkıntı varsa yazarım benim gibi almak isteyip resimlerine ulaşamayanlar için fikir amaçlı birkaç resim paylaştım link aşağıda herkese hayırlı günler.

https://drive.google.com/open?id=0By...HU4a3pIN2FZdzQ
    otchill bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 250 abs
    hocam merhaba, takipteyim, yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim. ayrıca satıcı linkini de özelden paylaşır mısınız?

bende aynı kaskı almayı düşünüyorum da... ancak ağırlığı 1530 gr galiba... bana biraz fazla geliyor..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 RS
    Bende de N87 gümüş gri versiyonu mevcut. Gerçekten güzel ve konforlu bir kask. Gözlük kullananlar için kask içinde boşluk olması benim gibi gözlük kullanan insanlar için çok güzel. Şimdiye dek fark ettiğim tek eksisi ise, bağlama yerinin çene-boğaz hattında rahatsızlık yaratıyor oluşu. Boyna dolanacak bir bandana ile çözülebileceğini düşünüyorum.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    N87 agirlik,ses performansindan memnun musunuz? Kulaklik
    kullaniyor musunuz?
    NoWyld bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)