Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

msx'ten kawa 250 sl'e geçilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25
    Msx'te abs olmadığından dolayı frenleme esnasında kendimi güvende hissetmiyorum ayrıca kaydığı da oluyor. İnternette biraz gezindikten sonra ninja 250sl gözüme çarptı. Alırsam ABS'li modelini almak istiyorum. Veya daha farklı bir motor tercih edebilir miyim. Zaten şehir içinde kullanıyorum uzun yol gibi bir düşüncem yok. Alabileceğim en mantıklı motor hangisidir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bence 250 cc absli motor guzel secim. Z250sl abs de gayet guzel. Ktm'nin duke 250 abs biraz daha dik oturuslu bir tercih olabilir. Ben olsam ikinci el bir 200 duke abs alir aradaki farkin birazini yol egitimine birazini da gezmek icin benzine ayirirdim.

msxe kampüste binmiştim de zaten ufacık motor üstüne bisiklet gibi kayıyor nasıl kullanılıyor ben onu bile anlamıyorum.kawasaki müthiş fark yaratacaktır
    Mengu16 bunu beğendi.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Bende msx ile başladım. 6 ay kadar kullandıktan sonra gözümü 250 cc sınıfına dikip sonunda benelli tnt 250 aldım

O ara duke, z250sl, hyosung, inazuma gibi bütün motorlara baktım
    En çok oturuş pozisyonu ve görünüşü hoşuma gitti. Genelde de yorumları olumlu bulup şu anki motorumu aldım.
    Genelde düşük hızlarda z250, duke kadar seri değil ama benim de bu yönde yüksek bir beklentim yok

Motosikleti
    MT-25
    Z250 değil de ninja 250 düşünüyorum aralarında çok bir fark var mı dış görünüş dışında?

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Secim konusunda bir sey diyemem ama frenleme kisminda sana katilmiyorum. Cok rahat stoppie geliyor msx. Yani iyi duruyor. Ailenin uvey evladi gibi bir motor kimse sevemedi nedense
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Frenlemelerde hiç beğenmedim lastiğin de etkisi olabilir ama ABS'li bir motor beni rahat ettirecektir. Sadece sıkıntım fren konusu, sürüş vs olarak çok memnunum. Belki de fazla tecrübem olmadığı için yanlış frenleme yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

İlanım da bu isteyen arkadaş varsa bir şekilde konuşur hallederiz https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04753658/detay

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    "Buraya çöp dökülür?"

TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Buraya çöp dökülür?"

Ağlayacağım asddhehrhduehrwhrbehrh ahahahahahahahssh. Çok iyi bir nostalji oldu çok gülerdik biz buna

Motosikleti
    MT-25
    Anlamadım?

Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Buraya çöp dökülür?"
    lan ahaahahshshshd

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Genelde msxten insanların beklentisi çok büyük oluyo msx frenler 125 cc birçok motora göre çok çok iyi ama boyutu küçük olduğu için hemen altından kaçıcakmıs gibi his verebilir ben lastklerini değiştirdikten sonra çok memnunum frenlerinden

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Garanti Belgesini neresi veriyor? Aldığımız yer mi? Yoksa ilk bakımını yaptırdığımız yer mi?

Alıntı ocyhy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z250 değil de ninja 250 düşünüyorum aralarında çok bir fark var mı dış görünüş dışında?
    Pardon yaw. Ben ninja yazisini gormemisim. Reyzink beni asar. Hic surmedim, bilmiyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Fabrikadan çıkma lastiklerle tabii ki kayarsınız. Ayrıca abs düz yolda ya da virajlardaki frenleme yapılmayan kaymalara etkisi olmaz. Sadece frenleme de olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)