Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigorta uçuk fiyat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Sa abilerim Apache 150 rtr motosikletime sigorta yaptıracam uygun olsun diye halamın üzerine yaptırmak istedim geçmişte bi kaza yok en uygun 2300 tl çıkardılar ne yapmam lazım bu fiyatı vermem mümkün değil varmıdır bi yolu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru satıp sigortasını ödeyebilirsin,,, Ancak bu şekilde olur, Ülke bu hale geldi artık,,,
    bikerboi, vedkum, bbatuhann ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    2014 model olduğu içinmi yüksek çıkıyor acaba model yılını 2016 secince 1000 tl ye kadar düşüyormuş fakat öyle yapıncada sıkıntı çıkarmış ilerde ve trafik durumu anlarsa ruhsat vermezmiş

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    ışık ve anadolu sigortadan sordur motorda en uygun bunlar veriyor 490 tl ışıga yaptırdım mecbur
    Mukaddime bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    sigortam.net vb bir yerle görüşmemişsin gibi geldi bana.
    O tip yerlerden böyle bir cümleyi duyman zor çünkü. sigortam.net, sigortadukkanim gibi yerlerden bir teklif al derim.
    En son da şair sigorta ve halk sigortayı arayarak mutlaka teklif al.
    Mukaddime bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Bugun 34 plaka monster 696 ya 216 lira fiyat aldim fakat onu almadan once 291e yaptirdim

Motosikleti
    R25
    2014 olduğu için bi çok yer fiyat veremiyormuş ve 2016 gösterince oluyomuş fakat herhangi bi kaza durumunda sigorta hasarı karşılamıyormuş ayrıca 1 yıl sonra sigorta yenilerken sıkıntı cıkarmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

arkadaslar kesinlikle 1 yasından fazla sıfır arac almayın buda bana ders olsun 2300 den asagı yok yaptırmıyacam ya böyle binecem yada satacam

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Motoruma zorunlu trafik sigortası yaptırırken sigortacı arkadaşlarıma da danıştım fiyatlar çok uçuk sebebini de artık karşı tarafın değer kaybının ödenmesi olarak yorumluyorlar bu yüzden sigorta fiyatları tavan yapmış durumda 2016 model 50cc motora 946tl ye sigorta yaptırdım siz düşünün artık değer kaybının parasını peşin peşin topluyorlar.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Bayanların riski daha fazladır ve üzerine ilk araç ise ondanda olabilir. En iyisi sigorta yaptırıp motoru sat sonra sigortadan paranı geri al 2300 nedir arkadaş verilmez o para

Motosikleti
    CRF 250L
    dostum ben araba ve motor sigortalarımın hepsini sigortam.net ten yaptım tavsiye ederim bi fiyat al bence

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    haziranda düşecek deniliyordu, umudum yok ama yarın belli olur.

Motosikleti
    R25
    Arkadaslar 2016 gösterip 900 tlye sigorta yaptırdım sonra bunu 2014 e yeni kayıt olarak tanımlayacaklarmış 100-200 bi fark daha çıkabilir dedi

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Motosiklette bayanlara da yüksek cıkıyor belirtmek isterim

Motosikleti
    R25
    Bilmiyodum kardesim bilsem amcamın üstüne yaptırırdım konu açacaktım fakat kimse ilgilenip yardımcı olma zahmetinde bulunmadığı için açmadım

Motosikleti
    gt250r
    Olan olmuş,bankalarda ucuz diyorlardi özellikle ziraat bankasi..
    Banada axa 3550tl dedi 2 yillik kaskoyla beraber mi demiştim,sonra 330tl ye anadolu ya yaptirdim hem de gecikme faizli şekilde.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    arkadaşlar an itibariyle haziran zamnlarımız hayırlı olsun dün 1,040 Tl baktığım sigorta bugün 1,075 Tl oldu.
    isteyen olursa göndersin mesaj en uygun sigorta için araştırma yapabilirim yardımcı olursam sevinirim :D

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaş ben anlamıyorum Motosiklet başına düşen hasar miktarı 19 TL iken nasıl 1000 li rakamlar çıkarıyorlar hala anlamış değilim. Matematik denilen bir şey var, aklımızla dalga geçiyorlar. Sinir oluyorum, yetkili kimse de çıkıp arkadaş siz ne yapıyorsunuz demiyor. :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)