Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

125 cc üstü motor önerilerinizi bekliyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    2000'den önceden beri ehliyetsiz olarak motor kullanmaktayım. o yıllarda rus kayıklı motorlarından vardı babamın ona biniyordum daha sonra 2006da kenbo motorumuzu aldık 125cc onunla ta gecen yıla kadar 4-5bin km yol yapmışımdır.2013te de ehliyetimi aLdım. geçen yıl martta honda wing go 100 cup aldım oda 4200kmlere geldi ama anladımki beni bu motorlar kesmiyor. 125 cc ustu en fazla 500 cc ye kadar 10 15bin tlye kadar süpersport motor önerilerinizi(çok fazla uzun yol yapmam genelde iş ev arası kullanacağım, uzun yol için arabamda var onuda gecen yıldan beri kullanıyorum.) ve başka önerileriniz varsa onlarıda bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah discoery 150s
    Her ne kadar daha ehliyetimi bile alamamış olsa da forumlarda okuduğum youtubedan izlediğim kadarıyla cbr 250 nispeten dik oturusasahip kolay gazlanabilen bir motor hata affeden bir yapıya sahip. Eger e kipmanlariniz tam sa vede bir de honda yamaha gibi kurumlardan eğitimi alırsanız tadından yenmez. kazasizbelasiz surusler

Motosikleti
    Alıntı Taygunho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar daha ehliyetimi bile alamamış olsa da forumlarda okuduğum youtubedan izlediğim kadarıyla cbr 250 nispeten dik oturusasahip kolay gazlanabilen bir motor hata affeden bir yapıya sahip. Eger e kipmanlariniz tam sa vede bir de honda yamaha gibi kurumlardan eğitimi alırsanız tadından yenmez. kazasizbelasiz surusler
    çok aşırı hız yapmıyacam 120km en fazla düşündüğüm hız sadece görüntü amaçlı ve motor sesi için kullanıcam hız yaparsam bi tek izmire giderke o yolda genelde dümdüz ve çift şerit.

Iste bekledigim baslik💃💃Evet yamahacilar saga hondacilarda sola gecsin.hadiiiii cuppa cuppa cuppa cuppa😂

Saka bi yana motordan beklentin tam olarak neyse onu soylersen daha efektif olunabilir.simdiden hayirli olsun✋

Motosikleti
    boyum 1.83 kilom 110 civarı ve işten eve gelirken giderken kamyonlar vs ile sıkıntılı durumlar yaşayabiliyoruz. honda bu durumlarda ani hızlanma yapmadığı için sıkıntı oluyor yavaşlamak zorunda kalıyorum. işten sonra en fazla 100-300 km gezi yapacagım süpersport bir motor arıyorum.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Nc700 Honda...
    Yakıt ve güç olarak aradığınız makinadir..
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nc700 Honda...
    Yakıt ve güç olarak aradığınız makinadir..
    sayın yürekçe 500cc kadar dedim siz görmediniz galiba

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda vtr250 (sahibinden.com-Maltepe)

Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nc ehil ellerde ömürlük olduğunu okuduğumuz makina , zaman zaman benimde hallendiğim, düşük devirlerde çıçağhh gimin yol alan seyrüsefer gemisidir , Cc ebadına takılmayın işbu yazı fısır km aletler içün tavsiye babında olup, bilmem kaçıncı ellerde ne hallerde olanlar içün geçerli deeldir..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Sayın patpop, 500 cc motosiklet talebinizi okudum ama devir ve beygir/ tork oranı dusuncesiyle, piyasada "gitmeyen" motor olarak ( altın elbiseli adam dahil ) tanımlandığı için, toleranslı, bizzat denediğim, şehir içi için kivrak(uzun yol için pek dusunmediginizi soylediniz) ama hem şehir içi içinde düşük yakıt, şehir dışında da abartısız memnuniyet içeren bir orra-alt segmentinde bir motordur gözümde. 3,5 ltre yakıt oranı en belirgin özelliğidir.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000'den önceden beri ehliyetsiz olarak motor kullanmaktayım. o yıllarda rus kayıklı motorlarından vardı babamın ona biniyordum daha sonra 2006da kenbo motorumuzu aldık 125cc onunla ta gecen yıla kadar 4-5bin km yol yapmışımdır.2013te de ehliyetimi aLdım. geçen yıl martta honda wing go 100 cup aldım oda 4200kmlere geldi ama anladımki beni bu motorlar kesmiyor. 125 cc ustu en fazla 500 cc ye kadar 10 15bin tlye kadar süpersport motor önerilerinizi(çok fazla uzun yol yapmam genelde iş ev arası kullanacağım, uzun yol için arabamda var onuda gecen yıldan beri kullanıyorum.) ve başka önerileriniz varsa onlarıda bekliyorum.
    Al tam istediklerinden:

Yamaha SR400
    http://ic1.maxabout.us/autos/tw_indi...00-india-p.jpg

Royal Enfield Continental GT
    http://royalenfield.com/images/data/...motorcycle.png

Son olarak:
    http://forum.donanimhaber.com/m_98564879/tm.htm
    Furkan Tarık bunu beğendi.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    250cc bi motor al kullan mis gibi vites li CBr250, scooter xmax/sym/kymco.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hocam şahsi kanaatimce yeterince tecrübe yapmışsınız. Ama şöyle bişe var. 120 kmh hız yapsın falan demeyin. 180 yapsın 120 ile seyehat edebilesiniz rahatlıkla. Benim motorum 120 yapıyor ama 8.500 devirde seyehat sıkıntılı oluyor. Ama bi 250r falan olsa o hızlarda rahatlıkla seyehat ederim

Motosikleti
    süpersport motorlardan pulsar 200 lükler duydum onlar nasıl kullanan varmı?

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    ben CBR250 kullanıcısıyım. Ama Yamaha R25 öneririm. benim motorumdan çok daha iyi gidiyor kesinlikle. Ama cbr250 nin oturuş pozisyonu rahat neredeyse dimdik oturuyorsun. tercih senin hocam. ama bence japon bir motosiklet al.

Motosikleti
    300km yol yaşam çok yorulurmuyum? R25le

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    süpersport motorlardan pulsar 200 lükler duydum onlar nasıl kullanan varmı?

Öncelikle bir bajaj bayisine gidin motoru inceleyin kontrol tuşlarına grenajlarına sağına soluna dokunun, boyasına önüne arkasına bakın bi motoru hissedin.
    sonra japon satan bayilere bi gidin o motorlarıda inceleyin A dan Z ye her parçada her işçilikte kaliteyi göreceksiniz.

Kataloglarda ki görrüntüüsü çok hosuma gitti fiyatıda gönlümü fethetti ancak kaliteden yoksun motor bana çok yavan geldi. İçimden bir ses hemen oradan uzaklaş sakın alma dedi ve nithekim öyle oldu. sağın solun lafına bakmayın gidin inceleyin hangisi gönlünüze yatarsa onu alın. zaten cbr250 r25 vs.. japonlardan hangısını alırsanız alın üzülmezsiniz. duke 200Rs te çekici duruyor ancak bizim buralarda o motoru satan yerler olmadıgı için inceleyemedim...

Motosikleti
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bir bajaj bayisine gidin motoru inceleyin kontrol tuşlarına grenajlarına sağına soluna dokunun, boyasına önüne arkasına bakın bi motoru hissedin.
    sonra japon satan bayilere bi gidin o motorlarıda inceleyin A dan Z ye her parçada her işçilikte kaliteyi göreceksiniz.

Kataloglarda ki görrüntüüsü çok hosuma gitti fiyatıda gönlümü fethetti ancak kaliteden yoksun motor bana çok yavan geldi. İçimden bir ses hemen oradan uzaklaş sakın alma dedi ve nithekim öyle oldu. sağın solun lafına bakmayın gidin inceleyin hangisi gönlünüze yatarsa onu alın. zaten cbr250 r25 vs.. japonlardan hangısını alırsanız alın üzülmezsiniz. duke 200Rs te çekici duruyor ancak bizim buralarda o motoru satan yerler olmadıgı için inceleyemedim...
    test suruşu için bajaj a başvurdum ama kendi ilçemdeki pajaj satan bayi ve servis batmış. :(

Motosikleti
    R25
    Kardeşim imkanın var bırak şu Bajajı felan Renault a binmek var toyotaya binmek var basit örnek ikiside gidiyomu gidiyo ama kalite konfor servis farkı var ve satarkende Japonu götür bakkala sat

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Dur ben sizin aklinizi celeyim suraya ktm rc250 abs diyim motorda kalite konuşuyor sehir ici icin oturus pozisyonu biraz agresif gelse de uzerinde gelen lastiklerden tutun abs ye kadar motorda yok yok haliyle 2.elde honda yamaha gibi satamayabilirsiniz ama aldıktan sonra sizi sevindirecek birsuru seyle karsilasabilirsiniz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler