Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

:: Motosiklet.Net (MT) Haykırma Köşesi ::

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi ama nerde wsatılıyo yada nasıl bişey resim filan varmı acaba
    Resmi aşağıya ekledim. Uzun yolda da şehir içinde de bozuk asfaltta da kullandım. Hiç bir tehlike yaşamadım.
    Kadıköy'de, Bahariye'deki yapıkredi'nin sokağına girince soldaki dükkanlardan birinden almıştım. 3-4 tane telefoncu var zaten dediğim yerde. Kolayca bulursun.

IRau bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    -Geçen 1.95 boyundaki yeğenim duke 125 nasıl diye sordu
    -altında komik durur dedim.
    -duke 200 nasıl dedi
    -aynı cevabı verdim
    -peki duke 250 ?
    -Yaw oda aynı aynı dedim.
    -Dayı kızma ama duke 390 nasıl dedi
    *Hay başlayacam dukenede sanada

Hakkaten ben bu 1.95 boyundaki yeğenime başlangıç motoru bulamadım.
    Kask ta,giyimde s,m,l,xl boylar varken motorlarda neden yok yahu
    Karalı, fedos, shruikan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir sabah kalksak baksak ki hiç araba yok yer gök maxi scooter'a gitmiş.. ellerde gezen telefonların yerini kasklar almış dışarda festival havası. keşke ulaşılabilir, fiyat memnuniyetsizliği dolayısıyla satma isteği uyandırmayacak rakamlar görebilsek artık listelerde

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    iğneyi biraz da kendimize batıralım. sadece yol istemeyelim aynı zamanda yol da verelim.
    leon99 bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'ten forma arrow sx çizme aldım 3 ayda derisi çatladı deri dediğime bakmayın suni deri zaten bir çok arkadaşım kullanıyor yıllardır sorunsuz bana denk geldi böyle bir şey fırsat bulunca gideceğim bakim ne diyor motomax:(
    Kullanıcı hatası diyecek Beklentin ne..

Motosikleti
    xmax250
    anadolu yakası e-5 de sol seridinde solunda duran trafikte 50-60 ile giderken arkadan gelip sıkıstıran diger motorcu arkadaslara eee yuhh artık demek istiyorum =)
    aynaya mı surekli bakiyim onume biri atlayacak mı diye konsantre oliyim yoruluyor insan...

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anadolu yakası e-5 de sol seridinde solunda duran trafikte 50-60 ile giderken arkadan gelip sıkıstıran diger motorcu arkadaslara eee yuhh artık demek istiyorum =)
    aynaya mı surekli bakiyim onume biri atlayacak mı diye konsantre oliyim yoruluyor insan...
    Bende her sabah kücükyalıdan e5'e bağlanıp, o en sol şeridin solundaki çizgi dışında seyir edenlerdenim. O alanın belirli bölümlerinde ortalama hız değişlenlik gösteriyor.

Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor, yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

Bazen,(özellikle geç kalmışsam) önümde 20-25 km sürat ile gidenlerin arkasında darlandığım oluyor. Taciz ettiğimi düşünüyorum ama 1-2 bip bip yaptığım oluyor, zira işe geç kalıyorum. Bazı arkadaslar o alanda yeteri kadar iyi kullanamiyorlar veya tedirgin oluyorlar. Buna saygı duyuyorum, fakat çok fazla yol verebilecek durum olmasına rağmen bazıları maalesef arkada 100 kişilik motosiklet kuyruğu oluşmasına sebep oluyorlar.

Şimdi biz trafikte araç kullanırken neden trafik kitleniyor ki diye düşünüyoruz, motosiklet kullanırken bile kilitlenmemesi gereken bölümde 150-200 metre kuyruk olabiliyor.

O yüzden insanın başkalarına engel olmadan sürüş yapması önemli. Bu demek olmuyor ki taciz etmek, sıkıştırmaya hakkı doğuyor. Ama usulca yol verip arkayı rahatlatıp tekrar bölgeye geçilebilir. Ben ortalama sürüyorum ama benden daha hızlı gitmek isteyenlere hiç erinmeden sağa geçip yol veriyorum.

Bence olması gereken de bu.
    uzaaklardann bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende her sabah kücükyalıdan e5'e bağlanıp, o en sol şeridin solundaki çizgi dışında seyir edenlerdenim. O alanın belirli bölümlerinde ortalama hız değişlenlik gösteriyor.

Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor, yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

Bazen,(özellikle geç kalmışsam) önümde 20-25 km sürat ile gidenlerin arkasında darlandığım oluyor. Taciz ettiğimi düşünüyorum ama 1-2 bip bip yaptığım oluyor, zira işe geç kalıyorum. Bazı arkadaslar o alanda yeteri kadar iyi kullanamiyorlar veya tedirgin oluyorlar. Buna saygı duyuyorum, fakat çok fazla yol verebilecek durum olmasına rağmen bazıları maalesef arkada 100 kişilik motosiklet kuyruğu oluşmasına sebep oluyorlar.

Şimdi biz trafikte araç kullanırken neden trafik kitleniyor ki diye düşünüyoruz, motosiklet kullanırken bile kilitlenmemesi gereken bölümde 150-200 metre kuyruk olabiliyor.

O yüzden insanın başkalarına engel olmadan sürüş yapması önemli. Bu demek olmuyor ki taciz etmek, sıkıştırmaya hakkı doğuyor. Ama usulca yol verip arkayı rahatlatıp tekrar bölgeye geçilebilir. Ben ortalama sürüyorum ama benden daha hızlı gitmek isteyenlere hiç erinmeden sağa geçip yol veriyorum.

Bence olması gereken de bu.
    Yol verme olayından bağımsız olarak 100 km hıza kadar çıkılabiliyor dediğin için aşağıdaki videomu sana armağan ediyorum mod kardeş.
    Her şey senin tarifine uyuyor. Sadece hızım 60 km.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    haramın helalliği için mi tartışıyoruz emniyet şeridinde doğru yanlış olmaz zannımca , orası sürüş için değil abiler , bari siz yapmayın. işe güce geç kalmanın da , diğer insanlara göre haklılığı veya üstünlüğü olmaz.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'ten forma arrow sx çizme aldım 3 ayda derisi çatladı deri dediğime bakmayın suni deri zaten bir çok arkadaşım kullanıyor yıllardır sorunsuz bana denk geldi böyle bir şey fırsat bulunca gideceğim bakim ne diyor motomax:(
    Aynı bottan bende aldım motomaxden ve aynı çatlama bende de oldu 1 ay geçmemişti daha hemen geri götürdüm 2 hafta beklettikten sonra yenisini verdiler. Bir an önce geri götür derim.
    Karalı bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Nereye gidecekse hayvan herif.

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol verme olayından bağımsız olarak 100 km hıza kadar çıkılabiliyor dediğin için aşağıdaki videomu sana armağan ediyorum mod kardeş.

[url[/url]
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure

https://www.youtube.com/watch?v=-8qaJUt5CRU
    "Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor" yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

İlla bold mu yazalım motorkafa kardeş.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kücükyalı - Kozyatağı arası 90 km / 100 km hız ile gidilebiliyor" yani alan geniş. Kozyatağından sonra köprü bağlantısına kadar olan kısım ise oldukça daralıyor ve hız 45-50 kmlere düşüyor.

İlla bold mu yazalım motorkafa kardeş.
    Galiba öyle yazman gerekiyormuş, şimdi jeton düştü

O zaman, 90-100 km hız ile gidebilen arkadaşlara hediye olsun ne diyim
    Motosikletli Kaplumbağa...

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    KİMSENİN DUYMACAĞINI BİLEREK YİNEDE HAYKIRIYORUM
    YETER ARTIK 4.6 TL DEN BENZİN ALMAK İSTEMİYORUM

KÜFÜR KÜFÜR KÜFÜR..........
    Osm@n, BESTAPO ve Tolgakan bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Galiba öyle yazman gerekiyormuş, şimdi jeton düştü

O zaman, 90-100 km hız ile gidebilen arkadaşlara hediye olsun ne diyim
    İşin espirisini bir tarafa bırakacak olursak;

Bu videonu biliyorum , hatta üzerine konuşmuştuk. Böyle hanzo vari organizmalar var evet. Ama bazen sizi delirtecek hızlarda giden insanlarda yok değil. inanın gidonuna bakiyorum bir sağ, bir sol yapıyor titretmekten, hani biraz gazı açsa, motor yolunu bulacak cinsten..

Neyse gündem olmasın bu mevzu, oluyor böyle şeyler, sonuçta megakent artık...

Selametle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KİMSENİN DUYMACAĞINI BİLEREK YİNEDE HAYKIRIYORUM
    YETER ARTIK 4.6 TL DEN BENZİN ALMAK İSTEMİYORUM

KÜFÜR KÜFÜR KÜFÜR..........
    Haykıracak nefesim, kalmasa bile... Ellerim uzanır olduğun yere... Amonyağı bir deneseneeeeeeee

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Al gırdın gırdın! @Levent Gocmen

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Oğlum bunlar hep fotoşok ben sölim

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016

https://www.youtube.com/watch?v=-8qaJUt5CRU
    Çok iyi durmuş helal.Ben duramaz patlardım orda
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu ana yollarda yolu tırtıklı şekilde yapmanın mantığı kamyoncular içinmiş galiba be kardeşim oraya yaklaşmadan 100-200 metre önce tabela koysana yavaş girelim bir de virajı böyle yapınca bayağı sıkıntı oluyor yolları saymıyorum bile
    gündüz tırtıklı yeri seçebiliyorsun ama gece çok sakat oluyor

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Evet, yollar donduğu zaman fayda sağlaması icin yapıldığını duymuştum bende..

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu ana yollarda yolu tırtıklı şekilde yapmanın mantığı kamyoncular içinmiş galiba be kardeşim oraya yaklaşmadan 100-200 metre önce tabela koysana yavaş girelim bir de virajı böyle yapınca bayağı sıkıntı oluyor yolları saymıyorum bile
    gündüz tırtıklı yeri seçebiliyorsun ama gece çok sakat oluyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)