Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düşük bütçeli fikirleriniz benim için önemli

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar.7 bin lira bütçem var ancak ekipman ve sigorta masraflarını düşünce ortalama 3-3.5 bin liralık bir motor alabilirim. hedeflediğim motosikletler 15 bin TL civarlarında olduğu için 1 yıl daha çalışıp kazandığım parayı biriktireceğim ama bu süreyi motosikletsiz geçirecek sabrım kalmadı.öğrenciyim ve ulaşımım için alıyorum bu motoru.yani hız vs önemli değil.
    Japon olmayan motosikletlere benim de önyargılarım var ancak yapacak bişey yok.
    bu fiyat aralığında motosiklet önerir misiniz?
    Bu fiyat aralığında alacağım motora bebekler gibi baksam bile beni servisten servise koşturur mu?
    Evimizin çok yakınında kuba servisi ve bayisi var.kuba razore 100 çok hoşuma gitti sizce bu motor alınır mı,1 yıl idare eder mi ?
    (not: 0 alacağım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Değerli arkadaşım sıfır alacağın motosiklet bakımını zamanında yaptığında, limitlerini bilerek kullandığında sana uzun zaman kolay kolay sorun çıkarmaz.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Az ekipmandan kısarsan japon bile olur.
    https://honda.com.tr/motosiklet/cub/wing-go-kampana-fren-2015/fiyat

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az ekipmandan kısarsan japon bile olur.
    https://honda.com.tr/motosiklet/cub/...ren-2015/fiyat
    Motosikletin her türlüsüne scooterdan choppera supersporttan nakeda hepsine aşığım ama şu tiptekileri bi sevemedim :(

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    kanka honda cb 125 e düşünebilirsin tam öğrenci işi yandan yandan

Motosikleti
    Alıntı ivan bebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin her türlüsüne scooterdan choppera supersporttan nakeda hepsine aşığım ama şu tiptekileri bi sevemedim :(
    Ben sırf senin sebepten 1,5 yıl bindim. Hem de Bisan olanına. Ne istediğini iyi anlatmalısın. Forumun genel sorunu bu kardeşim.
    Merak ediyorum. Bakalım ne alacaksın konuyu takipteyim.

Alıntı bbatuhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka honda cb 125 e düşünebilirsin tam öğrenci işi yandan yandan
    haklısınız fakültenin önünde beyazını görüyorum bir miktar kıskanıyorum ama fiyatı tam 2 katı :D.

Motosikleti
    Az daha koyup YBR alırsan şaşırmam, nasip. Ne alırsan al, binmeden alma.
    ivan bebek bunu beğendi.

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha koyup YBR alırsan şaşırmam, nasip. Ne alırsan al, binmeden alma.
    tabi abi öyle yapacağım binmeden almam.sizi bilgilendireceğim teşekkür ederim

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    tabi abi öyle yapacağım binmeden almam.sizi bilgilendireceğim teşekkür ederim
    Sen nerdesin hangi şehirdesin kurban

Hele şuna bi bak servise baktır işine gelirse neden olmasın Kuba dedin aklıma en iyi bu geldi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...77132295/detay
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nerdesin hangi şehirdesin kurban
    kocaeli

Motosikleti
    kocaeli
    Verdiğim ilanla mesafen 100 km re bence hoşuna giderse denemeye deyer ufak bir pazarlık payıda vardır

150cc vites göstergesi hemide djital ha serviside yakın sana bandır bandır ye

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    kocaeli
    bak mengucun dediğide güzelmiş jantlara bi fosfor sağına soluna stıcker yaptım mı tamam :D
    mondial 150 zc - yuki yıldız 100 -honda spacy 110 - honda cbf - bajaj boxer > sattım yine cbf aldım

Bence sen Kuba Black Cat al temizi de bulunur o fiyatlara. Hem commuter tarzı gibi basit durmaz hemde sürerken çok ama çok eğlenirsin. Yedek parçası inanılmaz ucuz. Aman düştü aman çarptılar derdin olmaz. At vur kır parçala banamısın demez.

Motosikleti
    Alıntı bbatuhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak mengucun dediğide güzelmiş jantlara bi fosfor sağına soluna stıcker yaptım mı tamam :D
    Forumda bir arkadaşımız bu modeli kulanıyor ve memnun olduğunu söylüyor kuba yetkili bayide 50 tl bi expertiz yapsan gönül rahatlığıyla alınır bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen Kuba Black Cat al temizi de bulunur o fiyatlara. Hem commuter tarzı gibi basit durmaz hemde sürerken çok ama çok eğlenirsin. Yedek parçası inanılmaz ucuz. Aman düştü aman çarptılar derdin olmaz. At vur kır parçala banamısın demez.
    Adam şehir içinde bunu önerirmi lastik yüzünde kayıp kayıp yere yapışır hemde şamreli lastik adama azab olur ve yerden çok yüksek adam efendi efendi kulanıcak senin ruhun çılgın olabilir emi adamı geleceğini düşün

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içinde sıkıntı olabilir ama teşekkür ederim fikir için :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğim ilanla mesafen 100 km re bence hoşuna giderse denemeye deyer ufak bir pazarlık payıda vardır

150cc vites göstergesi hemide djital ha serviside yakın sana bandır bandır ye
    Çekmeköye arada gidip geliyorum biliyorum orayı motorun şekli o biçim ama servisteki abilerime bi danışmam lazım kaydettim bu ilanı

Motosikleti
    şehir içinde sıkıntı olabilir ama teşekkür ederim fikir için :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Çekmeköye arada gidip geliyorum biliyorum orayı motorun şekli o biçim ama servisteki abilerime bi danışmam lazım kaydettim bu ilanı
    İyi danış güzelce adamın yanına git altına üstüne bak hocam şurda ustam var yetkili servis beraber baktıralım tamam derlerse alışı yapar çayını çorbanı ikram eder seni yolcu ederim de olmadı servisteki abilerin yakasına yapış götür baksınlar yerinde okey derse tamam servise 3 5 kuruş bayılırsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Al sana acemi inceleme vidyolarıda var bilgi edinirsin kararını ona göre verirsin

https://www.youtube.com/watch?v=IBsZFyHkgyw
    https://www.youtube.com/watch?v=nOXDORv3fmI
    ivan bebek bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)