Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18-19 mayıs Bursa gidiş dönüş detaylar içeride.

Motovento
    REKLAM ALANI
    efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Arkadaşlar bu yazıyı hem içimi dökmek hemde gittiğim yolları fotoğraflayarak sizlerle paylaşmak istedim değişik bir başlık oldu ama başlıyorum. 18 mayıs sabahı işe gittim her zamanki gibi daha sonra öğlene doğru telefon aldım ananemin vefat ettiği haberini aldım sonra hemen iş yerinden izin alıp eve gittim bir kaç birşey aldım yanıma ve yola çıktım bursaya doğru motorla ilk uzun yol tecrübemi yaptım bu arada. Duygusal olarak değişiktim yol boyunca düşündüm hep ananemi vs feribotta akıl almaz bir trafik vardı o gün kenardan fır fır geçtim bindim daha sonra bursaya girişte epey bir trafik vardı duran trafikte bir ankara plaka tempra kullanan kro arkadan dokundurdu durduğum yerde neyse birşey olmadı ama kavga etmedim dedim cenzaeye gidiyorsun sakin ol neyse sonra bursaya girdim ve eve vardım kötü oldum tabii ki o gece orda kaldım sabahında ise defin işlemleri felan iyi ki motorla gitmişim sağa sola koşturmak için iyi oldu ve öğleden sonra toprağa verdik ananemi. Perşembe günü yorgun olduğumdan orada kalayım dedim o gün akşam üzeri sağolsun eve gelen ufak çocuklar motoru devirdi ayak freni yamuldu ayna döndü felan neyse arkadaşım sağolsun halletik onları da velhasıl cuma sabahı yola çıktım. Sabah erkenden çıktım çünkü cuma günü çalşıyordum işe gelmem lazım diye neyse yola koyuldum yeni otoyolu da daha denemeyenler için denedim güzelmiş 3 şerit radarsız çok güzel ve 5.8 tl alıyor gemlik yalova arasında bilginiz olsun. Sağ salim kazasız belasız geldim istanbula akşam üzerine de bir arkadaşım aradı liseden bir arkadaşım astsubaydı şehit olmuş nusaybinde psikolojim iyice bozuldu eskişehirde şehitliğe gömülecekmiş oraya yetişemedim ama maalesef bu yazıyı da buraya içimi dökmek için yazdım açıkçası bazen hayatın koşuşturmasına dalıyoruz da ne kadar zamanımız olduğunu unutuyoruz bugün motora binerken dedim belki bizimde zamanımız git gide daralıyor... Allah herkese hayırlı ölümler versin inşallah okurken bir fatiha da okursanız çok makbule geçer hepiniz kendinize dikkat edin.[IMG][/IMG] bursaya giderken hiç foto çekmedim bu girişte benzinciden [IMG[/IMG] dönüş yoluna çıkmadan otoyola girmeden önce son duruş mola verdim de tesisin birinde otoyolun içinde bir görüntü alayım dedim kendimi de çektim boş otoyolda ve son olarak feribota biniş ve dönüş.
    Okuduğunuz için teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 masti
    Başınız, Başımız sağolsun hocam.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Allah rahmet eylesin, basiniz sagolsun

pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Amin sağolun

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Allah rahmet eylesin
    Hayat kısa ölüm ne zaman gelir bilinmiyor
    Ahiret inancı varsa bir insanın hazırlıklı olması gerekiyor.
    efizikci bunu beğendi.

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah mekanını cennet eylesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)