Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SENETLİ MOTOR SATAN YERLER

Motovento
    REKLAM ALANI
    serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı motosero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi cekemiyecek adamin baska caresiyok.odeyebilirsen al kardesim.hayallerine sur gitsin...senetle kamyon alan bile var.
    Sen bunu hangi akla hizmet söylüyorsun senetle kamyon satıyorlarmış satarlar senetle herşeyi satıyorlar ödeyemediğin zaman sonun Adalet sarayının icra mahkemesinde bitiyor...benim kadar bu konuda bilgin yoktur emin ol buna adamın parası yok diyorsun ben burda onun iyiliği için birşeyler söylüyorum point motordan kazık yemeyen çıksın desin ki ben kazık yemedim yok öyle birisi varsada nadirdir ancak nakit parayla alırsan başın belaya girmez oda verdikleri motorların bir çoğu zaten sağlıklı değil anladın adam motorunu galeriye satmak için bırakıyor adamdan vekalet istiyorlar motoru satıyorlar adamın motorun satıldıgından haberi bile yok şikayetler kısmına bak oku bende yedim buna benzer bi kazık...

Evkura gelince 3 bin Tl bile etmeyecek bir motora 9 bin TL vermek istiyorsa evkur 24 ay taksit yapıyor senetle alana kadar ordan alması onun iyiliği için ama diğer türlü gerekiyorsa motor alma bekle bende zamanında öyle yaptım Allah bir yerden bir kapı açar benden söylemesi SENET SEPET işine girme...

He diyorsan ki ben alıcam o zamanda Allah günü gününde ödemeyi nasip etsin başka bişey diyemem
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kamyon iş içinse para kazanmak içindir. Senedi kendi öder. Motosiklet zevk aracı. Tatil için borca girenleri anlamakta zorlanıyorum şahsen.

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Bizde odeyebiliyorsan al dedik odeyebiliyorsan!Allah kimseyi mahcup etmesin kimseyi faiz e bulastirmasin.kimse kazik yemesin.senin icinde uzuldum kardes.maalesef yasiyoruz boyle seyler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)