Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi motosiklet mağazasını tercih ediyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba öncelikle...
    Kısa zaman içerisinde ekipman işini hallediyorum fakat zamanın da Eskişehir de motomax vardı oradan yaparım diye düşünürken herhalde kar yapamadı ve kapattı.Şimdi sadece motosiklet bayilerinin sattığı bazı marka ve modeller var seçenek pek yok.Gelelim size danışmak istediğim konuya:
    Hangi motosiklet mağazasından tercih yapmalıyım ? (motosella sanki çeşit bakımından iyi gibi)
    İstanbula gitme şansım olmadığı için internet üzerinden alıveriş yapacağım hangisi daha ilgilidir bir sorun çıkarsa daha çabuk halleder?

Bir diğer sorum da motosiklet kotları hakkında:
    İlk tecrübem olacağı için ekipmanları olabildiğince sağlam almak istiyorum malum acemilik döneminde kaza oranı çok daha yüksek,sadece dizlik alsam asfaltta süründüğüm bir kaza da sürtünmeden kaynaklı yanıklar vs olacağından eminim ama kotumuzu aldık diyelim her gün aynı kotu giymek imkansız hadi ben giydim diyelim kot zaten her gün giyilip durmaktan aşınır bacak bölümünden 2 tane aldık diyelim bu sefer de bütçeyi düşünmek lazım siz tecrübeli abilerim,kardeşlerimden bilgi almak istedim.
    Uzun olduysa kusura bakmayın bu kadar motorcu insanı toplamışken başınızı şişirmemek olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hiç yorum yapacak birisi yok mu?

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Motosikletim.com, feyizoğlu ve motoavm yi kullanıyorum, üçünden de memnunum.
    bk_26 bunu beğendi.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    motosikletim.com
    bk_26 bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    motomax'dan bi şeyler aldım, olmadı iâde ettim, paramı geri aldım falan; tercih edilebilir.

motoavm'yi tercih ediyorum son birkaç seferdir çünkü aradığım ürünler orda var en uygun fiyata; peşin ödemeye 10% indirim (öyle dehşet bi indirim değil; ama buna da şükür).
    bk_26 bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Her markanın distribütörü değişeceği için alternatif çok. Ama Motomax candır. İndirim döneminde belli ürünler gerçekten ucuz hatta o kadar ucuz ki alıp ihraç etsen para kazanırsın :D.
    bk_26 bunu beğendi.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    En ucuzunu tercih ediyorum ayni urunu almak icin biliniyor diye kendimi opturemem
    bk_26 bunu beğendi.

http://www.brnmotor.com.tr/
    bk_26 bunu beğendi.
    ||| 500Px.com/Arranger ||| Flickr.com/photos/132925453@N03 ||| Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg |||

Cevaplar için teşekkür ederim,tavsiyelerinize göre hareket ederim bende

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    motosikletaksesuarlari.com sitesini tavsiye ederim. Siparişi geçiyorsunuz hemen kargoya veriyorlar, sorulara cevaplar hızlı. Alışverişte hep ilk tercihim oluyor.
    bk_26 ve halilom bunu beğendiler.

Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletaksesuarlari.com sitesini tavsiye ederim. Siparişi geçiyorsunuz hemen kargoya veriyorlar, sorulara cevaplar hızlı. Alışverişte hep ilk tercihim oluyor.
    Teşekkür ederim müşteri memnuniyeti açısından merak ettiğim bir siteydi

Motosikleti
    Hyosung GV650
    feyizoğlu
    motomax
    motoavm
    deltamotor

gittigidiyor

genelde online alışveriş yapıyorum denenmesi gereken birşey varsa kask mont vs önce gidip deniyorum sonra internetten sipariş. çok daha ucuza geliyor.

hatta feyizoğlundan alacağım bazı ürünleri gittigidiyordan satın aldığım oluyor yine gittigidiyor feyizoğlu satıcısından hem bu sayede kargo parası vermiyorum.
    bk_26 bunu beğendi.

astramastra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    en son motoruma.com ' dan alışveriş yapmıştım bir sorun yaşamadım,site üzerinden canlı destek kısımından yazışarak bilgi de alabiliyorsunuz.
    bk_26 bunu beğendi.

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    feyizoğlu
    motomax
    motoavm
    deltamotor

gittigidiyor

genelde online alışveriş yapıyorum denenmesi gereken birşey varsa kask mont vs önce gidip deniyorum sonra internetten sipariş. çok daha ucuza geliyor.

hatta feyizoğlundan alacağım bazı ürünleri gittigidiyordan satın aldığım oluyor yine gittigidiyor feyizoğlu satıcısından hem bu sayede kargo parası vermiyorum.
    Gittigidiyor da ekipman olduğunu bilmiyordum açıkçası dediğiniz gibi kesinlikle kaskın denenmesi gerek fakat her marka model de beden ölçüleri değişiyor istediğim kaskın markasını bulup denemek gene en tutarlısı olacaktır herhalde,zaten bu yüzden geri alımda sıkıntı yaşatacak bir siteden alışveriş yapmak istemiyorum eğer bir kask küçük veya büyük olursa sıkıntı yaşamadan değiştirmek isterim.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Hasanpasa motomax tavsiye etmem.
    Ceket alirken deniyoruz tabi hepsini. Denemeye bile firsat vermedi ilk giydigimin ustunden 15 saniye gecti ki 'aliyo musun' cevabini aldim. Tavsiye etmiyorum.

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasanpasa motomax tavsiye etmem.
    Ceket alirken deniyoruz tabi hepsini. Denemeye bile firsat vermedi ilk giydigimin ustunden 15 saniye gecti ki 'aliyo musun' cevabini aldim. Tavsiye etmiyorum.
    Keşke kendilerini geliştirmek için çabalasalar hem biz hem onlar memnun olsa...

Tekrar bir konu açma gereği duymadığım için tekrar burdan yazmak istiyorum.Motomax de satılan ürünler 4riders scorpion nexx kendi üretimleriymiş galiba bazı ürünlerin fiyatları makul hatta ucuz olanları da var sizce bunlar iş görür mü kaliteli midir yani yoksa ucuz etin yahnisi yavan olur hesabı değmez mi ?

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    İlk tavsiyem; sahibinden olsun, kendi sitelerinden olsun, Fatih Kılıçlı'dan ve mağazalarından, ürünlerinden uzak durun yeter...
    bk_26 bunu beğendi.
    HYO-GT250R
    İstanbul

Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk tavsiyem; sahibinden olsun, kendi sitelerinden olsun, Fatih Kılıçlı'dan ve mağazalarından, ürünlerinden uzak durun yeter...
    Belirttiğiniz ismin mağazası(bir ismi yani)var mıdır? Bu ismi ilk defa duydum,dediklerinizi dikkate alacağım.Teşekkür ederim ilginiz için.

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Motosikletparcaları.net , A motor , Motomarketim , Kılıçlı motor gibi mağazaları ve online satış siteleri var... Ciddi manada ne esnaflıktan ne de insanlıktan nasip alamamış bir arkadaş... Tuttuğumu ne kadar kopartabilirim mantığıyla iş yapan birisi... İnternette de arayarak bolca bilgi edinebilirsiniz... Aklınızda bulunsun yeterli...
    bk_26 bunu beğendi.
    HYO-GT250R
    İstanbul

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)