Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Mucizelere İnanmazdım Dün 5 Takla Atana Kadar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Yapici yorumlar yapalim arkadasimiz zaten riski yasamis , boyle bir kazadan sadece ayak kirigi ile atlatmak buyuk tesaduf bol dua et o meton bloklar ....
    Ameliyattan sonra iyihAberlerinni bekliyoruz

Arkadaslar surfa hata yapmissin yazmayalim zaten farkinda ve riskiyasamis yapici yorumlara ihtiyaci var...
    Gecmis olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Çok ucuz bi kurtulma olmuş, çok geçmiş olsun, en kötü kazan da bu olsun lütfen.
    O virajları o hızda iken, sadece iyi bir lastik ve doğru konumlanma ile atlatabilirdin. Asfaltın ve uyarıların suçu yok,
    tam virajlık yol cillop gibi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapici yorumlar yapalim arkadasimiz zaten riski yasamis , boyle bir kazadan sadece ayak kirigi ile atlatmak buyuk tesaduf bol dua et o meton bloklar ....
    Ameliyattan sonra iyihAberlerinni bekliyoruz

Arkadaslar surfa hata yapmissin yazmayalim zaten farkinda ve riskiyasamis yapici yorumlara ihtiyaci var...
    Gecmis olsun
    Bence sırf kendi zevki için kendisinin ve çevresinin hayatını bu şekilde riske atan biri için gayet yapıcı yorumlar geliyor, hatta okudukça şaşırıyorum insanların bu kadar affedici oluşuna (anlayışlı diyemiyorum, anlaşılacak bir tarafı yok yapılanın).

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Uzun yola boyunluk olmadan cikmamak lazim..

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Geçmiş olsun, Tez zamanda sağlığına kavuşup hatalarından arınman dileğiyle...

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Videolar açılmıyor? Silindi mi acaba?

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolar açılmıyor? Silindi mi acaba?
    İzleme zaten rüyama girdi gece. Hele yerde acı çekerken eldivenleri ısırması falan mahvetti beni. Gerek yok yavaş gidin kardeşim. Hız istiyorsan piste gir. Başkalarının hayatını da tehlikeye attığımız gerçeğini unutmamalıyız.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Allahuekber.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    geçmiş olsun ama acil hakimiyet,yol eğitimi kesinlikle alın,

pist yarışçıları similatörlerde hatta evlerinde oyunlarda pistlerdeki virajları artık ezbere bilirler ve o açılara ulaşırlar.Özenmeyin özenecekseniz işlin kitabını okuyun.

Viraj çıkışını görmediğin yerde ne gerek var hıza,artı türkiye'desiniz yolların temizliği malum karşına ne çıkar bilemezsiniz.Kaçış manevraları yapabilecek hızlarda kullanalım.

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Geçmiş olsun.Kaza işte beklenilen bir şey değildir,bir anda olup biter.O virajı biliyorum gafil avlar adamı.Bundan sonra dikkatli sürersin artık

kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Geçmiş olsun. Hatalarınızı biliyorsunuz zaten, en pahalı dersi de almışsınız. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bugün ameliyattan çıkmış olmalısınız.
    ama açtığınız konular ve atlattığınız kazalar resmen kazaya davetiye çıkarmış gibisiniz...
    bence ya bileğinize hakim olun ya da sevdiklerinizi daha fazla üzmeden vazgeçin bu ikiteker sevdasından..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Videoyu göremeyen bi tek benmiyim?

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu göremeyen bi tek benmiyim?
    Yok sanırım video kaldırılmış.

yosemite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X crossrunner
    Öncelikle geçmiş olsun , acil şifalar dilerim. Yazınızda belirttiğiniz bir cümle benim tüylerimi diken diken yaptı.

"İlk olarak boynumu oynattim bir sorun yoktu"

Böyle ciddi bir kaza sonrası hiç kıpırdamadan sağlık görevlilerinin gelmesini bekleyin lütfen. İlk boynunuzu oynattınız ve bir sorun varsa...
    Ondan sonrasını söylemek istemiyorum.

Omurilik felçlilerinin yarısından çoğu kaza sonrası yanlış müdahale sonrası bu duruma düşüyorlar.

Lütfen basit bir düşme dışındaki durumlarda sağlık görevlileri gelene kadar yerinizden oynamayın.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Geçmiş olsun.

Açık konuşmak gerekirse önceki kazalarından ders çıkarmaman ahmaklık olmuş.
    Forumda bilgin diye bir arkadaş vardı. Artık yok.
    Herkes 600'lük motorla başlamasına laf ediyordu ama bence asıl sorunu hatalarından ders almamasıydı.

Umarım bu defa dersini almışsındır ve son olur.
    000000 bunu beğendi.

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar ameliyattan çıktım yaklaşık 1saat 40 dakika sürdü. 2 ay üzerine basamayacam yataktayım yani. Videoyu sildim çünkü çeşitli haber sitelerine atanlar olucak bunu istemiyorum ben bu forumu ailem gibi görüyorum sizde kaza yapmayın istiyorum ancak bunu kötü amaçlı kullanan arkadaşlar var herneyse . Ben motorumu satsamda yada aylarca binemesemde forumda aktif olucam şunu unutmayın motorsiklet beni bu hale getirmedi kedim yaptım. Aynı kaza arabaylada olabilir daha kötü sonuçlar olabilirdi. Ben bilinclendim ancak siz benim gibi olmasın başınıza gelmeden bazı şeylerin farkına varın. Önce full ekipman sonra eğitim ..
    000000, MotorKafa ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Geçmiş olsun Kardeşim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ameliyattan çıktım yaklaşık 1saat 40 dakika sürdü. 2 ay üzerine basamayacam yataktayım yani. Videoyu sildim çünkü çeşitli haber sitelerine atanlar olucak bunu istemiyorum ben bu forumu ailem gibi görüyorum sizde kaza yapmayın istiyorum ancak bunu kötü amaçlı kullanan arkadaşlar var herneyse . Ben motorumu satsamda yada aylarca binemesemde forumda aktif olucam şunu unutmayın motorsiklet beni bu hale getirmedi kedim yaptım. Aynı kaza arabaylada olabilir daha kötü sonuçlar olabilirdi. Ben bilinclendim ancak siz benim gibi olmasın başınıza gelmeden bazı şeylerin farkına varın. Önce full ekipman sonra eğitim ..
    Açılan yara kapanır, kırılan kemik kaynar. Bidaha yaşanmaması dileğiyle, tekrar geçmiş olsun.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Ben buna benzer biseyi cok dusuk hizlarda yasadim..50-60 km de virajin beni disa atmaya calistigini,motoru yatiramadigimi hissettim..hizim dusuk oldugu icin frene bastim ve motoru biraz daha yavaslatip yatirdim sonunda istegim gibi viraji aldim..

Ama sonucta tum bunlar olana kadar kalp atisim bi 3-4 saniye baya bi hizlandi.daha yuksek bir hizda bunu basaramayabilirdim.

Dedigin gibi en onemli sey hiz.

gecmis olsun hatandan zaten ders almisin.arkadasin ustune gidilmesi pek dogru degil.Allah c.c.bir daha boyle kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)