Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sigorta parasına bak hele ya..!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Arkadaşlar bugün bir sigorta firmasına whatsapp'dan ruhsatın resmini çekip yolladım teklif almak için size uygun en düşük sigorta 1.425 TL dedi yaşım 23 uzerime aldığım 2. Araç bir motosiklete bukadar trafik sigortası çıkarmı ya ? Sanarsın kasko yaptırıyoruz. En uygun yapan yer varsa arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    18 yasindayim 600 e yaptirdim axa ama motor kurye motoru oldugundan ve kaza yuzdesi fazla oldugundan biraz tuzlu olabilir honda cb 125

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    600 e nasil yaptirdin nerde yaptirdin benim cbr 125 i olan arkadasim 1400 liraya yaptirdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R 20016
    Arkadasini soymuslar axa dan yaptirdim yuh artik yuh sigorta biseyi karsiliysa gam yemicem zaten motor arabaya ne kadar zarar verebilir

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Aga bırakın sigortayı, sökün plakayı polis çevirmesinde, bas gaza aşkım bas gaza
    Shrieker bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga bırakın sigortayı, sökün plakayı polis çevirmesinde, bas gaza aşkım bas gaza
    R1200 GS'li yunus polis peşine takıldığında ne yapmayı düşünüyosun ? Hem yola tuzak da atıyolar artık. Ankara kalecikte gördük çevirme yerinin 20-30 metre ilerisinde çelik halatla çekerek açılabilen çivili tuzak vardı.

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Ben 700 tlye yaptırdım aman millete uyup yaptırmamazlık yapmayın allah korusun birine vursanız bittiniz biri size vursa sigortanız olmadığı için ve trafikte gezdiğiniz için ölü/yaralı/haklı/haksız ama suçlu olursunuz

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

şu sıralar çoğu motor kullanıcıları sigorta fiyatlarından dolayı muzdarip. Geçenlerde motor sohbetlerinden birinde, harley davidson motora 11 tl sigorta yaptılar, gözümle gördüm gözümle gördüm diyen biri söyleniyordu, düşünün.

Bir ablam 1000 lik motorunu 92 tlye sigorta yaptırmış zamanında, bu sene cbf150 si için 700,800 kusurlerde fiyatlar çıkmış. İlginç, yaş vs belirli özellikler mevhumu da söz konusu tabi.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Gecen sene 700cc lik motora 90tl odedim.bu sene 140tl odedim...ilk defa yasli olduguma sevindim...
    orh ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen sene 700cc lik motora 90tl odedim.bu sene 140tl odedim...ilk defa yasli olduguma sevindim...
    yaş kaç acaba merak ettim.. Bende motorumu babamın üzerine yapacağım sanırım

Motosikleti
    MT-650
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş kaç acaba merak ettim.. Bende motorumu babamın üzerine yapacağım sanırım
    Yas 43 calistigim yerde hep 30lu 20li yaslar oldugundan,beni hep ihtiyar diye hor gorurler... o yuzden ilk defa sevindim ihtiyar olduguma...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Yas 43 calistigim yerde hep 30lu 20li yaslar oldugundan,beni hep ihtiyar diye hor gorurler... o yuzden ilk defa sevindim ihtiyar olduguma...
    babam 48 yaşında, motor babamın üzerinde olacak kesinlikle Sizi hor görenler utansınlar
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    MT-650
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babam 48 yaşında, motor babamın üzerinde olacak kesinlikle Sizi hor görenler utansınlar
    Tesekkurler efem...MT ailesinde sayenizde hep genc hissediyoruz...
    Morphin bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1200 GS'li yunus polis peşine takıldığında ne yapmayı düşünüyosun ? Hem yola tuzak da atıyolar artık. Ankara kalecikte gördük çevirme yerinin 20-30 metre ilerisinde çelik halatla çekerek açılabilen çivili tuzak vardı.
    Şaka yaptım abi şaka

Artık günahımız neyse ödiyeceğiz :D

Mondial 150zc scotere axa dün 758tl verdi motor 47 yaşında annenin üstüne yaptım. Arkadaş 4 aydır egliyet bekle süreme motor ehliyeti al şimdide sigortasını bekle. Yok abi zaten motoru 1250tl aldım sürdüğüm yere kadar sürücem polis mi çevirdi kaza mı oldu topallaya topallaya bile kaçarım. 17 yaşında lise öğrencisiyim bunlar geröekten soyguncu 1250tl olan motora 758tl fiyat nedir Allah aşkına

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Abi yaş kac acaba ? Babam 55 yaşında 3 sene once benim kendi adıma 30 lira cıkıyordu simdi babamın adına motor ve sıfır aldık ayrıca da aynı motor 300 lira cıktı. Kaza bela yok hatta cezası bile yok çok şükür. Sırrı nedir bu işin ?

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yaş kac acaba ? Babam 55 yaşında 3 sene once benim kendi adıma 30 lira cıkıyordu simdi babamın adına motor ve sıfır aldık ayrıca da aynı motor 300 lira cıktı. Kaza bela yok hatta cezası bile yok çok şükür. Sırrı nedir bu işin ?
    Bu işin sırrı hasarsızlık. İlk sigortam 300 tl idi, sonraki sene bu 205 e düştü, ertesi sene 195e, tabii bu seneler arasında sigorta zamları çok fazla yapıldı, bu yıl ise 178 tl ödedim, yer istanbul yaş 29 motor honda cb125, yani sizin anlayacağınız o düşük fiyat çıkanlara boşuna çıkmıyor hasarsızlık, ehliyet yaşı, kaç defa sigorta yaptırdı, hiç kaza yaptımı bunların hepsi araştırılıyor öyle fiyat çıkarılıyor. Sen 18 yaşındasın ilk sigortan, 1400 çıktı diyorsun, çıkar tabi sen o motorla 1 yıl içinde en az 2 3 defa kaza yapacaksın, çünkü yaşın kazaya müsait, tecrübesizsin belki ehliyetin bile yok (bunları genel olarak söylüyorum kimse üzerine alınmasın)
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb125e kırmızı
    Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işin sırrı hasarsızlık. İlk sigortam 300 tl idi, sonraki sene bu 205 e düştü, ertesi sene 195e, tabii bu seneler arasında sigorta zamları çok fazla yapıldı, bu yıl ise 178 tl ödedim, yer istanbul yaş 29 motor honda cb125, yani sizin anlayacağınız o düşük fiyat çıkanlara boşuna çıkmıyor hasarsızlık, ehliyet yaşı, kaç defa sigorta yaptırdı, hiç kaza yaptımı bunların hepsi araştırılıyor öyle fiyat çıkarılıyor. Sen 18 yaşındasın ilk sigortan, 1400 çıktı diyorsun, çıkar tabi sen o motorla 1 yıl içinde en az 2 3 defa kaza yapacaksın, çünkü yaşın kazaya müsait, tecrübesizsin belki ehliyetin bile yok (bunları genel olarak söylüyorum kimse üzerine alınmasın)
    Saygıdeğer yorumcu öncelikle yaşım 23 ve üzerime aldığım 2. araç ve buzamana kadar kaza bela olmadı çok şükür kimse bu fiyatları normal karşılayamaz yani motoru zaten 3 bin liraya aldım 1425 tl sigortamı olur ?

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Benım de 125cc motora 1800 cıkıo. Nabacam bılmıorum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç kaza yapmadan yüzde 10 hasarsızlık indirimi ile 208 lira olan sigortam 598 liraya çıktı. Bu sene 5. kere sigorta yaptıracağım hiç kazasız motoruma 4 yıllık hasarsızlık indirimi ile bile 5 kat zam yapacaklar şimdiden tahmin edebiliyorum. Geçen sene 108 lira ödemiştim sigortasına.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)