Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konyada harika bir moto-drag organizasyonu !

Motovento
    REKLAM ALANI
    RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Evet federasyon takviminde hep Konya görünüyor ama federasyon veya değil bir organizasyon olur umarım Ankarada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Federasyon sanırım en büyük desteğini Kenan ve Toprağa veriyor, destek verilsin kesinlikle karşı değilim hele Toprak daha kariyerinin başında ama genç sporcu abilerimiz kardeşlerimiz de var bunlarda var yarışçılarımız küstürülmemeli en azından kaza yaptıklarında arkalarında durabilecek bir federasyon olmalı. Sporcusunun sağlığını önemsemeyen bir federasyonun orda teker yapan göstericinin ekipmansız olmasını veya pistin uygun olmadığını önemsememesine şaşırmadım.

ne federasyon ile neden Kenan Sofuoğlu ile aynı siyasi görüşü paylaşıyorum,burası bunu konuşma yeri değil söylemek istediğim ise ben Kenanı destekliyorum kazanınca mutlu oluyorum olayı siyasi boyutun dışında tuttuğum için şunu demeye çalışıyorum keşke başta tmf ve Kenan Sofuoğluda bunu yapabilse siyaseti bir kenara bırakabilse,yarışçılarımıza destekler artsa,ötekileştirilmese ve bu işin hep beraber keyfini çıkarabilsek.O zaman drag yarışlarıda güzelleşir izmir ülkü yarış pistinin tek pistimiz olmasından da kurtuluruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler