Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbuldayım Mobilet Almak İstiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba ben istanbul'da oturmaktayım babamın motordan korkusu olduğu için anca mobilete izin veriyor ona masum görünüyor bende mobilet almak istiyorum nereden bulabilirim sıfır mobilet var mıdır en çok nerelerde bulunur yardım ederseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc750x
    Mobilet mi masum görünüyor? İstanbulda mobilet çok daha tehlikeli. Güzel bi motor daha güvenli. Kalite=Güvenlik
    bilirkişi bunu beğendi.

Sahibinden.com diye bi site var mağaradan çıkarsan bi ara bak

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu siteyi bilmezken ben alışveriş yapıyordum merak etme sen ben temiz veya sıfır soruyorum ve İNSAN'lardan yorum bekliyorum boşuna yormuşsun kendini.
    Zuzuuw bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Burda terbiyesizlik yapmanın bir anlamı yok.Adam insan gibi soru sormuş böyle terbiyesizlik yaparak cevap verilmez.İlk insan ol daha sonra milletin konusuna yorum yapmayı öğren.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Ölmek istiyorsan eğer mobilet al
    Adam gibi 125 lik al kardeş

Motosikleti
    nc750x
    Sahibinden ile sorunun alakasını bende anlamadım. Ama bence ybr 125 çok daha güvenlidir. Bunu almaya ikna etmeye çalışın derim. Yani az daha koy ybr al sanırım burada denilecek sözdür.

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne sinir arkadas/abi/kardes.
    Adam sanki forum ahalisine kufur etti.
    Alti ustu bir soru sordu.
    Merakimdan okumak icin girdim konuya ama verdiginiz tepkiye sasirdim.

Alıntı kemal620 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu siteyi bilmezken ben alışveriş yapıyordum merak etme sen ben temiz veya sıfır soruyorum ve İNSAN'lardan yorum bekliyorum boşuna yormuşsun kendini.
    Sen daha dün babamı etkilemekte işe yarar mı diyip a1 ehliyete hangi motor sürebilirim diyen çocuk değil misin? Nasıl oluyor ben o siteyi bilmezken sen alışveriş yapıyorsun? Sen söylediğim lafı haketmeyen bir insan olsan bu cevabı vermezdin

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Kardeşim bilgin varsa babana mobiletin trafikte olan değerini anlat.İkna etmeye çalış.Amacım mobileti kötülemek değil.Malum Türkiye de motosiklete olan saygıyı görüyoruz.Eğer bütçe elveriyorsa ybr al.Eğer yetmiyorsa.Malum sitede ilanlar vardır.Hangi şehirde yaşadığını yazarsan daha kolay yardımcı olabiliriz.Bu arada sakın ehliyetini ve ekipmanını almadan motorun üstüne binme.İster mobilet olsun ister Supersport.Motosiklet hevesin.Hevesle kalmasın zevk almaya bak.Dikkatli sür.Şimdiden hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)