Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletten sonra sevgili bulma

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Loverboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kısmetiyle gelir derler
    hocam ben pek bişey göremedim :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Commuter motorum vardı apache onunla çok artçı bağyan aldım keramet motorda sandım, sonra R25 aldım artçılar daha da arttı ama sonra anladım keramet motorda değil onu sürende Kadınlar önce tipe bakar paraya bakıyor diyenler abartıyor, 2 senedir borç harç bitmiyor hiç bir bağyan da problem etmedi henüz

Sizi moturumun arkasında gezdirebilirim isterseniz güzel bağğğyaannnnnn

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha 2 dk önce açılmış konuya 3 sayfa yazılmış. hiç yazmayan adamlar bile çıkmış ortaya. kan kokusunu alan köpekbalığı gibi.. konuya dönecek olursak hiç bereketli falan gelmedi tam tersine olacağı varsa da olmadı. tavsiyem dandik bile olsa araba al iyi kötü meyvesini yersin

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Abaza her daim abazadır, Allah yardımcın olsun
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anme değil Amme hizmeti
    something123 bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Genelleme yaparsak, motor tipine gore kendimce motor bakışı,

ENDURO, artçıya gayet rahat, fakat albenisi yok, kızların biraz geri durduğu motor türü, yani onun güzelliğini anlaması için yaşaması lazım,

SS, çekici, albenili, heycanlı, kızların baktığı sevdigi motor türü.. Fakat oturduğu zaman aah kolum tutuldu, ayhhhh düşcem, hayır hızlanma hızlanma, diyerek yine geri duracagı yılabilceği motor türü,

NAKED, geçen buluşmada kızların bu motor türü için soylediği, bune bomboş motor bu.. pek motordan saymıyorlar..

CROSS, ayhh bu ne kir az temizlen gel, yok vallla olmaz... çok macaracı ayh yorar beni..

SCOOTER, ayh bu ne rahat böyle diyceği ama, ya kuryelerde de buna benzio yani nie bu diyip kucumseme ihtimali olabilecek motor türü...

Nihayetinde motorun keyfini ozellikle bahar aylarında kızlara yasayarak hissettirmek lazım.. yoksa cogu kız arkadasım motor mu aman aman diyor... ama arkama binince de ayhh ne zaman gelcen gene binelim diorlar Bide kız arkadaş artçı olunca arkadaşlar yavas gidelim ziyadesiyle alışmamız yavaş yavaş..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelleme yaparsak, motor tipine gore kendimce motor bakışı,

ENDURO, artçıya gayet rahat, fakat albenisi yok, kızların biraz geri durduğu motor türü, yani onun güzelliğini anlaması için yaşaması lazım,

SS, çekici, albenili, heycanlı, kızların baktığı sevdigi motor türü.. Fakat oturduğu zaman aah kolum tutuldu, ayhhhh düşcem, hayır hızlanma hızlanma, diyerek yine geri duracagı yılabilceği motor türü,

NAKED, geçen buluşmada kızların bu motor türü için soylediği, bune bomboş motor bu.. pek motordan saymıyorlar..

CROSS, ayhh bu ne kir az temizlen gel, yok vallla olmaz... çok macaracı ayh yorar beni..

SCOOTER, ayh bu ne rahat böyle diyceği ama, ya kuryelerde de buna benzio yani nie bu diyip kucumseme ihtimali olabilecek motor türü...

Nihayetinde motorun keyfini ozellikle bahar aylarında kızlara yasayarak hissettirmek lazım.. yoksa cogu kız arkadasım motor mu aman aman diyor... ama arkama binince de ayhh ne zaman gelcen gene binelim diorlar Bide kız arkadaş artçı olunca arkadaşlar yavas gidelim ziyadesiyle alışmamız yavaş yavaş..
    chooper/cruiser ?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Eli yüzü düzgün, krom aksamı temiz bir cruiser alırsanız insanların (sadece kızların değil) gülüşü ve bakışı bile değişebiliyor. Kadınlar "fun with tough guy, marry with good guy" mantalitesi ile yaklaşıp işin "fun" kısmı için gerekli gereksiz muhabbet edebiliyor, erkekler ise "tipini zittiminin serserisi" diyerek bakışları kaçıra kaçıra varlığınızdan huzursuz oluyor.

İsterseniz sosyal gözlem olarak önünde motosikletlerin olduğu bir mekanın önüne çekelim bir cruiser. Markası ne olursa olsun ilk ona bakarlar. Ama sonunda "Harley değilmiş ya salla" gibi bir cümle ile tüm havanızı gömerler. O da ayrı bir gerçek.

Dipnot: Artçının da en çok rahat edeceği tarz ve alçak selenin verdiği güvenle artçı talebiniz oldukça çok olabilir. "Kaska gerek yok düşmeyiz ki bundan" diyeni bile çıktı karşıma üniversitedeyken.

Konuya gelecek olursak kızlar -en azından benim karşılaştıklarım- estetik ve prestijle daha çok ilgililer. O yüzden görüntüsü göze hitap eden herhangi bir motora da aynı şekilde yaklaşabilirler.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Benim motoru aldigimdan beri 1 kiz biliyorum o da 14 subatta motorumun ustune cicek birakmisti :D onun disinda hepsi erkek, emin olun erkek kaldirma ihtimali cok daha yuksek.

Ama sekil olarak bariz SS veya Cruiser olmali ya da onlarin deyimiyle 'yaris motoru' veya 'harley'(markasi onemli degil hepsi harley). Kizlar bu motorlara hasta bunlarin disinda hepsi kuryeci motoru.
    Green Arrow bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    cevap veriyorum : Allah bin bereket versin :D

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Caddede vespa kullanan erkek de bir hayli ilgi görür.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Motoru kız için alıyorsan ama bence kızlar yıne motora değil sürene bakacak ama ben şekil peşindeyim dersen al bi z800 üstünede bi dainese al tamamdır. Motor kıyafeti her zaman farklı durur

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Bulma ihtimalin varsa da motordan sonra bulamazsın Genelde motor kullanıcılarını güvensiz/ sorumsuz vs bulurlar.
    SürücüMen bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş servine bir danış, motorla birlikte vermeleri lazımdı seni kazıklamışlar.
    NIHAHAHAHAHAHAHA... Öldüm ben bu cevaba yaaa! AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
    berkcigdem bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer öğrenciysen sınıfta bir havan oluyor. Aslında iş sende bitiyor. O kızlar sana şuan da bakar illa motor almana gerek yok. Senin cesur olman önemli. Ayrıca arkadaş çevresi ve takıldığın yerler en önemli kriterler.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shruikan ve istanbu_gezg bunu beğendiler.

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    kasar sayısında artış oluyor ama motor üzerinde yeterli performans olmuyor ( hatta olmuyor yani ) cbr250r deneyim paylaşımı.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    araba varsa ve model markaysa kızlar pesini birakmaz gördügün kıza bi merhaba cek bi yerde birseyler icelim mi yiyelim mi işin varmı de gerisi gelir. 10/8 şansın olur ama motosiklete şansın sıfır :D

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durum tam olarak bundan mütevellit sanırım gerçekten
    berk_cglr bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    motor motoru çekmiyor kanka, boşuna heves yapma.
    berk_cglr ve berkcigdem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)