Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

250 CC Motorumu aldım ( Resimli ) :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun, kazasiz belasiz.
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız
    Enes Bakır bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Diablo Rosso 2 orjinal lastikte arka tekerin atması normal. Geriden gelirken 3'den 2 ye çekersen bunu her defasında yaşarsın

Tekerin düz bassın.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    hayırlı olsun kardeşim ALLAH kaza bela vermesin inşallah.
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hayrını gör inşallah ben de yeni 2013 cbr250 aldım aynı heyecanı yaşadım bi kaç gün önce iyi bilirim 9800 km de benimki de güle güle kazasız belasız bin inşallah tekerlerin hep düz bassın
    Enes Bakır bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze tekrardan iyi geceler , 20.000 km lik 150 cc lik tecrübem sonrasında 250 cc motor arayışına girmiştim , 2 haftadır sürekli ilan bakmaktaydım hondamı , yamahamı , kawasakimi , hysoung mu derken kafam karman çorman oldu en son siz değerli abilerimden , kardeşlerimden fikirlerini aldım. elimdeki bütçe belliydi motora maksimum 12.500 tl verebilirdim bu fiyatlara temiz bir r25 bulmak malesef zordu bu yüzden yamaha seçeneğini eledim. hysoung uda açıkcası güvenemediğim için eledim , elimde honda ve kawasaki seçenekleri kaldı, ninja 250 sl altımda ufak kaldı ve istanbulda yeşil rengi ilanlarda olmadıgı için bu yüzden bu seçeneğide eledim. artık 2 seçenek honda cbr 250 ve kawasaki ninja 250r kaldı 2 haftalık ilan araştırmalarımdan sonra 2012 model 9.500 km de cidden bilinçli bir kullanıcan temiz bir motor aldım. 12.400 tl ye anlaştık vee motoru bugün aldım , sanki motora ilk defa biner gibi heycanlıydım , içim kıpır kıpırdı cidden çok güzel bir duygu Allah motoru olmayan bütün kardeşlerimize motor nasip etsin inşallah. bundan sonraki tek dileğim motorumun bi aksilik çıkarmaması kazasız belasız binmek. Bu mutluğuğumu siz değerli abilerim ve kardeşlerimşle paylaşmak istedim herkeze iyi sürüşler.
    SON Bİ SORU BUGÜN MOTORU AZ KALSIN YATIRIYORDUM ARKA FRENE DOKUNMAMLA KİTLEMESİ BİR OLDU MOTORUN ÜSTÜNDE ORJİNAL FABRİKA ÇIKIŞLI LASTİKLERİ VAR BANA İYİ PERFORMANSLI BİR LASTİK ÖNERİRSENİZ YARIN TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM LASTİK KONUSUNDA PEK BİR TECRÜBEM YOK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    http://i.hizliresim.com/z5M8YD.jpg
    http://i.hizliresim.com/o3VG82.png
    http://i.hizliresim.com/rM1W8M.jpg
    metzeler lastik duydum me22 felan hamurlu gibi duruyordu nasıldır bilen varmı ? tanesi 100 tl indirimli fiyatıydı
    daha sonra Michelin pilot serisinin duydum tanesi 140-160 tl gibiydi yanlışım varsa düzeltin ? saygılar bi bilgi verirseniz sevinirim
    Enes Bakır bunu beğendi.

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı MeehMT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metzeler lastik duydum me22 felan hamurlu gibi duruyordu nasıldır bilen varmı ? tanesi 100 tl indirimli fiyatıydı
    daha sonra Michelin pilot serisinin duydum tanesi 140-160 tl gibiydi yanlışım varsa düzeltin ? saygılar bi bilgi verirseniz sevinirim
    Michelin pilot street ön lastik 110-70/17 arka lastik 140-70/17 ikisini toplam 740 tl ye aldım , malesef tanesi 100 liradan lastik yok
    Eğer bir gün 4 teker istersem, bi motor daha alırım.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Michelin pilot street ön lastik 110-70/17 arka lastik 140-70/17 ikisini toplam 740 tl ye aldım , malesef tanesi 100 liradan lastik yok
    merhaba 100 tl den metzeler lastik dedim ama 160 tl olması lazım tanesinin michelinlerinde yani yuh 740 tl diablo rosso :D fiyatı diye biliyorum belliki hocam 2016 zamı oturmuş bize

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze tekrardan iyi geceler , 20.000 km lik 150 cc lik tecrübem sonrasında 250 cc motor arayışına girmiştim , 2 haftadır sürekli ilan bakmaktaydım hondamı , yamahamı , kawasakimi , hysoung mu derken kafam karman çorman oldu en son siz değerli abilerimden , kardeşlerimden fikirlerini aldım. elimdeki bütçe belliydi motora maksimum 12.500 tl verebilirdim bu fiyatlara temiz bir r25 bulmak malesef zordu bu yüzden yamaha seçeneğini eledim. hysoung uda açıkcası güvenemediğim için eledim , elimde honda ve kawasaki seçenekleri kaldı, ninja 250 sl altımda ufak kaldı ve istanbulda yeşil rengi ilanlarda olmadıgı için bu yüzden bu seçeneğide eledim. artık 2 seçenek honda cbr 250 ve kawasaki ninja 250r kaldı 2 haftalık ilan araştırmalarımdan sonra 2012 model 9.500 km de cidden bilinçli bir kullanıcan temiz bir motor aldım. 12.400 tl ye anlaştık vee motoru bugün aldım , sanki motora ilk defa biner gibi heycanlıydım , içim kıpır kıpırdı cidden çok güzel bir duygu Allah motoru olmayan bütün kardeşlerimize motor nasip etsin inşallah. bundan sonraki tek dileğim motorumun bi aksilik çıkarmaması kazasız belasız binmek. Bu mutluğuğumu siz değerli abilerim ve kardeşlerimşle paylaşmak istedim herkeze iyi sürüşler.
    SON Bİ SORU BUGÜN MOTORU AZ KALSIN YATIRIYORDUM ARKA FRENE DOKUNMAMLA KİTLEMESİ BİR OLDU MOTORUN ÜSTÜNDE ORJİNAL FABRİKA ÇIKIŞLI LASTİKLERİ VAR BANA İYİ PERFORMANSLI BİR LASTİK ÖNERİRSENİZ YARIN TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM LASTİK KONUSUNDA PEK BİR TECRÜBEM YOK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    http://i.hizliresim.com/z5M8YD.jpg
    http://i.hizliresim.com/o3VG82.png
    http://i.hizliresim.com/rM1W8M.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun, allah kazadan beladan korusun.

pirelli rosso corsa çok iyi diyorlar kullanmadım, bilmiyorum.

Ninja 250sl ve z250sl'nin üzerinde gelen orjinal lastikler (Dunlop markaydı yanlış hatırlamıyorsam) de iyiymiş o da olabilir.

Ucuz yollu olsun derseniz Sava MC50 (yeni adıyla mitas) iyi diyorlar. Yalnız alabildiğiniz en iyi ama en iyi lastiği almakta faide mevcut.

Disklerde eğrilik var mı mutlaka kontrol edin ve bence ön ve arka balataları kaliteli yumuşak bir balata ile değiştirin. (EBC olabilir mesela > http://www.k-ma.com.tr/tr/293/EBC%20FREN/ )

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)