Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Yzf R25 vs Rc 250 ABS Karşılaştırma?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tolgakızılgü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 300 al diyerek ortalığı karıştıralım.
    ninja 300 düşünmüyorum r25 varken o vergiyi vermek gereksiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Konuyu açtığımda kararsızdım bütün bu konuşulanlardan sonra kararım olan r25den yana istikrarımı tazeliyorum.

Evet Ktm rc 250 abs mükemmel bir motor mazeme kalıtesi ve kalite olarak r25den çok daha farklı olduğunu biliyorum,r25 tercih ediyorum çünkü motoru güzel kullandığımı düşünüyorum ve istanbul trafiğini iyi okuyorum şu ana kadar ah keşke abs olsaydı,kaydırmalı debriyajım olsaydı vs demedim gerek te duymadım. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı tolgakızılgü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 300 düşünmüyorum r25 varken o vergiyi vermek gereksiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Konuyu açtığımda kararsızdım bütün bu konuşulanlardan sonra kararım olan r25den yana istikrarımı tazeliyorum.

Evet Ktm rc 250 abs mükemmel bir motor mazeme kalıtesi ve kalite olarak r25den çok daha farklı olduğunu biliyorum,r25 tercih ediyorum çünkü motoru güzel kullandığımı düşünüyorum ve istanbul trafiğini iyi okuyorum şu ana kadar ah keşke abs olsaydı,kaydırmalı debriyajım olsaydı vs demedim gerek te duymadım. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.
    hadi hayirli olsun zaten ikiside seni uzmicek motorlar sadece hangi ihriyacina ve tercihine kalmis seyler lutfenno kirmizidan al cok guzel gorunuyor bol bol resim bekliyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    o kadar konuştunuz bir vazgeçiremediniz şu r 25ten.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işe bir benzetme ile yaklaşıyım ;

Abimiz burda" kararı verdim ama iyi mi kötü mü" bizim motosiklet.net e bi soralım demiş e burasıda forum zaten halka açık.
    tolgakızılgü bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işe bir benzetme ile yaklaşıyım ;

Abimiz burda" kararı verdim ama iyi mi kötü mü" bizim motosiklet.net e bi soralım demiş e burasıda forum zaten halka açık.
    Kararı vermiş biliyorum ama o zaman onun burada sormasına gerek yoktu sadece tartışmaya yol açtı bu durum. Ama bu uğraşlar sonucu vazgeçebilirdi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Sırf abs farkı için ninja derdim bende ama ninjada olmuş 22 bin be.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Kararı vermiş biliyorum ama o zaman onun burada sormasına gerek yoktu sadece tartışmaya yol açtı bu durum. Ama bu uğraşlar sonucu vazgeçebilirdi.
    vaz gecme ne ya ikiside kendine gore guzellikleri var bizene arkadasim ktm satinca benim cebime yamahada satinca senin cebine parami veriyorlar kazasiz belasiz olmasi dilegiyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaz gecme ne ya ikiside kendine gore guzellikleri var bizene arkadasim ktm satinca benim cebime yamahada satinca senin cebine parami veriyorlar kazasiz belasiz olmasi dilegiyle
    Verirlerse geri çevirmem. Ayrıca rc 250nin ön çamurluk çok çirkin.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Verirlerse geri çevirmem. Ayrıca rc 250nin ön çamurluk çok çirkin.
    Sana göre çirkin ama biz kullanıcılarına göre iyi, mesela o r25'in farlarının üstündeki üçgen şey gündüz farı mı ne oluyor artık bilmiyorum, o da bana iğrenç geliyor ama senin hoşuna gidiyodur bilemeyiz

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ktmsi olana ktm, yamahasi olan yamaha demis, garip bir sidik yarismasi. Oglum siz mi tasarladiniz motorlari da bu kadar savunuyorsunuz anlamadim, alti ustu para verip aliyorsunuz
    BatuhanK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana göre çirkin ama biz kullanıcılarına göre iyi, mesela o r25'in farlarının üstündeki üçgen şey gündüz farı mı ne oluyor artık bilmiyorum, o da bana iğrenç geliyor ama senin hoşuna gidiyodur bilemeyiz
    Farın ne zararı var orada ne güzel aydınlatıyor ama ktm ön çamurluğu hiç iyi değil orada sanki çamurluk yok gibi duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece sele'ye bakarak r25 al denilmez, sele'nin tonla çözümü var
    o kadar para ver sele dandik çıksın.

Motosikleti
    CBR 600RR
    Farın ne zararı var orada ne güzel aydınlatıyor ama ktm ön çamurluğu hiç iyi değil orada sanki çamurluk yok gibi duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

o kadar para ver sele dandik çıksın.
    O kadar para veren adam acımaz gider o seleyi değiştirir canım benim koymaz sele parası, sen düşünme öyle şeyleri
    Zararı var demedim iğrenç gözüküyor dedim, çamurluk'un yok gibi gözükmesinin ne zararı var?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Boşu boşuna kendi kafasını bulandırmak için başlık açmış arkadaş.
    Yahu hangi motosiklet hoşunuza gidiyorsa alın binin.
    Bu günler geri gelmeyecek tadını çıkartın.

Neticede piste çıkıp yarışmayacaksınız. Zaten yarışacak olsanız el mahkum ya Ninja ya da Cbr almak zorundasınız.

Keyif için motosiklet alıyorsunuz. Bari içinize sinen, bakmaktan ve binmekten zevk alacağınız marka ve modeli seçin.

Bir de satarken şu olur bu olur, zaten bir sene sonra sıkılacaksın,600 lük binlik bakacaksın muhabbetlerine kulak asmayın. Kendinizin 15 bin km biner sonra 600 lüğe geçerim telkinlerini de bırakın.
    Bir çoğunuz geçmeyecek o 600 lük binlik motosikletlere.
    10 senedir bu forumdayım.
    Binlerce başlangıç motoru başlığı açıldı.
    Bunların çoğu bir şekilde motosiklete başladı.
    Fakat daha sonra büyütüp devam eden toplasan yüz kişi çıkmaz.

Bir çok genç bir heves motosiklet kullanmaya başlıyor.
    Hatta 2-3 motosiklet değiştirerek devam edenler oluyor.
    Fakat bir kaç sene sonra çeşitli sebeplerle motosiklete veda ediyorlar.
    Gerçek budur.
    Bu nedenle bugünün tadını çıkartın.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı
    Ulan nasıl dandirik kullanıcı adın var ve gerçekten adam değilsin daha ne yazdığını bilmiyorsun kendini akıllı sanma karaktersiz, acaba sen neyin meraklısısın.
    Bu şahıs şu söyledikleriyle zaten iyice zıvanadan çıktı. Bana attığı özel mesaj ortada. Tahminen 14-15 bilemedin 16 yaşlarında ve tam bir ergenus. Neyse kardeşim RC kötü, R25 iyi. Hll spr dvm knk en iyi sensin

Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şahıs şu söyledikleriyle zaten iyice zıvanadan çıktı. Bana attığı özel mesaj ortada. Tahminen 14-15 bilemedin 16 yaşlarında ve tam bir ergenus. Neyse kardeşim RC kötü, R25 iyi. Hll spr dvm knk en iyi sensin
    Genelde böyle kişiler reel'de kuzu ama klavye başında erkek olup çıkıveriyor, benim yandığım tek konu da bu işte.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölü taklidi yapmanızı tavsiye ediyorum. Okuyun, 10 a kadar sayın ve diğer mesajlara odaklanın

Dostum seni yaptığın yorumlar ve uslubundan ötürü kınıyorum. Kendini yamaha kullanıcıları ve yamaha için söz sahibi falan zannediyorsun anladığım kadarıyla,ama emin ol senin yamahayı korumak r25 i korumak gibi bir derdin olmasın zaten nasılbir marka olduğun herkes biliyor bence sayfana kendi adını yaz ve yzf serisini karalamaktan vazgeç. Seviyenden dolayı insanlarda farklı bir algı bırakıyorsun kendi yorumlarını kendi adına yap başka da birşey istemiyorum.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Ben bide bana attığı özel mesajları alıntılasam burda, ohoo. Yönetime de şikayet ettik; ama salladıkları yok. Biz bi argo kelime sarfedince şak ortaya çıkarlar ama...

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bide bana attığı özel mesajları alıntılasam burda, ohoo. Yönetime de şikayet ettik; ama salladıkları yok. Biz bi argo kelime sarfedince şak ortaya çıkarlar ama...
    İnsanlar kendi doğrularını başkalarının doğrularına karşın seviyeli bir şekilde tartışmayı bilmiyorlar kullanıcak kelimehazneleri dar ve saçmalıyorlar. Milletimiz seviyesi ortada zaten kaale almaya gerek olduğunu düşünmüyorum

bütün konuyu başından sonuna kadar okudum. Yazmıyım yazmıyım dedim ama dayanamadım. Bu kadar dogmalık, bu kadar boş konuşma olmaz. Ne tartışmayı biliyosun ne de başkalarıyla nasıl konuşman gerektiğini. Tek yaptığın şey milleti ezmeye çalışmak, afedersin ama ağzından salyalar saçarak millete saldırmak. İnsanlar efendi efendi şu şu yönden daha iyi diyor, sen anca bok atma peşindesin. Senin gibi insanları gördükçe bu memleketin neden yıllardır bu halde olduğunu anlıyorum. Sıfır objektiflik, koyun gibi bir şeyin peşine düşmüş devam ediyosunuz. Körü körüne bi şeylere bağlanmaya bayılıyosunuz. Aman bağlandığınız şeye zeval gelmesin, kötü söz gelmesin. Hemen saldırın. Biraz insanlık öğrenin insanlık. Bu sözleri kime söylediğimi herkes anlamıştır zaten, yarası olan gocunur.

Saygılarımla...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)