Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet aldım başıma gelmeyen kalmadı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı pipisipis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim 200 km lik yola benden 200tl isterse ve bunu seni otobüsten atarım tehditleriyle dile getirirse bunun adı haksızlık, eğer orda kavga çıkmasaydı benim cebimden parayı alacaklardı yani haksızlığa uğrayacaktım, aynen söylediğin gibi bu adamlar maganda atar gider kavgasında sopalar hazır beklemez
    o kadar param yok deseydin tartışmaya girmeden yol alıcaktın onu geçelim 200km re için itin köpeğin ağız kokusu çekilmez koy benzini bak yol keyfine bundan ders almaya bak aynı tongaya düşme malesef insanlarda insanlık kalmamış herkese demesemde çoğunun dini imanı para olmuş ALLAH rızası arayn nadirdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    motorun hayırlı olsun.başından geçenler içinde çok geçmiş olsun.
    sanırım ailenin rızası olmadıgı için aksilikler arka arkaya gelmiş.
    tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bunları başından atarsın.
    pipisipis bunu beğendi.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    duuur daha yeni başlıyo usta. Ailenle ters düşeceksin arkadaş ortamınla ters düşeceksin. bi tur atıyımcılar, gel beni gezdirciler, bu ne ara türedi diyeceğin insanlar, gelecek ve gidecek olanlaar ohoo çook yaşanacaklar var daha(kendimden örnek veriyorum)

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    otobüs firmasını söyle topluca şikayet ederiz.

kurye13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Geçmiş olsun.Bazen aksilikler arka arkaya geliyor.Yağmura yakalandığın gün lastiğin patlaması gibi.Ama katılıyorum, motor genel olarak problemli bir araç.Sabır gerektiriyor.Belayı mıknatıs gibi üzerine çeker.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Bence pipi sünnetsiz

pipisipis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

[/COLOR]
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun.başından geçenler içinde çok geçmiş olsun.
    sanırım ailenin rızası olmadıgı için aksilikler arka arkaya gelmiş.
    tekrar geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bunları başından atarsın.
    hocam aldığım en mantıklı ve ihtimali olan cevap, annemin hiç ama hiç rızası yoktu, malesef yaşadığım çoğu şeyi anneme söyleyemedim, dayak dışında hiç bir şeyi bilmiyor

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kuran falan yırtmış yakmış olabilir misin diycem ama biraz hafif kalır. 4 kutsal kitabı mı parçaladın acaba? şeytan taşlamaya gittin de hacı mı taşladın naptın?

Sen de göz var.

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i

bence şükret genede sen
    Zuzuuw, aslan557, Ofius ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Hocamız seni bir tur üflesin nazarı söker atar

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    tuvalette ekmek yemiş anlaşılan
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

KURT-BOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHİ RTR 150 2014
    Abdestin faydalari

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    "90 küsür sene önce" derken nereye "laf çaktığınızı" daha açıkça yazar mısınız, cesaretiniz var ise? Kim kız çocuğunu nereye götürmüş, nasıl fanteziler içindesiniz?

Bunun yanında "pipi" kelimesi okuyunca namuslar hayalar havalarda uçuşmaya başladı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tam seni savunacaktım fakat bu yorumdan sonra vazgeçtim... Nasıl bir mantık bu? 2040 olunca da çıplak mı gezmeyi düşünüyorsun? Ayıp, haya, ar, edep, namus gibi bazı kavramlar zamanla değişmez... Size değişir diye empoze ettikleri için şuan bu haldeyiz zaten... Bundan 90 küsür sene önce ilkokullardaki kız çocuklarını toplayıp 21. yüzyıla geliyoruz artık diyip mayolarla sahile götürerek başlattılar zaten sizin silsilenizi...
    az önce bu yoruma cevap olarak yazmıştım
    bagriacik ve aslan557 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bak önce niyet ediyorsun sonra 3 kere ağıza 3 kere buruna sonra toplu iğnesi ucu kadar bile yer kalmayacak şekilde her yerine su vuruyorsun.

şaka bir yana çok geçmiş olsun umarım konu troldür.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Bisikletten düşen çocuğu neden düştün diye döven babası gibi yorumlar nick name takılan insanlar kedicikler alınanlar.

ama bazı abilerimde iyi konuşmuş biraz dikkat etmelisin önemli olan ders almış olman iyi forumlar herkese

Piyangolar çıksın diye seri biletler alınca hepsi çıkmış gibi. Bunların neden olduğunu anlayıp tekrarında daha farklı davranırsak tecrübeden öğrenmiş olur, beladan uzak kalırız. Ama benim hatam yoktu sadece annemin ahı tuttu, abdestim azdı veya şans işte dersek aynı şeyleri yaşamaya devam ederiz. İşin garibi aynısı sürüş için de geçerli.

Motosikleti
    sym joymax
    çok güldümya.Kardeşim Allah ta seni güldürsün inş. bu nedirya. Tamamen film gibi. Senaryo yazsan bukadar olay çıkmaz. Bize motorsuz hayat çekilmez gelirken sana motorla hayat çekilmez oluyor sanırım. ne diyeyim.geçmiş olsun. umarım bundan sonra işler yoluna girer..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tam seni savunacaktım fakat bu yorumdan sonra vazgeçtim... Nasıl bir mantık bu? 2040 olunca da çıplak mı gezmeyi düşünüyorsun? Ayıp, haya, ar, edep, namus gibi bazı kavramlar zamanla değişmez... Size değişir diye empoze ettikleri için şuan bu haldeyiz zaten... Bundan 90 küsür sene önce ilkokullardaki kız çocuklarını toplayıp 21. yüzyıla geliyoruz artık diyip mayolarla sahile götürerek başlattılar zaten sizin silsilenizi...
    Kuran kurslarında ve imam hatiplerde erkek çocuklarının ırzına geçen günümüz yobaz zihniyetinin , "kızlar 100 sene önce mayo giyip sahile gitti" diye yırtınmaları ne yaman bir çelişkidir.
    bagriacik, istanbu_gezg ve denizildir bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Büyük Türkiye cumhuriyetinin kurucusunu şöyle baş köşeye alalım Türkiye bize emanettir

Darkcity2000 ve denizildir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler