Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

hyosung gt 250 r mi aprilia 125 mi yada 2. el bi 600 lük racing mi ??????

Motovento
    REKLAM ALANI
    adessofive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar hyosung gt 250 r mi yoksa aprilia 125 i mi alayım yada 2. el bi 600 lük racing mi tavsiye edersiniz?????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    yavvv şimdi bu soru sence mantıklımı
    biri 250 lik diğeri 125 lik ve bunlarla 600 lüğü kıyaslamak ne kadar doğru eğer imkanın varsa ve en önemlisi 600 lük için tecrüben varsa tabiki 600 lük makina tartışmaya bire gerek yok...
    japondan şaşma,çine bulaşma........

harika cevap ama bunlar 8000 ytl felan 0 sonuçta 2. el racin e o fiyatlarda alırsan uğrasırsın servislerde diyolar + aprilia 210 ibresiyle gayet doyurucu ve görünüsü harika hyosung ise tavsiye edilen bi makine sonuçta da 250 lik arada kaldım ????????
    Kimse mükemmel değildir.Mükemmel olmak için ihtiyacınız olan deposu dolu bi motosiklettir.....

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    bu nasıl soru 125 mi 250 mi 600 mü .. paran var galiba yoksa 600 lüğü işin içine katmazdın. alabilceksin galiba 600 al.. mantıksız soru.
    [B] KapTaN 44[/B]

sanırım anlatamadım 10 bin ytl ye kadar bi racing almak istiyorum ama 2. elden korkuyorum hyosung 250 ve aprilia 125 de uygun görünüyo gözüme .sanırım 2. el 600 lük tavsiyeniz.....
    Kimse mükemmel değildir.Mükemmel olmak için ihtiyacınız olan deposu dolu bi motosiklettir.....

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Kardeşim ben senin nedemek istediğini anlıyorum arkadaşlar motor gücü olarak olayı ele alıyolar sen uğraşmamak için düşünüyorsun bende aynı olayı yaşadım ama sonunda gidip 250 lik regal aldım para olayı 10.000 ytl gibi bir rakamın varsa ve tecrubeliysen 600 cc lik bi makina almanı tavsye ederim, ha ama hyosungu es geçme derm gerçekten güzel makina, ama bana yetmez diyorsan 600cc lik bi japon al dikkatli olursan başın ağrımaz
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

ewet tecrubem yok ama öğrenirim yavas yavas bi ara mz kullandım bi dönem kolay kavrıyom zaten meraklısı da olunca zorluk çekicemi sanmıyorum .ben olaya motor gücü olarak bakmıyorum simdilik beni uğrastırmasım yeter diye düsünüyorum .....

komtan var mı tavsiyen

mastergenie zzr hocam siz ne diyonuz???

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer 2. el almıyorsan, o zaman bence Aprilia 125 al. 125 olduğuna bakma, motorun kapasitesi 30 bhp. (bazı ülkelerde yasal sınırlar gereği 15 bhp'ye kadar sınırlayıp satıyorlar). Malzeme kalitesi, kullanımı, rahatlığı, performansı, her şeyiyle gerçek bir mini-super sport.

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    sen 250cc lik hyosung al ozaman racing için daha acemesin bence
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

ewet aprilia görünüş ve marka sı dolayısırla epey ağır basıyo

halil cim acemilik te önemli tabi düse kalka artık ne yapalım tesekkürler ilginize

ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    10 bin ytl ye çok temiz 600 lük makinalar bulabilirsin. ama sıfır daha yeni fırından çıkmış bir 250 lik makianada alabilirsin. sen bilirsin ama ama büyük markaların mağazalrını bi gezmende yarar var
    [B] KapTaN 44[/B]

işte izmitte olmam ve de iş durumu nedeniyle ve de istanbulu bilmemek gibi mazeretlerden arastırmamı internet kanalıyla yapıyorum gezmeye fırsat bulamadan .1 bin ytl ye 600 lük neler bulabilirim mesela var mı bildiğiniz sunu alabilirsin diyebilceniz ....

cahilliğin gözü kör olsun

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende 600 cc lik bir makina al çünki bir müddet sonra yetmiyecek daha güçlü bir makina isteyeceksin almışken 600 lük alki tekrar değiştirme süren uzar ama şuda var nede olsa2. el alacaksın arıza yönünden başında ağrıyabilir bildiğin bir ustaya gösterirsen ozaman belki

hyosung gt 250 alırsanda başın ağrımaz maddi yönünü düşünürsen hem yakış hemde arıza konusunda hyosung gt 250 derim

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    Kesinlikle Hyosung al,acemiliğinde 125 lik kadar kolay,ustalığında 600lük aramayacağın kadar seri ve süratli.Çarpmazsan veya düşürmezsen,yağınıda düzenli değiştirirsen asla bozamassın;çok sağlam ve güvenli bir motor.Üstelik sıfır alacağın için için rahat olur.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

uzun zamandır hyosung üzerinde düsünüyorum da temiz bi 600 lük ( ki temizini nasıl bulurum bilmiyom kesin atlarlar bana ) bulursan tercihim 600 lük olucak sanırım .baska türlü doyamıycam gözüm bi üstte olucak sürekli.....bilemiyorum bilemiyorum bilemiyorum heelllppp....

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka 600cc lık makına tecrube ister ve 10,000 nekadar temızını bulabılırsın bilmiyorum ben senın yerınde olsam sıfır alırım ama aprıllaya okadar para vermem 4 zamanlı 125 lık makına galıba 140 -150 basar hoyosung 250 lık arkadasta var ve 140 ı geçmoyor iyi dusun para vereceksın sonuçta bende cbr var 200 ibre var ama modıfıye etmeden 140 ı geçmıyor para kolay kazınlmıyor ama yınede sen bılırsın

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    hyosung gt 250

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Tabiki cbr 600 f tavsiye ederim yüksek modellerde 10 - 12 arası rahat bulabilirsin ikinci el ilanlarını bi araştır çok güzel olanlar var

Param olsa zaten cbr 125 in yanına birde 600 f çekeceğim ama paramız yok
    CBR 125 R

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aprilia ile aynı özelliklere sahip derbi gpr 125 ler var. fiyatı 6850 ytl peşin, yani daha ucuz...

ewet derbi ye de baktım görünüsü harika aprilia gibi de 125 lik olması dezavantaj işte .yolda bi mz tarafından ekilirsem de benzin döker yakarım .zaten sınırları zorlayıp ta bi on luk bulabildim onu da bilinçsizce tüketmeyelim istiyorum.artık hyosung ile .2. el bi 600 lük arasındayım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler