Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gokceada icin motorsiklet onerisi (yeni basliyan, yeni uye)

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu yaz sonunda bir motorsiklet almaya karar verdim, tecrubesiz olmam ve araba kullanirken yaptigim gozlemler neticesinde kendime guvenene kadar sehir icinde (istanbul) motorsiklet kullanmamaya karar verdim ancak yazlari 3-4 ay Gokceada'da yim ve araziye uygun sportif bir motorsiklet almak istiyorum.

ilk is araziye dayali bir egitim alicam ve gokceadadanin dogal enduro pistlerinin tadina bakicam !! hedefim bu. Gecen yaz Kuba 150 blackcat kullandim inanilmaz zevkli geldi tadi damagimda ama bir okadarda rahatsiz ve gunluk 20 km git gel yapmak biraz imkansiz geldi.

Bu sebeple hem micirli-asfalt yola uygun hemde araziye cikabilicek atik bir motorsiklet istiyorum. 15-max 20 bin butce ayirabilicem. Simdilik iki zamanli ve 4 zamanli arasinda secim yapmaya calisiyorum ki gidip motorsiklet denemeye basliyim. Dedigim gibi Kuba disinda pek bir motorsiklet gecmisim yok yani eger sureniniz var ise asil merak ettigim diger japon ve avrupa markalarinin 150-250 cc enduro lari da bu kadar rahatsiz olurmu, gunluk kisa mesafe yapilan yolda rahatsizlik verir mi ?.. arazi icin genelde iki zamanli kullanilsa da sanki 4 zamanli beni cok rahat gotururmus gibi geliyor,siz bu konularda ne dusunuyorsunuz ? bu arada simdiden marka model onerilerine acigim
    simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı egecikrikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaz sonunda bir motorsiklet almaya karar verdim, tecrubesiz olmam ve araba kullanirken yaptigim gozlemler neticesinde kendime guvenene kadar sehir icinde (istanbul) motorsiklet kullanmamaya karar verdim ancak yazlari 3-4 ay Gokceada'da yim ve araziye uygun sportif bir motorsiklet almak istiyorum.

ilk is araziye dayali bir egitim alicam ve gokceadadanin dogal enduro pistlerinin tadina bakicam !! hedefim bu. Gecen yaz Kuba 150 blackcat kullandim inanilmaz zevkli geldi tadi damagimda ama bir okadarda rahatsiz ve gunluk 20 km git gel yapmak biraz imkansiz geldi.

Bu sebeple hem micirli-asfalt yola uygun hemde araziye cikabilicek atik bir motorsiklet istiyorum. 15-max 20 bin butce ayirabilicem. Simdilik iki zamanli ve 4 zamanli arasinda secim yapmaya calisiyorum ki gidip motorsiklet denemeye basliyim. Dedigim gibi Kuba disinda pek bir motorsiklet gecmisim yok yani eger sureniniz var ise asil merak ettigim diger japon ve avrupa markalarinin 150-250 cc enduro lari da bu kadar rahatsiz olurmu, gunluk kisa mesafe yapilan yolda rahatsizlik verir mi ?.. arazi icin genelde iki zamanli kullanilsa da sanki 4 zamanli beni cok rahat gotururmus gibi geliyor,siz bu konularda ne dusunuyorsunuz ? bu arada simdiden marka model onerilerine acigim
    simdiden tesekkurler
    Adali misiniz? Bademli koyunden sayilirim.bende mondial evo dusunuyorum, blackcat aldi gecenlerde bi tandigim memnundu.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sitenin adı bile motosiklet, ısrarla motorsiklet yazmak nedir ya. Pes.
    EmreKocyigit ve berkcigdem bunu beğendiler.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahh ada Ahh
    egecikrikci bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok
    Senin derdinin devası KTM

Vallaha ya ! pes ! tesekkurler Deadpool )

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Oylemi hocam cok memnun oldum 70 lerden beri adadayiz, Adali sayilirim sanirim . Yazlari Yildizkoy da oturuyorum, yildizkoydaki tasev de. Mondial hic kullanmadim ama cok gordum, benim gibi bir hobi beklentin de yoksa ekstradan bence cok ideal.. Hayirli olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı yasirbilgic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin derdinin devası KTM
    Fuarda Yamaha YZ250 aklimi cok celdi ki birde WR250R var Yamahadan, obur taraftada KTM den 250 sx ve exc 250 var(bulabilirsem ikinci el, 0 almak imkansiz). o yuzden iki-dort zamanli arasinda kaldim.

Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Vallaha ya ! pes ! tesekkurler Deadpool )

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

Oylemi hocam cok memnun oldum 70 lerden beri adadayiz, Adali sayilirim sanirim . Yazlari Yildizkoy da oturuyorum, yildizkoydaki tasev de. Mondial hic kullanmadim ama cok gordum, benim gibi bir hobi beklentin de yoksa ekstradan bence cok ideal.. Hayirli olsun
    Bende cok memnun oldum.
    Camping yapilan yerin arkasinda kalan degil mi sanki yeni restore edilmisti yanlis hatitlamiyorsam 2 3 sene olmustur yeriniz harikaymis, bende 7 senedir gelip gidiyorum yazlari.. sizin orada istediginiz turden guzel bir motorla mavikoya gitmek guzel olur hem yakin ;) cok mutlu oldum .

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cok memnun oldum.
    Camping yapilan yerin arkasinda kalan degil mi sanki yeni restore edilmisti yanlis hatitlamiyorsam 2 3 sene olmustur yeriniz harikaymis, bende 7 senedir gelip gidiyorum yazlari.. sizin orada istediginiz turden guzel bir motorla mavikoya gitmek guzel olur hem yakin ;) cok mutlu oldum .
    Dogru 2-3 sene once restore ettik, tesekkurler :)) vallaha en buyuk hayalim mavikoya gitmek motorla cok buyuk keyif.

Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Dogru 2-3 sene once restore ettik, tesekkurler ) vallaha en buyuk hayalim mavikoya gitmek motorla cok buyuk keyif.
    Umarim hayalinizdeki gibi motosiklet bulursunuz ve kazasiz belasiz guzel keyifli surusleriniz olur.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)