Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

deli olcam yaa 2005 honda 100rr fiyatı US $3,050.00

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yaa arkadaşlar deli olcam yaa daha 1 dk önce avrupadaki motor fiyatlarına bakıyodum nerdeyse sinir krizi geçircem yaaa adamlar 2005 honda 1000rr yi $3,050.00 veriyorlar yaa gelsen deli olma şimdi bizim ülkemizde bu motor bu modelle 14-15 milyar belkide 16 bile olur temiz olmasına göre degişiyor yaa sizce bu hakmı yaaa adamların motor aldıkları fiyata bak birde bizimkine bak yaa işte türkiye burası düşünün artık bu ülke yurt dışından motor gelirken gümrükte öyle vergiler yiyiorki motorun asıl fiyatı kadar vergi oluyor. sizin altınızdaki çin malı motorlar veya yamahanın hondanın 125 cc lik motoları fiyatına adamlar yurt dışında 2005 model 1000cc lik hondaları yamahaları veriyorlar gerçekten benim zoruma gidiyor türkiyeden motor almak yaa içimden birses afedersiniz ama fean kazık yiyorsun diyor böyle fiyat karşılaştırmasına baktıkça türkiyeye olan sevgim azalıyor yaa acaba uyruk felan degiştirip alman ingiliz felan mı olsam diyom yaa gerçekten dünyada hiçbir ülke bizim kadar vergi vermiyor adım atsak vergi yurt dışından motor getirme imkanımız yokmu yaa bu motorun ötv sini kdv sini gümrükte verip türkiye ye getittirip türkiye plakası taktıramazmıyım bilgisi olan arkadaşlar lütfen yazsın ya içinizde bu gümrük olaylarından anlayan yok mu??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bu ülke neresi abim...gidip kaçah getirek bi türlü yolunu bulur bineriz

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    İstiyorsan biz de Irak'ı işgal edelim, bizde de motorlar ucuz olsun?

(Ne alaka demeyin, araç üretirken en önemli girdiler enerji ve hammadde, ABD'de petrol bizdekinin dörtte biri fiyata.)

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    bunda bi iş vardır arkadaşlar. bu fiyata imkansız yav...

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Batılı ülkeler motorsiklet kullanmayı teşvik ederken bizimkiler ötvyi kdvyi bindiriyor Ayıptır ya Kısa vadeli günü kurtaracak işler bunlar İnsan biraz uzun vadeli düşünür Zaten motor alamadık hepten sinirim bozuldu şimdi

Motosikleti
    F 650 GS
    BAK ARKADAŞIM daha bir hafta önce 2004 yamahayı kendi gözlerimle gördüm 4.500 DOLAR YAA İNANMIYORSAN BANA BU SİTEYE NASIL RESİM EKLENECEGİNİ SÖYLEYİN O FİYATLARIN MOTORLARIN SİTEDEN RESMİNİ ÇEKTİM EKLEYİM SİZDE GÖRÜN

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Arkadaşın söylediği fiyat doğrudur..Bende araştırmıştım bi ara..
    Vergi oranları en yüksek bizim ülkede genelde..Dünyanın en fazla cep tel vergisi ödeyen ülkesiyiz..%53 düşünün artık..
    Yok ötv kdv gümrük vergisi falan filan derken motosikletin fiyatı geliş fiyatının 2-3 katı oluyor

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    2. el ben de ebay'de falan bakıyorum, buradakilere göre çok daha ucuz olabiliyor ama 3000 dolara 1000RR olmaz, olsa da kazası vardır, şusu busu vardır ondan 3000 dolardır.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar ufak bi araştırma sonucu..Bu sitedeki araçların açık arttırma usulüyle satıldığı..ve bazı araçlarda hemen al seçeneğinin bulunduğunu tespit ettim..Yani oradaki fiyatlar ürünün son fiyatı,,gerçek fiyatı değil...Tabi şunuda belirteyim buraya göre onların gelirleri bizlerin 5 katı ve fiyatlarda buradan daha ucuz....

Motosikleti
    F 650 GS
    Yaa Bazi ArkadaŞalr Ban Aİnanmiyor İlk Mesaja Resİm Ekledİm Baksinlar !!!!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    http://www.yamaha-motor.com/sport/pr.../6/0/home.aspx

Yamaha ABD sitesi. ABD'de R1 $11.299

http://www.beldeyama.com.tr/www/fiya...to.php?k_id=26

Türkiye'de R1 28.500,00 YTL yani $17.954.

%50 fark var ama bu motor ABD'de üretilip içeride satılıyor, ABD fiyatına gümrük vergisi vs. koymuyorlar. ABD'de de Renault 12 almaya kalksanız buradakinin 3 katı para verirsiniz

Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaşım baktım dediğin açık artırmaya, o motor koyulalı daha 1 gün olmuş ve 6 gün daha açık artırma imkanı var demek oluyor bu.Henüz ilk günün sonunda 4 kişi fiyat vermiş ve 3000 doları bulmuş bedel.O motor temiz ise emin ol 7000 dolardan aşağı satılmaz

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    O ülkelerdeki o fiyatlar satıcının cebine giren para.Londra'da 2004 model opel vektra 6000 paund +TAX
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    F 650 GS
    yaa rakdaşlar hadi birtanesi açık arttırma ya digerleri örnegin geçen yine bri steden baktım adamalr2004 yamahayı 4.500 dolara veriyorlar ve bu açıkarttırma felan degil hadi onuda geçtik siz hiç firmların( honda yamah suzuki kawasaki vs...) avrupadaki sitelerine bakmıyormusunuz yaa adamlar bizim yamah r1 i 11-11,5 bin dolara veriyorlar yaa burda 28.5 milyar bakın daha şimdi sizin için sitesinden baktım tam fiyat "$11,599" isteyen yurt dışındaki resmi siterlinden bakabilirler. 2 ellerin çok ucuz olmasının nedeninide araştırdım avrupa insanında pek 2.el alışaknlıgı pek yokmuş yani türkiyedeki gibi 2 el parazı geniş degil onun için 2eller ucuza gidiyor

neysee yanı sonuç olarak iyi kazıklanıyoz yaa birde bunlar yetmezmiş gibi benzin fiyatı var zaten bu benzin fiyatlarıyla yakında bir motor da alınır yaa

Motosikleti
    var bi şeyler
    Ben sana birşey anlatayım iyice sakinleş Elint

1 hafta önce Babam Suriye'ye gitti iş için, gittiği yerdeki işçilerden birinde CBR 125 görmüş( Babam 1970-80 arası 10 yıllık motorcu bu arada, gerçi yeni modelleri takip etmez pek).Adama sormuş "burada ne kadar? " diye...Tahmin et bakalım adam ne demiş

1500 Dolar Bunun üzerine Babama defalarca sordum " Emin misin yahu, CBR 125 1500 dolara olamaz, sen kopyalarını CBR 125 falan sanmışsındır" diye ama O da ısrar etti, dedi eminim motor CBR 125'di...

Buna ne buyrulur ?

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    evet özellikle amerika da motorlar ucuz. hatta ben uzun zaman önce vlad a bi link vermiştim bak diye hayabusa filan vardı belki hatırlarsa söyler ama o sitenin adresini çıkaramadım şimdi

hep bu vergiler yüzünden bu fiyatlara çıkıyo bu araçlar

dibimizden de foşur foşur petrol fışkırıyor ama petrolü en pahalıya kullanan ülkelerdeniz kafayı yememek elde değil. geçenlerde otoyaşam da okumuştum yanlış hatırlamıyorsam bizim burda mopedin deposunu doldurduğumuz fiyata adaplar porshce bilmemnenin deposunu fulluyolarmış
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı
    Ben sana birşey anlatayım iyice sakinleş Elint

1 hafta önce Babam Suriye'ye gitti iş için, gittiği yerdeki işçilerden birinde CBR 125 görmüş( Babam 1970-80 arası 10 yıllık motorcu bu arada, gerçi yeni modelleri takip etmez pek).Adama sormuş "burada ne kadar? " diye...Tahmin et bakalım adam ne demiş

1500 Dolar Bunun üzerine Babama defalarca sordum " Emin misin yahu, CBR 125 1500 dolara olamaz, sen kopyalarını CBR 125 falan sanmışsındır" diye ama O da ısrar etti, dedi eminim motor CBR 125'di...

Buna ne buyrulur ?
    yaa evet arkadaşım bir suriye kadar olamadık işte birde lafa gelince devlet büyükleri türkiyeye toz kondurmaz. biz şöyleyiz biz böyleyiz diyee yaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler