Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet kapalı garaj

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba Umraniye serifali bölgesinde oturuyorum motorumu koymaya garaj ariyorum garaji olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim uygun bi ucrette verebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F
    Sanırım yardımcı olan olmadı şu ana kadar. bende motorumu alalı 1 ayı geçti fakat hala arkadaşımın kapalı garajında muhafaza ediyorum. evi bana 5 km uzak. arada gidip çalıştırıp iki tur atıp geri dönüyorum. kapalı oto park arayışlarım sürmekte.

bizim orda küçükçekmece belediyesinin otoparkı var fakat aydın üniversitesi bu otoparkı 49 yıllığına kiralamış ve motor kabul etmiyormuş. ayar oldum kendilerine. konuyla ilgili ne yapabilirim bilmiyorum. bu özel halk otobüsüne istediğimi alırım demek gibi birşey. ülkemizde parayı veren düdüğünü çalıyor. varsa yeşilova taraflarında bana yardımcı olacak arkadaşlar irtibata geçmek isterim.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Motoru koymak icin yer uydurmaniz lazim, yani yaraticilik gerekiyor, apartman iclerine koyan, arka bahceye ufak yer yaptiran arkadaslar var, giris katinda oturup balkonuna rampa yaptiran tanidigim var, araba koycak yere demirli tente yaptirip motoru hem yagmurdan hemde calinmadan koruycak sekilde yere sabitleyende var.. öne arkaya disc kilidi takip alarm taktiriladabiliyor... arti bide buyuk zincirle sabitleniyor.. bu ve bunun gibi seylerle belki bi yerde yaratabilirsiniz... nacizane gorduklerimi aktardim..

Kapalı garaj yapanlar var bunları sordum 2 2500 tl den başlıyor. Alarm ve disk kilitlerini alıcam ama yakınlarda bi otopark olan varsa çok iyi olur

BurakMotorda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller R25...
    Motorun üzerini şemsiye gibi kapatan bir yer yapabilirsin 2 çubuğu zemine sabitle onların üzerine bir plaka.otobüs durakları gibi

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Sokakda bırakacak olursam benim yapacağım çözüm, kaldırımın parke taşlarını söküp büyükce bir çukur açıp içine beton dökülür , bu betonun içinede kalınca bir demir yerleştirilir zinrici geçirmek için. En kalınında zincirlede şasiye bağlanır.
    Sökmek için ağır iş makinaları gerekebilir.

Motosikleti
    İnazuma F
    Maalesf kirada oturuyorum aslında evin yanında araba girecek kadar bir yer var fakat buraya yer yapmam için apartmandakilerden izin almam lazım. Bu motokabinlere baktım fiyatları azcık makul olsa alırdım daha sonra gittiğim yere taşırım. Kilitle dışarı koymayı gözüm kesmiyor. Biraz daha sabrediceğim eğer bulamazsam mecbur dışarıda bırakıcm.

Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesf kirada oturuyorum aslında evin yanında araba girecek kadar bir yer var fakat buraya yer yapmam için apartmandakilerden izin almam lazım. Bu motokabinlere baktım fiyatları azcık makul olsa alırdım daha sonra gittiğim yere taşırım. Kilitle dışarı koymayı gözüm kesmiyor. Biraz daha sabrediceğim eğer bulamazsam mecbur dışarıda bırakıcm.
    Aynen dostum benimkide aynı durum motokabin fiyatlarıda biraz tuzlu o yüzden sıkıntı büyük

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Şu modelin fiyatı sanırım uygundu (1000 veya 1500 TL) gibi. İçerisinde de bir kilit mekanizması olması lazım veya opsiyonel olarak alınabiliyordu. Neden uygun diyorum; çünkü İstanbul içinde ortalama 1 aylık ücretli garaj bedeli motosiklet için 100 TL. 12 ayda 1200 TL eder. Aklınızda bulunsun:

http://www.novagaraj.com/speedy
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru koymak icin yer uydurmaniz lazim, yani yaraticilik gerekiyor, apartman iclerine koyan, arka bahceye ufak yer yaptiran arkadaslar var, giris katinda oturup balkonuna rampa yaptiran tanidigim var, araba koycak yere demirli tente yaptirip motoru hem yagmurdan hemde calinmadan koruycak sekilde yere sabitleyende var.. öne arkaya disc kilidi takip alarm taktiriladabiliyor... arti bide buyuk zincirle sabitleniyor.. bu ve bunun gibi seylerle belki bi yerde yaratabilirsiniz... nacizane gorduklerimi aktardim..
    Dayım Bahçesine Demir Kafes yapıp kendı ve arkadaslarının motorlarını ıcıne koyuyordu türk aklı :D
    something123 ve matrix506xx bunu beğendiler.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı tde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım yardımcı olan olmadı şu ana kadar. bende motorumu alalı 1 ayı geçti fakat hala arkadaşımın kapalı garajında muhafaza ediyorum. evi bana 5 km uzak. arada gidip çalıştırıp iki tur atıp geri dönüyorum. kapalı oto park arayışlarım sürmekte.

bizim orda küçükçekmece belediyesinin otoparkı var fakat aydın üniversitesi bu otoparkı 49 yıllığına kiralamış ve motor kabul etmiyormuş. ayar oldum kendilerine. konuyla ilgili ne yapabilirim bilmiyorum. bu özel halk otobüsüne istediğimi alırım demek gibi birşey. ülkemizde parayı veren düdüğünü çalıyor. varsa yeşilova taraflarında bana yardımcı olacak arkadaşlar irtibata geçmek isterim.
    Ben yeşilovaya yeni taşındım tepeüstünde bir otopark buldum aylık 70 tl karşılığında oraya bırakıyorum. Evime uzak ama zaten fiziksel problemler yüzünden doktor tavsiyesi 1 saat yürüme zorunluluğum var bana sorun olmuyor.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    something123 ve matrix506xx bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    İnazuma F
    Kapalı garajı hava şartlarında koruma ve daha önemlisi güvenlik amaçlı arıyorum. maalesef bu modelde güvenlik açısından sıkıntı olur.

Redmap arkadaşım ben yeşilovada bir otapark buldum açık mahalle arasında oto yıkamacıdan bozma fakat kapalı alanı yok. tepe üstüde bize çok uzak. birde bu otoparklarda gece giriş ve çıkış sıkıntısı oluyor. o yüzden ben tercih etmedim. ev arayışlarına başladım:(
    Motorlu Günlükleri - İnazuma F - Pek Yakında Yayında

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayım Bahçesine Demir Kafes yapıp kendı ve arkadaslarının motorlarını ıcıne koyuyordu türk aklı :D
    yani en mantıklısı bide paylaşımcıdır motorcu her zaman bak örneği kimin dayısıııı beeee...

P.S:Bu arada fuara gidemiycem gibi kanks...
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani en mantıklısı bide paylaşımcıdır motorcu her zaman bak örneği kimin dayısıııı beeee...

P.S:Bu arada fuara gidemiycem gibi kanks...
    üzdü :( :( :(
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu modelin fiyatı sanırım uygundu (1000 veya 1500 TL) gibi. İçerisinde de bir kilit mekanizması olması lazım veya opsiyonel olarak alınabiliyordu. Neden uygun diyorum; çünkü İstanbul içinde ortalama 1 aylık ücretli garaj bedeli motosiklet için 100 TL. 12 ayda 1200 TL eder. Aklınızda bulunsun:

http://www.novagaraj.com/speedy
    Hocam bunlar uygunda fazla bi koruma ozelligi yok. Novagarajda en ucuz kapali guvenli sistem 2500 tl

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    merhaba,

bende sefaköydeyim aynı sorun bende de olacak kısa zamanda. dediklerinde haklısın. beyaz masaya yazarsak belki çözüm bulabiliriz.
    Love Me Back...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler