Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sticker-kaplama her neyse

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Selamın aleyküm arkadaşlar benim merak ettiğim bi konu ve bilgi almak için sizlere soruyorum hani şu motogp de felan kullanılan çoğu motorda boyama mı sitckermi kaplama mı her neyse o ben onun nasıl yapıldıgını ve ne oldugunu ismini cismini öğrenmek istiyorum bi foto paylasıcapım onun üzerinden gidelim )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Ebayde falan sticker kit, graphics kit diye gecer. Kendim yaparim dersen de motorun karenajlarinin oldugu template(kalip) bulman, uygun programlarla tasarimi yerlestirmen ve matbaadan yapiskanli kaida ciktisini alman gerek(su gecirmez olmasina dikkat et) . benim bildigim bu sekilde.
    Ama direk boyama olarak yapanlar da var. Bkz: honda grom repsol

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hocam cevabın için teşekkür ederim bu program vs kalip matba felan onların maliyeti ne olur tahmini 700 tl bu iş için uygun bi bütçemi ayrıca şekilleri felan programla ben mi yapacağım yoksabu işi yapanlara gidip aklımdakini mi anlyacağım

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Yamaha R25 Decal diye arama yapabilirsin güzel örnekler burada

Alıntı bekir060 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cevabın için teşekkür ederim bu program vs kalip matba felan onların maliyeti ne olur tahmini 700 tl bu iş için uygun bi bütçemi ayrıca şekilleri felan programla ben mi yapacağım yoksabu işi yapanlara gidip aklımdakini mi anlyacağım
    Bu iş için matbaa'ya gitmeden önce yakın çevrende grafik tasarım yapan arkadaşın varsa onun yanına gitmeni tercih ederim veya tattoo(dövme) yapan kişilerin yanınada gidebilirsin onlar daha güzel minimal ve efektif tasarımlar yapabiliyorlar. Kesinlikle tanımadıgın bi matbaa ya gitme bu işi yaptırmak için tasarımını kotu yapabilirler istediğin şekilde bir görsel elde edemessin belkide. Zaten yapılan tasarımı yapışkanlı çıkaracağın için matbaa'yı ziyaret etmek zorunda kalacaksın

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    peki böyle bişey yapmak iyi olurmu ve o attıgım resimdeki motora yakışmışmı

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Fiyat konusunu bilemiyorum. Her seyi baskasina yaptiracaksan pahaliya gelebilir.
    Benim aklimda var bu tarz bi sey ama henuz butcem de uygun degil motoru satma olasiligim da var.
    Aea'nin dedigi gibi suruden ayril.
    Paran varsa yap. Sonucta memnun kalmazsan geri dondurulebilir. İnternette hazirlari da vardir begenirsen daha uucza gelebilir.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    saol son bişey sormak istiyorum akropovic egzoz alırım bide fakat bunun çakmalarıda var 150-200 tl bende şöyle bişey düşünoyrum olursa sele altına iki tane egzoz maksat tırrr tırr sesinden kurtulmak bomm bomm sesine gelmek bun için iki egzoz dedim ve dersenizki çakma egzozla olmaz o dediğin toplam 1100 tlye yani 550-600 tl lik iki tane orjianl egzoz akropovic olması önemli değil iyi bişey olsun orjianl olsun yoshimura felan gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)