Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

280 km sonrası oksijen yerine azrailin cigerlerinden gelen korbondioksiti solarsınız!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    ..............ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttt tttttt..................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    cok dogru soylemısın bıde kaza fotografı koysaymısın kımse bundan sonra hız yapmaz..
    fotograf koyma konusu bır sakaydı ama bırınde bırılıerı koymustu mıdem bulanmıstı.. aman siteye o fotografları koymayın ınsanları motordan sogutuyor..!
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    F 650 GS
    ....................editttttttttttttttttt......... ...........

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    helalllllllll
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hız kötü bir alışkanlıktır
    elint bravo iyi yazmışsın

çok haklısın arkadaşım hele şöle 600f le filan başlayım mı diyenler yok mu resmen ölüme davetiye cıkartıyolar

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    tabiki hız kazaları tetikleyen birşey ama asıl önemli olan dikkat bence düşük hızlarda bile korumalı ve dikkatli olmalıyz tabiki birazda şansa ihtiyac var
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Doğru yerde hız çok keyif vericidir, yanlış yerde hız ise çok tehlikelidir.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    F 650 GS
    ....................editttttttttttttt............. ......

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    racing: 280 km den sonra aldıgınız hava oksijen degildir azrailin agzından çıkan karbondioksittir. onun için azraile fazla yaklaşacak kadar hız yapmayın
    CBR 600F Honda,

valentino rossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6
    pirelli reklamlarında bi söz vardır kontrolsüz güç güç değildir çok doğru bi laf hız yaparken bizi sevenleri düşünelim arkadaşlara katılıyorum

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bravo kardeşim doğru yazmışsın doğru düşünüyosun bu bilinç oturmalı bi çoğumuzda yok nedense
    her kaza vidyosu eklediğimde siliniyo ama nedense parçalanmış bi kafa görmek hiçbirimize keyif vermiyo ama inanın insan gözüyle görmeden inanmaz bilinçlenmez diye düşünüyorum sonuçta başımıza ne gelebilir görmesi lazım bence herkesin neyi ne kadar risk altında yaptığımızı
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben zaten daha 260 km yi hiç geçmedim

İyi bari, neyse içim rahatladı....
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    elint abi sen yakınını falan mı kaybettin asırı hızdan ben cok scotercı görüyorum arabalarını arasından vızır vızır geciyor bir araba manevra yapsa işleri biter heriflerin :( aman dikkat beyler
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    ancak bu kadar yanıltıcı bir yazı olabilir. yav ben bazen sizi hiç anlamıyorum arkadaşlar. sanki 280 km.ye kadar hız yapmak normalde sonrası zararlı. otomobillerde bile satte 90 km. hızın üzerinde yapılan kazaların çoğu ölümlü kazalar oluyor. 280'i bırakın boş yolda ya da yarış pistinde olmadığın sürece 200-250 ile hatta 150 km/h ile gitmek son derece yanlış.

hız sınırları neden vardır acaba???????????

bir de yeri gelince trafik kurallarına uyalım filan diye ahkam keseriz. kask takmamak neyse hız sınırlarına uymamakta benim için odur. insanları, bu formu okuyan yüzlerce kişiyi yanlış yönlendirmeyin lütfen!!!!!!!

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmethan adlı üyeden alıntı
    ancak bu kadar yanıltıcı bir yazı olabilir. yav ben bazen sizi hiç anlamıyorum arkadaşlar. sanki 280 km.ye kadar hız yapmak normalde sonrası zararlı. otomobillerde bile satte 90 km. hızın üzerinde yapılan kazaların çoğu ölümlü kazalar oluyor. 280'i bırakın boş yolda ya da yarış pistinde olmadığın sürece 200-250 ile hatta 150 km/h ile gitmek son derece yanlış.

hız sınırları neden vardır acaba???????????

bir de yeri gelince trafik kurallarına uyalım filan diye ahkam keseriz. kask takmamak neyse hız sınırlarına uymamakta benim için odur. insanları, bu formu okuyan yüzlerce kişiyi yanlış yönlendirmeyin lütfen!!!!!!!
    tam ben yazacaktım arkadaş yazdı 280km hız nerede yapılır
    ya otobanda yada yarış pistinde ama ben bazı şehirler arası yollar biliyorum kaza riskinin minumum olguğu 280 ilede gitsem uzun sure tehlike yaşamam oda olabilir örnek konya ovasındaki yol yada antalya-alanya arası gibi düz eğimsiz düz ve eğimsiz devam eden yollar gerçi genede bana 280 abartı geliyor

bu durumda 280km hız türkiyedeki yol ve diğer kullanıcı şartlarında normalmidir benim şahsi fikrim bu hızın çok abartı bir hız olduğu 140 geçildiği zaman yapılan kazadan nasıl çıkarsınız bir düşünün bu berdiğim hız arkadaşın dediğinin yarısı yada 90km çıkıldıgı an kaza yaptığınızı düşünün....

Sonuç allah hiçbirimize kaza bela vermesin hız konusu çok hassas bir konu yanlış yazılar yazmıyalım lütfen

Motosikleti
    F 650 GS
    ........................edit...................... .

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    yazdıkların tamamiyle doğru tümüyle katılıyorum ama şunları ekliycem eğer race makina kullanıyorsan veegzostta sesli ise nekadar yavaş gidicem diye söylesende olmuyor her an her arada hız ağır basıyor o bastıkça egzostun dayanılmaz sesi adamı yakıp kavuruyor..en kısa mesafelerde bile 200 leri ister istemez görüyorsun tek önlemi var bence kurtulmak için satıp hemen bi scooter almak... ss makina ile yavaş gidilmez eğer yavaş gidiceksen başka bişi al ss alma ama genede sen haklısın kendini düşünmesen bile arkada kalacakları düşünmek lazım...
    japondan şaşma,çine bulaşma........

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    benimki motor ıkınsa tıkınsa 130km yi gecemiyor ne 280i yaw hayal ürünü bunlar hayallll (benim için tabi)

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    SS ile imkanı yok yavaş gidilmez. Bence en güzeli 1000cc bir enduro alıp gezmek. Hem kontrol edilebilirliği rahat, hemde performanı yeterli.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler