Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOR SATIN ALIYORUM YARDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba abiler öncelikle şu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-takas-yok-sadece-nakit-satilik-272191364/detay motoru almayı planlıyorum. fakat henüz ehliyetim yok bu sene alıcam nasipse. kendi üzerime nasıl satın alıcam ne gibi süreçler olucak bilgilendirirmisiniz beni. kendi emeklerimle alıcağım en güzel şey olucak bu baya heyecan var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    motorun plakasını 5664 e HASAR 11 AA 111 olarak gönder 2003 sonrası muayenelerindeki km sine bak düşürme falan varmı hasarı varmı işlenen diye 5 tl. motordan anlayan güvendiğin biriyle al eğer yoksa usta bul götür oda olmuyosa motoru tanıdık bi ustaya götür. ben bunları yapmadan almıştım bezdum la bezdummm kaskını ekipmanını eksik etme ilk zamanlar hız yapma. motor kimin üstüneyse onunla beraber herhangi bir notere gidip satış yapıcanızı söylüyorsnuz söylüyosunuz 118 tl alıyorlar. motorun sigortası muayenesi yoksa veya vergi borcu varsa orda çıkar zaten. motorun satışını gerçekleştirdiğinde noterden aldığın kağıtla gidip sigorta şirketlerinden zorunlu trafik sigortanı yaptırıyosun fiyatlar uçuk dikkat et fazla çıkarsa şaşırma.sigortanı yaptırdıktan sonra emniyete gidip ruhsatını ücretsiz çıkartıyosun. sonra güle güle kazasız belasız bin.
    dipnot: yaşın 25 altıysa kendi üstüne almanı tavsiye etmem sigorta çok çıkar. kaza geçmişi olmayan baba amca abi varsa onun üstüne yaptır... aklıma gelenler bunlar

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorla çok oynanmış uzak dur bence.Belli yani kulanan tam apaçiymiş.

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorla çok oynanmış uzak dur bence.Belli yani kulanan tam apaçiymiş.
    gerçekten mi :O sağolun uyardığınız için 3000 tl sınırım var motor için başlangıç olarak alıcam şöyle uygun bildiğiniz varmıydı acaba

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    uzak dur derim zaten ehliyet almamışsın al et derken biraz daha para biriktirip 2.el daha temiz bir cihaz alabilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    alma sakın

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Hacım bana mail atar mısın sana birşey soracağım.

syorulmaz61@gmail.com

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bence de, ilana bakarken fotograflara bakinca emin olamadim temiz gibi dursa da guven vermedi nedense.

yorumlarınız için sağolun almaktan vazgeçtim içine bi kuşku düştü zaten aradım adamı bi tuhaftı

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kardeşim bende z-one s var ufak kazalı istersen gel bak motosiklete.Mail adresimi yazdım bana mesaj atarsan mail ile motosikletin fotoğraflarını atabilirim.Kaza sonrası hali bu,

hiçbirşey yok desem yeridir.Vites pedalı ve fren pedalını değiştirttireceğim. A dan Z ye test edersin hatasız ve uygun fiyata bırakacağım.
    DOGUKAN35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)