Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PULSAR 150 NS, CBF 150 VB..

Motovento
    REKLAM ALANI

şimdi abilerim merhaba. forumda daha 2. günüm ama önceden takip ediyordum baya. hiç vitesli denetimim yokken r25 alıp ölüme gitme fikrinden r25 forumundaki çok değerli abilerim sayesinde kurtuldum. başlıktaki iki motor ve benzerleriyle bu ay sonu başlayıp 8 9 ay kullandıktan sonra 250 veya 125lik ss alcam. sadede geliyim uzatmadan. bu motorların 2. elinden alıp en az bi 15000 km yaptıktan sonra satınca bana ne kadar zarar ettirir. yada elimde kalma sorunu olurmu? lütfen yardım ediniz 😊 😊

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ybr, cbf gibi modellerin ikinci elleri kuvvetli olur. Hatta satarken kâr bile edebilirsin.
    YZFR25R6 bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Pulsar 150 ns i bilmem çünkü 2. el piyasası henüz mevcut değil. Ama cbf alırım dersen zarar etmiyceginin garantisini veririm hondanın berbat fiyat politikası yüzünden. Şöyle örnek veriym sana 2012 de şubatda sıfır 4000 TL'ye aldım plaka+sigorta dahil 4250 ye geldi 2012 agustosunda 4250 TL'ye satmıstım 6000km de. Cok temiz kullanırsan cbf de zarar etmezsin

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 150 ns i bilmem çünkü 2. el piyasası henüz mevcut değil. Ama cbf alırım dersen zarar etmiyceginin garantisini veririm hondanın berbat fiyat politikası yüzünden. Şöyle örnek veriym sana 2012 de şubatda sıfır 4000 TL'ye aldım plaka+sigorta dahil 4250 ye geldi 2012 agustosunda 4250 TL'ye satmıstım 6000km de. Cok temiz kullanırsan cbf de zarar etmezsin
    yakıtı, sürüş konforu, güvenilirliği, frenleri hakkında biraz söz edermisiniz rica etsem? ve ben daha önce 1 kere bile vitesli motor kullanmadım ama scooter kullanmışlığım az sayılmaz şimdi cbf 150 veya ybr gibi modelleri kullanabilirmiyim? cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler tekeriniz düz bassın

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bak şerefsizim ybr al dememek için kendimi zor tutyorum.
    gokberk6426, tinerci, Onurhan D ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Hepsi de güzel modellerdir pulsar 150, cbf 150, tvs apache, ybr 125, rks 150,haojue 150-9, haojue 135-s ve aklıma gelmeyen benzeri motorlar için hepsi üç aşagı beş yukarı aynıdır hepside basit motorlardır hata affeden ve parça fiyatı olarak kullanıcı dostu motorlardır. Çok fazla elektronik olmamaları yönüyle el becerin varsa kolay kolay yolda koymazlar. Yıllardır süre gelen kavgaya pulsar 150 de katılmıs oldu Tercih senin, hangisi hoşuna gidiyosa onu al çünkü bana göre farklı mallar değiller. Ha birde hangi modeli alırsan al 300-500 liraya kıy güzel bi takım lastik al ki motorunun tadını cıkar
    crxforever bunu beğendi.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Seçeneklerin arasına kesinlikle Z- One S 180' i de eklemeni tavsiye ederim
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    4000 e aldın diyelim,satacaksın seneye vakit geldi yani 250,500 aşağı ver rahat satarsın.hemen satmak istersen bu yol var.Beklerim hemen satmam diyorsan kar bile edersin.(cbf ve ybr için geçerli bu)

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    japondan şaşma

Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seçeneklerin arasına kesinlikle Z- One S 180' i de eklemeni tavsiye ederim
    çok iyi motormuş favorim oldu. sağolun

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de şunu diyeyim, bu motorları kullandıktan sonra 125 cc SS motora geçilmez. Bunların içerisinde hiçbirisi konfor olarak CBF'in yanından geçemez. Japon olmayanları satarken mutlaka zarar edeceksin, bunun kaçarı yok. Lifan KP150 bana göre bu sınıftaki en iyilerden biridir mutlaka incele ama satarken zorlanırsın. Adı geçen motorlar dışında RKS Titanic 150 ve Kuba CR1 de iyidir.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Tip + güç + sağlamlık.Z-one s 180

Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hepinize değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. z one s180 ilk kullanacağım vitesli motor olucak (tabi cbf yerine alırsam) çok fazla zorluk çekermiyim?

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Merhaba Kardeşim,

Arkadaşların da dediği gibi yamaha ve hondayı uzun vadede kullanmak istiyorsan satarsan aldığın fiyata satabilirsin ( O da ülke gittikçe boka sarıyor diye )

Eğer ki ben ilk motorumla 20000 yapmak tecrübe kazanmak istiyorum ve bunu yaparken motorumdan da sıkılmamak istiyorum diyorsan biraz daha güçlü birşeye yönelebilirsin başlangıç için. Örnek olarak pulsar 150 diğer tüm 150cc ve 125cc'lerden güçlü ve teknolojisi yüksek bir motor. Aynı şekilde 200ns, Cbr250, Wolf vs...'de başlangıç ve orta seviye gelişimin için yeterli olucağını düşünüyorum.

peki kuba cr1 2. el piyasası nasıl bir bilginiz varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de şunu diyeyim, bu motorları kullandıktan sonra 125 cc SS motora geçilmez. Bunların içerisinde hiçbirisi konfor olarak CBF'in yanından geçemez. Japon olmayanları satarken mutlaka zarar edeceksin, bunun kaçarı yok. Lifan KP150 bana göre bu sınıftaki en iyilerden biridir mutlaka incele ama satarken zorlanırsın. Adı geçen motorlar dışında RKS Titanic 150 ve Kuba CR1 de iyidir.
    cbf den sonra cbr 250 veya r25 başlasam olur mu? o zamana ehliyetimide almış olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72191364/detay abiler nasıl bu motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)