Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015 Model Sıfır Motosiklet Fiyatları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba,
    Satıcıların elinde 2015 model sıfır motosikletler var... Örneğin kawasaki'nin sitesinden fiyatlara baktığımızda 2016 fiyatları var.. Ama 2015 model motosikletleride aynı fiyatlardan satma çabasını görüyorum.. Sizce azda olsa bir indirim yada bir fark olması gerekmiyormu geçen yılın ürünlerinde..

Fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Kim kime ne giydirdiyse...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Mimarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,
    Satıcıların elinde 2015 model sıfır motosikletler var... Örneğin kawasaki'nin sitesinden fiyatlara baktığımızda 2016 fiyatları var.. Ama 2015 model motosikletleride aynı fiyatlardan satma çabasını görüyorum.. Sizce azda olsa bir indirim yada bir fark olması gerekmiyormu geçen yılın ürünlerinde..

Fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim..
    Satıcı Türkse normal böyle şeyler.Takip ettiğim motosiklet vardı 2014 haziran ayında gelmişti bayiye,2015 şubatta alayım dedim 2014 fiyatından bu da 2015 dedi,yersen.Satıcıya kalmış.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    gecen yılın ürününü gecen yıldan satması gerekir . yada güncel fiyat + gecen yılın fiyatı /2 yapıp cıkan sonuca satmalıdır.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcı Türkse normal böyle şeyler.Takip ettiğim motosiklet vardı 2014 haziran ayında gelmişti bayiye,2015 şubatta alayım dedim 2014 fiyatından bu da 2015 dedi,yersen.Satıcıya kalmış.
    Emre abi bu da 2015 nasıl diyebiliyor ruhsatta ne yazacak o zaman abi 2015 mi? Yanlış anlaşılmasın bilmediğim için soruyorum!
    turkish39 bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre abi bu da 2015 nasıl diyebiliyor ruhsatta ne yazacak o zaman abi 2015 mi? Yanlış anlaşılmasın bilmediğim için soruyorum!
    Satıcı Parayı alana kadar 2015 olarak bileceksin motoru,sonra ortaya çıksa ne olcak adam bunu düşünse öyle yapmaz zaten.Esnaf adam,buzdolabı,soba,bisikletin yanında motorda satıyo işte Lan esnaf dedik pardon,dürüst esnaflara ayıp oldu.
    serkany bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen yılın ürününü gecen yıldan satması gerekir . yada güncel fiyat + gecen yılın fiyatı /2 yapıp cıkan sonuca satmalıdır.
    Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum.Satıcılar bu olayı pek umursamıyorlar galiba görünüş onu gösteriyor!

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcı Parayı alana kadar 2015 olarak bileceksin motoru,sonra ortaya çıksa ne olcak adam bunu düşünse öyle yapmaz zaten.Esnaf adam,buzdolabı,soba,bisikletin yanında motorda satıyo işte Lan esnaf dedik pardon,dürüst esnaflara ayıp oldu.
    O adamına denk gelmemiş hocam ozaman.. Nitelikli dolandırıcılıktan öttürürler adamı...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    O adamına denk gelmemiş hocam ozaman.. Nitelikli dolandırıcılıktan öttürürler adamı...
    Aaaah ah,ne deyim,depo yandı bi dünya mal gitti,yangın haberi yapan gazeteciyi dövdü.Sence akıllandı mı,ibret aldı mı??? Ben olayı çok kısa kestim,çok uğraşmıştım ama artık pes dedim.Olayın özeti : TİCARİ AHLAKSIZLIĞIN ADI,TİCARİ SIR OLMUŞ aga.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Bu memleket te mi Adelet dediğin şey artık bulmaca ve takvim yapraklarında bir KADIN adı olarak geçen bir kelime, Kavram bile değil..Satıcı hünkarın yandaşı ise aynen aşagıdaki yazdığım olay gibi olur...Hünkarımız gelir satıcıya derki gel başka motor alıcısını düdükle der.

Bir hırsız adına yakınları, Kadı Karakuş’a gelir ve hırsızlık için girilen evin sahibini şikâyet ederler: “Kadı Efendi, evin penceresine çok boya çalınmış, iyice kayganlaştırılmış; adamımız kaçarken düşmüş ve kolu kırılmış/felç olmuş!” derler. Kadı, ev sahibini çağırıp sorguya çeker; o da “Efendim, pencereyi boyattım ama suç boyacıya aitti; o boyayı fazla kullanmış!” diyerek, işin içinden sıyrılır. Bu defa boyacı derdest edilip getirilir ve sorgulanır. Boyacı herhangi bir mazeret bulamayınca, Karakuş onun idamına karar verir. Görevliler adamı alıp idam sehpasına götürürler; ne var ki, boyacının boyu uzun olduğu için idam sehpası çok kısa kalır ve idam bir türlü gerçekleştirilemez. Vazifeliler gelip durumu haber verince, Karakuş, “Gidin daha kısa boylu bir boyacı bulun ve hükmü infaz edin!” der

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Sıfır araçların model yılı, faturanın yanında verilen ve tescilde ibrazı zorunlu olan tip onay belgesinin onay tarihine göre sistem tarafından otomatik tespit edilir. Muayene tarihi de bu tarihten itibaren üç yıl sonrası olur. 2015 yılında üretilen/gümrükten çekilen aracın 2016 model olarak tescili mümkün değildir.
    MimTolga ve OnurTr bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır araçların model yılı, faturanın yanında verilen ve tescilde ibrazı zorunlu olan tip onay belgesinin onay tarihine göre sistem tarafından otomatik tespit edilir. Muayene tarihi de bu tarihten itibaren üç yıl sonrası olur. 2015 yılında üretilen/gümrükten çekilen aracın 2016 model olarak tescili mümkün değildir.
    Hocam ben şimdi 2015 model elde kalmış sıfır bir motor alsam ilk muayene tarihi şubat 2018 mi oluyor?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben şimdi 2015 model elde kalmış sıfır bir motor alsam ilk muayene tarihi şubat 2018 mi oluyor?
    Evet öyle oluyor, hatta kendimden örnek vereyim. Duke den önceki motorum sym maxisym 400 dü. 2012 Model ama trafiğe çıkış 2014 Eylüldü. Ben mayıs 2015 de almıştım ilk sahibinden ve 2015 Temmuzda ilk muayenesini ben yaptırmıştım. Neden temmuz derseniz, motorun ithalat tarihi oydu.
    A.Volkan ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet öyle oluyor, hatta kendimden örnek vereyim. Duke den önceki motorum sym maxisym 400 dü. 2012 Model ama trafiğe çıkış 2014 Eylüldü. Ben mayıs 2015 de almıştım ilk sahibinden ve 2015 Temmuzda ilk muayenesini ben yaptırmıştım. Neden temmuz derseniz, motorun ithalat tarihi oydu.
    Anladım Tolga bey cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Muayene süresi, motorun ülkemize giriş tarihinden itibaren 3 yıl olarak hesaplanır.
    Mesela; haziran 2015 te gümrükten giriş yapan 2015 model motoru (ya da otomobili) şubat 2016 da alıp, fatura kestirip plaka çıkartsanız dahi ilk muayenesini haziran 2018 de yaptırmak zorundasınız.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Aslinda firmalar satis icin bayilere ust sinir belirliyor gerisi bayinin ruh sagligina ve o anki haline bagli

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bilgi sağ olasın ulen bende diyorum kimi motorumun (3 tane motor aldım sıfır ) muayenisi 3 yıl ,bir diğeri 2,5 yıl ,öbürü neden 2 yıl 2 ay sonra demek ondanmış

motoru bilmiyorum ama toyotada 2015 modellerde 10.000 tl ye kadar indirim var
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler