Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba C1 & RKS 150 & İlk motor seçimi Bütçe 4.500?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    A2 ehliyetimi aldım, kursta vitesli asya motor 150lik motorla kullanmayı öğrendim.

4.000 civarı motor için ayırdığım bir bütçe var 1,000 tl civarıda ekipman için ayırdım.

Kuba c1 ve Rks 150 modelleri gözüme çarpıyor

Kuba c1 3.750 tl civarı satılıyor.
    Rks 150 4.000 civarı satılıyor.

Sizce bu iki modelden hangisini almalıyım veya sizin önerebileceğiniz 4.000 tl civarı vitesli motorlar nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kuba diyorum.mondial drift de düsünebilirsin kendini ispatlamış bir motordur.birde yeniyim düşer kalkarım diyorsan çokda fazla para vermiyim diyorsan KUBA RAZORE da alabilirsin.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Çabuk ybr ciler gelmeden.

ercan_48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWA Z250SL - KAWA Z300 - YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Orada ki cr1 benim motorun fotoğrafı zaten :D her iki motoru da denedim kalite olarak rks 1 tık önde ama görünüş olarak cr1 bana kalırsa. bende bu yüzden cr1 i tercih ettim. yalnız 4500 tl bütçen korumalarını aldıktan sonra kalan bütçemi ?

Abi öyle fazla bir bilgim yok ama tabi internette videolarıyla felan karşılaşıyoruz eğer ben olsaydım Kuba'yı alırdım ne bileyim görüntü olarak da daha ayrı bi hoşluğu var ayrıca yorumlara göz gezdirdimde,Bence Mondial Drift'te hiç yanlış bir seçim olmaz üstelik Kuba Razore'u bende kullanıyorum gayet memnunum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çabuk ybr ciler gelmeden.
    Geldi bile tabiki ybr.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Ybr olmuş 5.830 artık ybr al diyemeyiz. Ne öyle söver gibi
    Seçimim kuba Cr1 olurdu.

Motosikleti
    Alıntı ercan_48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orada ki cr1 benim motorun fotoğrafı zaten :D her iki motoru da denedim kalite olarak rks 1 tık önde ama görünüş olarak cr1 bana kalırsa. bende bu yüzden cr1 i tercih ettim. yalnız 4500 tl bütçen korumalarını aldıktan sonra kalan bütçemi ?
    Motora 4.500 vericem
    Ekipmana 1.000

5.500 civarı bütçem yani
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba diyorum.mondial drift de düsünebilirsin kendini ispatlamış bir motordur.birde yeniyim düşer kalkarım diyorsan çokda fazla para vermiyim diyorsan KUBA RAZORE da alabilirsin.

Drift hoşuma gitmiyor nedense her apaçide gördüğüm için sanırım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titanic S çıkacak ve şu andaki Titanic'ten daha güzel...

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Ben bir RKS Titanic 150 kullanıcısı olarak artılarını eksilerini yazmaya çalışayım daha sonrasında sen kararını verirsin.

(+) Titreşim gerçekten çok çok az, parça kalitesi bir çinliye göre gayet yeterli seviyede, bakımlarını düzgün yaptırırsan gayet yeterli bir başlangıç motorudur, yedek parçası bedava, bisiklet gibi alet kullanması çok kolay.

(-) Muadillerine göre biraz fazla yakıyor, arka fren kampana, 150cc olduğu için 5.000km sonra sıkmaya başlıyor.

Kuba Cr1 kullanmadım ama Ankara Işıl Motors hem Kuba hemde RKS nin distribütörlüğünü yapıyor ve bu iki motor arasından direk RKS yi önerdiler. Açıkçası aralarında çok bir fark olduğunu düşünmüyorum ama varsa da en fazla bir tık ilerdedir RKS. Seçim tamamen sizin, hangisinin tipi daha çok hoşunuza giderse onu seçin derim ben. İmkanınız varsa ikisininde bir üstüne oturun derim.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki motoruda kullanmadım ama yerinizde olsam rks'ı tercih ederdim.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Rks kullanan arkadaşım vardı bende kullanma şansım olmuştu motor hoştu gerçekten ama servis konusunda çok çekmişti yanlış bılmıyorsam ıkısıde kuba motorda satılıyor ama bence rks daha hoş kuba cg 100 um olmuştu çok tıtreşım vardı ondan dolayı gene RKS Ama ybr yi unutma

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanic S çıkacak ve şu andaki Titanic'ten daha güzel...

http://www.rksmotor.com.tr/v2/upload...0-085448-1.png
    Hocam daha 3 ay var ona...

Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir RKS Titanic 150 kullanıcısı olarak artılarını eksilerini yazmaya çalışayım daha sonrasında sen kararını verirsin.

(+) Titreşim gerçekten çok çok az, parça kalitesi bir çinliye göre gayet yeterli seviyede, bakımlarını düzgün yaptırırsan gayet yeterli bir başlangıç motorudur, yedek parçası bedava, bisiklet gibi alet kullanması çok kolay.

(-) Muadillerine göre biraz fazla yakıyor, arka fren kampana, 150cc olduğu için 5.000km sonra sıkmaya başlıyor.

Kuba Cr1 kullanmadım ama Ankara Işıl Motors hem Kuba hemde RKS nin distribütörlüğünü yapıyor ve bu iki motor arasından direk RKS yi önerdiler. Açıkçası aralarında çok bir fark olduğunu düşünmüyorum ama varsa da en fazla bir tık ilerdedir RKS. Seçim tamamen sizin, hangisinin tipi daha çok hoşunuza giderse onu seçin derim ben. İmkanınız varsa ikisininde bir üstüne oturun derim.
    RKS ye daha yakınım şuan ama CR1 görüntüsü daha güzel.
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks kullanan arkadaşım vardı bende kullanma şansım olmuştu motor hoştu gerçekten ama servis konusunda çok çekmişti yanlış bılmıyorsam ıkısıde kuba motorda satılıyor ama bence rks daha hoş kuba cg 100 um olmuştu çok tıtreşım vardı ondan dolayı gene RKS Ama ybr yi unutma
    Yorum için teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Rks iyidir ama ikinci elde zor satarsın değeri düşük olur ybr ne kadar olursa olsun her zaman satması kolaydır ve değeri düşmez karar senin bence bu ikisinide ele yarın öbürgün büyütmek istediğinde satacağın zaman çok zararın olur.

Option - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse YBR125
    4500 e 2. el Ybr al hayat boyu bin :DD
    YZFR25R6 bunu beğendi.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    benim motoru aldıgım servis küba mondial motorlar satıyor cr1 i sordugumda motor kısmının japon malı oldugunu söylemişti ne kadar dogru bilmiyorum kalıp olarak rks den daha kalıplı dolgun duran bir motor ben olsam cr1 derdim

Motosikleti
    Yeni yorumlar için güncelliyorum

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    japon al :D ikinci el

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25

180 cc, titreşim yok denecek kadar az, sağlamlığı da iyi.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Z-One S 180 cc tabikide.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)