Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

En ucuz sigorta bulmanın yolu bu başlıkda

Motovento
    REKLAM ALANI
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Şaka şaka öyle birşey yok tabiki .Zamlanan trafik sigortalarına ek olarak bugün yüzde 30 daha zam yapıldı.Bugünden itibaren sigorta niye çok çıkıyor diye başlık açanları tuvalet terliği ile dövüyoruz.

Kesin bilgidir.Bugün yapılan açıklamaya göre ,firmaların zarara uğraması nedeniyle trafik sigortaların ikinci yüzde 30 zam uygulaması devreye sokuldu.Fox tv de yapılan geniş haberle bu müjdeli haber bizlere ulaşmış oldu.

Bundan sonra Padişahımız ve ailesinin bekası için daha çok çalışın.Kuzu kuzu gidip sigortanızı yaptırın.

http://www.zaman.com.tr/ekonomi_19-m...i_2322883.html

Konu ile ilgili tüm haberleri google amcadan öğreniyoruz sevgili arkadaşlarım.
    berkcigdem, tinerci, potasyum ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hay sıçayım sigorta şirketlerinin zararına. bu nasıl bir zarar. en iyi ihtimalle 5 kat artmış sigorta ücretleri. bu gelirlerini 4'e katlayacaklar yani. geçen yıl 41tl yaptırdım, daha vakti gelmedi ama, aldığım fiyatlar 200 küsur. 2 kat bile olsa makul değil. ben 30tl çıkar bu yıl diyordum
    Shrieker bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    asgari ücrete 3 kuruş zam geldi şimdi fazlasıyla alacaklar

ulan vicdansızlar adam ayağımı yerden kessin diye ucuz yollu bir araba alır belki bu araç için ödediği 1 yıllık vergiyi depoya koyup gezemiyordur
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Eveet 8 bin liralık motora 1500 lira çıkıyor en düşük sigorta hayırlı olsun

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ne zararmış gerçekten ya, iflas ettiklerini falan açıklasalardı keşke de bize böyle kallavi şeyler girmeseydi.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Zarar yapiyorlarsa sigortacilik yapmasin bu firmalar. Nasil bir sistemmis bu, sigortacilar zarar yapti diye vatandasin iligini kurutmaya calismak. Ne bicim sosyal devlet ne bicim serbest piyasa. Bunun kanunu hukuku nizami duzeni yok mu ki ? Sizin sisteminize de size de....

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Arkadaşlar yeter artık bu hükümetin yaptığı yağmalama canımıza tak ettirdi ona zam buna zam , maaşlar zaten cücük kadar bizim burda toplanma amacımız ne motosiklet peki bizim hobimizden bu fiyatlar yüzünden soğutuyorlarsa burdaki birliğin kuvvete dönüşmesi lazım imza kampanyası düzeliyelim araya ünlü motosiklet seven kullanan ünlülere mesaj atalım durumu izah edelim yardım istiyelim böyle oturup yazmanın hiçbir anlamı yok zarar etmişler o şu bu vs gibi olaylar sadece kendi ömrümüzden götürür onun yerine bu sesimizi 1 tık daha ileri taşıyarak medya vs taşımamız lazım eğer böyle gücü olan arkadaşları bir adım öne alalım medyada tanıdık olan çalışan ünlülere ulaşabilecek insanları buraya davet ediyorum.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Sadistik bir neşe duymuyor değilim açıkcası.. Hele gezi parkı teröristleri diyen tanıdıklarım sigortadan yakınınca dört köşe oluyorum.. Ödeyin canlarım, ödeyin güzellerim..
    cenkito, Nuansiyen, tinerci ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam atacağın başlığı gondikliyeyim.

İnsan bir umutla giriyor konuya.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    boşa giden 30kb internetim...

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Artık motor alırken bakımı nasıldır, masrafı var mı değişecek parça var mıdan ziyade sigorta parasını düşünür olduk valla.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Malesef sigorta fiyatları çok daha artmalı yoksa muhteşem hukümetimiz nasıl önlem alacak
    Shrieker bunu beğendi.

Barans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K7 - Kawasaki GTR 1400
    Arkadaşın satsan 600 Tl etmeyen motoruna 600 TL sigorta çıkmış. Yok artık.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Konunun ucuz sigorta bulmak ile alaksı yok !!
    İnsanların duyguları ile oynamayın

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Geçen sene 100 liraya yaptırdıydık bu sene 50 liraya düşerminin hesabını yapıyorduk

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadistik bir neşe duymuyor değilim açıkcası.. Hele gezi parkı teröristleri diyen tanıdıklarım sigortadan yakınınca dört köşe oluyorum.. Ödeyin canlarım, ödeyin güzellerim..
    Siz muafmısınız? Veya maddi durum iyi galiba.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz muafmısınız? Veya maddi durum iyi galiba.
    scooboy arkadas orda tanıdıklarının bırılerının arkasında olup koyun gıbı sımdıde bu zamlarla karsılasınca aglanmasından mutlu oluyor maddı veya manevı durumla alaksı yok bence

Sana sonuna kadar katiliyorum ama kimsenkolay kolay yaralı parmaga işemez . Sigortami bende yaptiramadim ögrenciyim . 1500 liralik motora en düşük 1200 lira sigorta parasi çıkıyor

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar aslında sosyal medya üzerinden bir birleşme olupda,motosikletlerimiz ile bir yeri işgal etsekmi acaba .Kalabalık oldumu oluyor bu işler.Hükümetten kimsenin şu an sigorta fiyatları umrumda değil bence.
    hakikiteker bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aslında sosyal medya üzerinden bir birleşme olupda,motosikletlerimiz ile bir yeri işgal etsekmi acaba .Kalabalık oldumu oluyor bu işler.Hükümetten kimsenin şu an sigorta fiyatları umrumda değil bence.
    Benim de sigorta yaptırma zamanım geliyor ve muhtemelen beni de çok zora sokacak fiyatlar gelecek, ki baharda honda gs falan gitmeyi düşünüyordum sırf bunun yüzünden gidemeyebilirim. Benimki sadece bir ayrıntı ama bu fiyatlar yüzünden motoruna sigorta yaptıramayan, belki yaptırmadığı için binemeyecek olan ve satan bile var. "Zorunlu" olan bir şeyin bu kadar sömürücü düzeyde fiyatlandırılmasını kınıyorum ve ben de bir protesto-imza toplama gereğini duyuyorum.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)