Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu Abartılmış Bir Sporcudur

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    eleştirenler siz kurban olun siz kenan ın her yarış sonrası dalgalandırdığı bayrağa , dünyadan haberiniz yok size cevap yazmaya bile deymez
    sheriff87, HaktanAksu, essegesse ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öyle her baba yiğidin harcı değil yarişmak hayatta kalmak üstüne 1. olmak, güven özveri tecrübe ister derler eskiler )))
    HaktanAksu ve Darkfriairs bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Konu nerelere geldi hayret...

Motosikleti
    Mondial RX3
    Hayret ki hayret bu çocuğun başarılarını küçümsemek için daha büyük başarıların altında imzamız olması gerekmiyor mu,kırk yılın başı biri çıktı ve hiç adımızın okunmadığı bir alanda bayrağımızı dalgalandırdı ama ne hikmetse birileri bu durumdan rahatsız küçümser gözlerle bakmakta,onun siyasi kişiliği rahatsızlık veriyorsa gözünüzdeki o siyasi gözlüğü çıkararak bakınız yok gerçekten başarısız olduğunu düşünüyorsanız,bir psikoloğa görünmekte fayda var.
    yaso2867, sheriff87, HaktanAksu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    ya bırakın dünya çapında tırtdır ayaklarını türkiyede ne kadar değer veriliyor ki adam kendi imkanlarıyla bir yerlere gelmiş ufacık pistte antreman yapıyor bırakın bol keseden atmayı daha çok değil 1 sene oldu olmadı ekipmanlarını bile thy den rica etti bulunduğu ülkeye uçaçak uçakla gönderilmesini thy bile kabul etmedi sporcuya türkiyede anca bu kadar değer verilir bu ülkede.Birinci oldu sponsorlar falan filan ama iş oraya gelene kadar neler yaşadı ne zorluklar çekti avrupayla bir olmadığımız için kıyaslamayıda ona göre yapın bi zahmet ben severek izliyorum izlerimde gururlandırıyo o hızlarda o virajlara yatmak her baba yiğidin harcı değil heleki yarıştığı esneda başka bir yarışcı kaza geçirip öldü o piskolojiyle yarışa devam etmek oğlu hastayken oğlu için yarışmak öğlunu kaybettiği halde piste çıkıp aslanlar gibi yarışmak siz kenana gelene kadar asıl hakan çalhanoğlu kimdir bu olay patlak verene kadar varlığından bile haberim yoktu adam ne guzel yazmış tanımamış kendisini tanıtmış tanımazdan gelmiş ve kimden aldın diye hesap sorar gibi yapmış helal olsun kenana lafıda koymuş sileriz kardeş sıkıntı yapma..
    nazım19, sheriff87, HaktanAksu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Öyle veya böyle TC deki imkanlara göre başarılı bir sporcudur. Ama sadece sporcudur adama süpermen muamelesi yapmamak lazım.

Şöyle ki , bir sporcudan sportif başarı dışında beklentilerimiz olduğu icin bu tarz yanılsamalara düşüyoruz.Sofuoglu'nu siyasi gorusuyle , egitim seviyesiyle vs. Yargilamak hic dogru degil.

Ancak herseyi gectim kicindaki dondan altındaki motora kadar markaya bulanmışken bayrakla pist turu ?? ! Komiksiniz

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Heyecanla izliyoruz, konuyu...
    LynXMaSTeR bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyecanla izliyoruz, konuyu...
    bence direk kapatsanız daha iyi olur tartışılması bile zaman kaybıdır , adam ekşicilerin konusunu yapıştırdı geçti
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Siyasi içerikli mesajları sildim. Kişileri, dini, dili, ırkı ile değil, başarı yada başarısızlığı ile tartışabilirsiniz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Şampiyonumuz kim..
    "Size şampiyon diyebilir miyim amca..?"

Trol trol trol...

Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kenan'dan daha iyisi çıkana kadar bu kulvarda ülkemizde en iyisi Kenan SOFUOĞLU!
    HaktanAksu bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Arkadaş ne Hakan mış ne Kenan mış

Bi bitmedi ya.

Adamlar kendileri unuttular konuyu bizim forumda her gün her dakika yok Hakan yok Kenan diye konu açılıyor

İkiside farklı spor dallarıyla uğraşıyorlar ve ikiside uğraştığı spor dalında sınıflarında iyiler bu kadar basit işte mevzu ya !

Ayrıca burada atıp tutan herkes için söylüyorum , sizin böyle bir başarınız var mı ? Varda bizim haberimiz mi yok .

Varsa konuş , yoksa susda adamların yaptığı işi yada hangi klasmanda olursa olsun aldığı başarıyı taktir et !

Ne Hakanı savunuyorum ne de Kenanı zaten aralarındaki polemik beni gramda ilgilendirmez. Bu site futbol forum sitesi olsaydı herkes Kenan şöyle Kenan böyle diyecekti bu sefer, az oturup düşününde adamların yaptıkları işteki başarısını taktir edin. Sen yapamıyorsun diye gelip millete öyle , böyle demeyin.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bence forum kurallarının arasına, Vatan ne demek, Bayrak ne demek,Millet ne demek, ve buna benzer kişi gelişimine fayda sağlayacak kavramların da eklenmesi bilinci artıracaktır.. Pes doğrusu..

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence direk kapatsanız daha iyi olur tartışılması bile zaman kaybıdır , adam ekşicilerin konusunu yapıştırdı geçti
    Baştan aşağı ergence zaten.
    barodi ve HaktanAksu bunu beğendiler.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bence KENAN SOFUOĞLU na ön yargıyla yaklaşanlar hata ediyorlar,eleştiren kişilere soruyorum, kendilerinin hiç böyle bir başarıları olmuşmu? Olmadıysa bunların hepsi boş laftan ibarettir, kenan Sofuoğlu, toprak razgatlıoğlu gibi sporculara sahip çıkılması gerekiyor diye düşünüyorum, tüm iki teker severlere saygılar.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence forum kurallarının arasına, Vatan ne demek, Bayrak ne demek,Millet ne demek, ve buna benzer kişi gelişimine fayda sağlayacak kavramların da eklenmesi bilinci artıracaktır.. Pes doğrusu..

http://firattuncer.org/uploads/images/unlem-206x300.png

Baştan aşağı ergence zaten.

Kesinlikle katılıyorum 👍🏻

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Kenan ı tartışıyorsunuz vayy bee sporcumu degilmi abarttılarmı abartmadılarmı. tartışmak konu acmakta sizlere düştü yani. modlar adminler kapatın bu başlıği. böyle sacma sapan bir konu daha acılamazdı.
    mchi ve HaktanAksu bunu beğendiler.

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bizim milletimiz hiç bir zaman kazanamaz. Çünkü bu kadar kendi milletine düşman başarılarını sadece hazımsızlık olarak gören. taktir etmeyen desteklemeyen bir milletiz.

Ya o değilde o dünya para verdiğiniz akşama kadar lafını ettiğiniz arkadaşlarınızla birbirinize girdiğiniz futbol takımından 1 tane dünya sampiyonluğumuz var mi ? yok.

Herif kendi başına en ufak destek olmadan birşeyler yapmaya çabalıyor. ülkeden bir tane destek görmüyor sonra gelmişsin ileri geri konuşuyorsun. sen ne yaptın daha iyi? bir söylesene?
    Darkfriairs bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum ����

Bende size katılıyorum.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Tespitler doğrudur ancak yine de Kenan'a saygı duyulması gereklidir. Yarın öbür gün de Toprak Razgatlıoğlu için benzer şeyler söylenebilir. Eleştiri her zaman olacaktır. Başarı olduğunda daha da çok eleştiri olacaktır. Normaldir, tüm dünyada böyledir.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spora siyasi gorus karistirmasi hos olmasada,kenan alternatifi olan bir insan degil. Nezamanki kenandan baska sporcu yetisir,onun basarilarini ezer gecer,veya gecmesede bu klasmana girer ve goz onune gelir,ozaman derimki kenan yanlis isler yapiyo vs. Kenanla ayni siyasi gorusu paylasmiyo olabilirim. Ayni gorusu paylassakta yanlis davranis oldugunu degistirmez. Kenan gercek bi sporcu degil bana gore,ama canim turkiyemde bu isin pesinde kosturan iki kisiden biriyse bize dusen tek sey o adama destek olmaktir. Ister iki elinle ister tek elinle,bi sekilde destek olmak lazim adama.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)