Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu'nun Hakan Çalhanoğlu Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komik, cahillik hemde. Dünya şampiyonu olmak malesefki eğitimli kibar ve bilgili olmayı sağlamıyor. Çoğu sporcumuzda öyledir mesela. Futbolcular 2 kelime edemez düzgün cümle kuramaz Kenanda böyle malesefki ülkemizin durumu bu şekilde. Arkadaşlarda sabah motorla kirlenmemi böyle dalgaya almış

http://i.hizliresim.com/PPkMWv.png
    hahahhaahahha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kenan'ın egosu başarılarından büyük","Birini motosiklet sürüyor diye "adam" bellemek" ben yanlış görüyorum değil mi? Kenan sofuoğlu'nun yaptığı sadece motosiklet sürmek mi sence? Şampiyon olmuşsun ama adam olamamışsın mı diyorsun?

Evet tam olarak öyle diyorum. Başarılarını yoksaymıyorum fark ettiysen. Her başarılı insanın arkasından "adamdır o adam!!1" mı dersiniz siz? Başarılı birçok başka sporcu ve hatta politikacı da var. Kaliteli kişilikli insanlar mı hepsi? Şampiyon olmak adam mı yapar seni?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mitili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tam olarak öyle diyorum. Başarılarını yoksaymıyorum fark ettiysen. Her başarılı insanın arkasından "adamdır o adam!!1" mı dersiniz siz? Başarılı birçok başka sporcu ve hatta politikacı da var. Kaliteli kişilikli insanlar mı hepsi? Şampiyon olmak adam mı yapar seni?
    Belki doğru derse girmemişlerdir.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ben kenanın egosunu göremiyorum ozaman(zaten yokta).Başarı göreceli birşey, her başarılı adam veya kişilikli olmayabilir ama kenan sofuoğlu'nun hikayesini,kendisini,yaptıklarını,yaşadıklarını gerçekten bilen zaten bilir nasıl biri olduğunu ve bu yazılanlarda hiçbir şeyi değiştirmez.Normal bir insana o kadar başarıyı yüklersen egosunu teleskopla bile göremezsin emin ol,senin içinde benim için de geçerli."Şampiyon ama adam değil" kanısına nerden ulaştın merak ediyorum doğrusu.

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kenanın egosunu göremiyorum ozaman(zaten yokta).Başarı göreceli birşey, her başarılı adam veya kişilikli olmayabilir ama kenan sofuoğlu'nun hikayesini,kendisini,yaptıklarını,yaşadıklarını gerçekten bilen zaten bilir nasıl biri olduğunu ve bu yazılanlarda hiçbir şeyi değiştirmez.Normal bir insana o kadar başarıyı yüklersen egosunu teleskopla bile göremezsin emin ol,senin içinde benim için de geçerli."Şampiyon ama adam değil" kanısına nerden ulaştın merak ediyorum doğrusu.
    Ben lafı "adam değil" demeye getirmedim. Adam lafından kastım insanların gözü kapalı şekilde ne yaparsa yapsın düşünmeden analiz etmeden haklı olduğu kanısına varmaları. "Adamdır adam" diyorlar ya, o lafı o yüzden kullandım. İnsanları geçmişleriyle, inançlarıyla vs. yargılamak yerine davranışlarıyla yargılamanın daha doğru olduğunu düşünüyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sa. ben topçu hakan calanoğlu. uzun süredir mt yi takip ediyorum, hepinizle birgün tanışmak istiyorum. sırası gelmişken sorumu da sorayım 1000 cc ile başlasam olur mu ? olmazsa da sıkıntı yapmayın almayız
    StiF bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa. ben topçu hakan calanoğlu. uzun süredir mt yi takip ediyorum, hepinizle birgün tanışmak istiyorum. sırası gelmişken sorumu da sorayım 1000 cc ile başlasam olur mu ? olmazsa da sıkıntı yapmayın almayız
    Hangi hakan? ahahahahaha güldürdün

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    sen kimsin taniyamadik ? nerden buldun bu siteyi ?!?!? biri beni ariyinca nerden buldun numarami demem tanimadigim birine sonucta karslikli saygi gerekir iletisim su yorumlara bak adami yerden yere vurmuslar yok adam degilmis yok soyle boyle . bence olaya iyice bakin ve kenan abinin yasamini arastirin egolarindan onunu gormuyormus bak hele laflara . ayrica su ayrimida yapmak lazim . tanimamakla gercekten omu degilmi ayrimi yapmak lazim . tamam haklisiniz bin kisi diyordur belki gunde ama seni taniyamadim demek yerine sen gercek kenanmisin demesi gerekmezmi ?

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi yaptigi isi motosikletci olarak tanimlayan IKTIDAR YANLISI...
    Kenan sofuoglu kimdir diye yazinca, cikacak karsilik bu sanirim
    Resim de asmis motorun onune, hem de profesyonellikten uzakmis.
    Hakanin kaleminde sporcu da sayilmazmis.
    Cakma sporcu.
    Bence Kenan dan nefret etmen olasi, cunku iktidar yanlisi oldugu icin
    Ben iktidar yanlisi degilim ama kenan bence basarili, yoksa ben mi yaniliyorum
    sporcu olarak kendi branşında başarılı olduğu gerçek ve takdire şayan.

insan/karakter olarak şahsen benim de hazzetmediğim bir şahıs.
    sosyal ve politik konumu, temsil ettiği profil, hatta şu olayda bile derdini anlatma şekli sevmemek için bir neden.
    tüm bunların üzerine iki kişi arasındaki özel iletişimi adeta yakınır, şikayet eder gibi serzenişle kamuoyuyla paylaşmasını analatacak kelime seçmekte zorlanıyorum.

toprak razgatlıoğlu için mentörlük yapmasını da taktir ediyorum.
    umarım toprak kısa sürede kenanı geçerek motosiklet yarışlarında yeni ve uzun ömürlü milli gururumuz olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Alıntı TolgaC. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Sofuoğlunu eleştirmek kimsenin haddine değil.Kenan bu ülke için neler yaptı önce bunları düşünelim.Sonrada biz Kenan için neler yaptık onu düşünelim.Az biraz araştırın bu adam buralara nasıl geldi ne zorluklar çekti.İkisi de bu ülkenin evlatları ikisi de gurur kaynağımız.Gülüp geçmemiz gereken haberlere bu kadar takılmayalım.
    bu nasıl bir mantıktır?
    adam profesyonel motosiklet pilotu sanki nöbette şehit oldu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Sofuoğlu gibi bi adama bile iktidar yanlısı diye giydiren zihniyete giydireyim bu konuyu bile siyasetle irdeleyen zihniyeti saygıyla anıyorum.

Olay tatlıya bağlanmış hoş olmuş.Kenan abi art niyetli olmamasına rağmen hatasının farkına varmış fotoğrafı kaldırmış zaten.
    giydirirken dikkat et de sağı solu dağıtma.
    aşağıdaki resme bak neden öyle itham ediliyor belki anlarsın. münasebetsiz bir propoganda olmuş yarışta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Alıntı xLyTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkiside birbirinden barzo değerlerimiz.
    vallahi şapka çıkarılır bu yoruma...
    kurubuz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kardeş
    Başlatırız
    Sıkıntı yapma.

REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Abicim adam nerden bilsin onun kenan olduğunu belki fake tir diye numarısını kimden aldığını doğrulamak istiyor burda haklı olan hakan bence, ayıbı kenan yapmış arasana adamı kontörünmü yok.

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Adam bi hata yapmis zaten sabahta hatasini gormus ozur niteliginde tekrar paylasim yapmis..herkes neden en basta telefonla aramadigini sorguluyor..adam.bence ilk bas whatsapptan yollamis mesaji tanimama ihtimaline karsi..taniyamayabilecegini kenanda dusunmus bence en bastan..simdi direk telefonla arasa ben kenan motoraikletci kenan dese ne dion kardesim ne kenani falan diyebilirdi konusurken daha tatsiz olabilirdi..bu yuzden once mesajla.tartmis hakani ama adam okadar mutevazi ki motosikletci kenan diyor beni arasa tanimasam kim oldugunu motosikletci kenan dese sanayide cift makina toplayan motosiklet tamircisi gelir aklima..adam mutavazi ki ben kenan 4kez ss dunya sampiyonu olan kenanda diyemiyorum ..ben kenan abimizi hala seviyorum hatalariyla zaten cok gec olmadan hatasinida anlayip geri adim atmasinida bildi adam

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    'motorcu' nedir ya. Motorcu benim sizsiniz hepimiziz Kenan Sofuoğlu kendini bu şekilde mi tanıtıyor ?
    Sponsoru olan Redbull bu paylaşımdan sonra ne düşünmüşlerdir acaba ?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kenan adına çok talihsiz olmuş.

Kısaca kendini tanıtıp telefonunu kimden aldığını söylemek yerine ustura recep gibi racon kesip bi de çok iyi bi şey yapmışçasına sosyal medyadan paylaşmış.

Bravo.
    Jedaykin, kurubuz ve GP500-1st bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla , bende ünlü biri değilim,fakat yabancı birinden mesaj gelse bende de bir ton soru işaretleri oluyor
    Ayrıca Kenanı ,kardeş gibi de severim ...

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye bu adama bu kadar yuklenildi anlamiyorum forumda da gevezelik sitelerinde de bokunu cikardilar isin. Niye kalitesiz egitimsiz seviyesiz damgasi vuruyoruz ki ? Hem egitim ile adabin ne alakasi var. Kaldi ki adamin karakteri en basindan beri (sampiyon olduktan sonra degil) belli idi. Cogu capsiz unlu gibi yildizi parladiktan sonra Allah kelimesini her cumlede kullananlardan degil. Adam mesaj atmis temkinli bir cevap gelince tamam sileriz sorun degil demis. ana avrat sovmemis ki, raad ol yigenim filan da yazmamis. belli ki zoruna gitmis sadece. Goren de herkes gunluk hayatinda akedemik dil kullaniyor sanir. 4 kez dunya sampiyonu oldum tanimadin mi birader raat ol yerine motosikletciyim demis, numara telasina dusen bebeyi de gorunce de tanisma isteginden vazgecip silerim demis. Cok seviyorum bu adami . Basindan gecen o kadar mesele ile gundeme gelemeyip, bu mesajla sosyal alemde bokunu cikara cikara tiye alindigi icin sinirliyim.
    gokberk6426 bunu beğendi.

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Kenan Sofuoğlu klasmanında başarılıdır, taktir ederim. Ama şu olay nasıl biri olduğu konusunda yanılmadığımı gösterdi. Karşısındaki kişinin kim olduğu hiç farketmez, Messi de olabilir, köşedeki büfeci de, tanımadığın biri ile bu şkeilde iletişime geçilmez. Yol yordam bilmez bir şekilde saçma sapan bir mesaj atıp sonra ergen kız tripleri göstermiş. Kendini bozmadı olayları da hikaye. Adam kendini öyle bozmuş ki eleman bunu tanımayınca bozulmuş "beni nasıl tanımaz" triplerine girmiş. Kalkmış bir de afişe etmiş çocuğu. Hakan Çalhanoğlu şikayetçi olup dava etse hakkıdır. Kenan Sofuoğlu'nun bu tavrı ve bu tavırı savunan zihniyet insanı hayattan soğutuyor.Sonra toplumda hoşgörü yok, nezaket yok, saygı yok der şikayet ederiz. Hiç şikayet etmeyelim. "Süper adam" diye el üstünde tutulan biri nezaket, saygı ve hoşgörüden yoksun olduğunu ispat ediyor, millet de arkasında duruyor, hala destekliyor. Buranın olacağı bu kadar işte. Şimdi alacağım cevabı da biliyorum. "Ya sev ya terket." Tapusunu ne zaman aldılarsa.
    kurubuz, zapalka, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    * Hakan Kenan'ı tanımak zorunda mı ?
    * Tanısa bile her " Ben Kenan'ım" diyene inanmak zorunda mı ?
    * İnansa bile görüşmek zorunda mı ?

Hakan terbiyesizlik etmemiş, terslememiş. Kenan reddedilmeyi ve tanınmamayı gururuna yedirememiş. Aklı sıra Hakan'ı reklam etmeye çalışmış.
    TimFx, bozok_54 ve braveguy bunu beğendiler.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kenan Sofuoğlu pek tanınmıyor denmiş.Düşündüm "Acaba ben motosikletle ilgiliyim diye mi tanıyorum? Herkes tanımaz mı ki ??" dedim.

Çalıştığım yerdeki arkadaşlara sordum hepsi tanıyor.Mahalledeki apaçi çocuklara sordum herkes tanıyor.Çalıştığım hastanedeki doktorlara sordum tanıyorlar.Tedavi olmaya gelen dedelere amcalara teyzelere sordum hepsi tanıyor.Sorduklarımın hepsi kadın erkek Kenan abiyi tanıyor.Hakan Çalhanoğlunu sorduğum 13 kişiden 7 si olarak tanımıyordu arkadaş kim daha ünlü bilemedim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan adına çok talihsiz olmuş.

Kısaca kendini tanıtıp telefonunu kimden aldığını söylemek yerine ustura recep gibi racon kesip bi de çok iyi bi şey yapmışçasına sosyal medyadan paylaşmış.

Bravo.
    en özet ve sağlam yorum bu.

Yalnız olay biraz Kenan'ı itin şeysine sokma kampanyasına dönüştü, Karakterinden, kroluğundan, kişisizliğinden vs vs... hertürlü yakıştırma yapıldı. Türk insanı olarak yine abarttık! duracağımız yeri bilmiyoruz.

Diğer yandan bu olay iletişimde ve ikili ilişkilerde daha saygılı ve dikkatli olması konusunda ona biraz ders olmuştur kesin

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)