Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

O cbr 125 sahibi buradansa lütfen konuya gelsin :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gaza gelme ipragaza gel
    Hakanbingol bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Entereasan...
    Halbuki benzer bir cbr 125 isiklarda oyle bir gazladi ki ben litrelikle yetisememistim ardindan...
    Hayret.....

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Önce aslana baktım sonra böle bıçağı eline bir alırsın tak tak tak tak misali olmuş bu sanki ya :D Bir TÜRK sineması havası var bu işte :D
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    kros extreme
    Cc farkı çinlide olsa geçer ben extreme max kullanıcısıyım ama 125 makinalar beni geçiyo zoruma gitmiyor Çünki ben arazide iyiyim Japon Çinli tartışmasını bırakalım Japon dayanıklılık var parça pahalı ve yok Çinli parça çok ucuz hepsinin bi güzel yanı var işte.ekipmanı olan ve takan benim gözümde motorcudur.saygılar

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Şakayla karışık demediğinizi bırakmamışsınız beyler Japon diye geçilemez mi şimdi cbr :D

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Geçen bir cbr gördüm allah sizi inandırsın manifoltlu şahine kafa tutuyordu ya çılgın Kızmasın CBR cı arkadaşlar ama hepsi altındaki makineyi sonda o R harfi var biraz güzel şekli var diye 600 lük sanıp çok gaza geliyor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cbr görünce dayanamıyorum veriyorum ayarı gitsin

Motosikleti
    2015 HONDA CBF 150
    geçilir arkadaşım öyle bir geçilirki bizzat geçtim ama benim o zamanki çinli kanuni breton modlu 200 cc idi eleman 125 lik sanıp kafa tuttu büyük ihtimal velhasıl çinli japon yok giden motor gidiyor ama iş dayanıklılıga geldımmı japon derim ve susarım bu arada bende honda kullanıcısıyım çinliyi övmüyorum

vitesi boşa almak için ara gaz vermeye çalışıyor olabilir sen yanlış anlamış olmayasın
    umuterdogdu bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Namlu havada sıkmayı bekliyorum
    umuterdogdu ve berkcigdem bunu beğendiler.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o kişi seni trollemiş resmen. aragazı vermiş seni gaza getirmiş kendisi sakin sakin gitmiş sen de kendi kendine gelin güvey olmuşsun.
    ahaha isiklarda hep yaptigim sey yanimda soyle apachiler felan varsa gaz veriyorum biraz olerliyorum felan adam firlayip gidiyor ben tin tin kalkiyorum cok zevkli oluyo denemenizi oneririm 😂
    Hakanbingol bunu beğendi.

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha isiklarda hep yaptigim sey yanimda soyle apachiler felan varsa gaz veriyorum biraz olerliyorum felan adam firlayip gidiyor ben tin tin kalkiyorum cok zevkli oluyo denemenizi oneririm ��
    vallahi benim yaptığım taktik bi gaz veriyordum bi kalkış yapıyordum ilk vites fırlıyordum sonra 2 ye alıyorum 6-7 devir arası standart seyir moduma geçiyorum yanımdaki tehlike kendi kendiliğinden uzaklaşmış oluyordu :D

Not : artık yapamıyorum :D cbr yi parçalamak çok zevkli 5 ay motorsuz kalma garantisi var şahsen
    gokberk6426 bunu beğendi.
    Cbr 125 e tekrardan kavuştum

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Malesef benim o cbr125 kardeşim çok pis tokatladın beni bence sen buralarda sürünme yarışlara git kameramin şarjı bitmişti:(

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Cbr 125 ile driftin arasında bu kadar mı fark var vay arkadaş dönen makaraya bak :D

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi benim yaptığım taktik bi gaz veriyordum bi kalkış yapıyordum ilk vites fırlıyordum sonra 2 ye alıyorum 6-7 devir arası standart seyir moduma geçiyorum yanımdaki tehlike kendi kendiliğinden uzaklaşmış oluyordu :D

Not : artık yapamıyorum :D cbr yi parçalamak çok zevkli 5 ay motorsuz kalma garantisi var şahsen
    valla deviri bilmiyorum ben araba kullandigim icin pek odikkat etmiyorum ama motoru alinca dediginide denicem
    umuterdogdu bunu beğendi.

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla deviri bilmiyorum ben araba kullandigim icin pek odikkat etmiyorum ama motoru alinca dediginide denicem
    Valla keşkem benimde olsa da yapsam martta piyasaya sürülücek

ozamana kadar babamla ortak accent 1.3 lx alıyorum mavi onunla takılıcam sonra marttada yanına cbr yi çektinmi oh paşayım
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla keşkem benimde olsa da yapsam martta piyasaya sürülücek

ozamana kadar babamla ortak accent 1.3 lx alıyorum mavi onunla takılıcam sonra marttada yanına cbr yi çektinmi oh paşayım
    bende symbolun yanina bi duke 200 ceksem hayirli olsun simdiden

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bu driftçiler neden cbr ile kendilerini yaristiyorlar ki :D Yanlis anlasilmasin en yakin arkadasimda da drift var yok söyle yok böyle hayır 135cc motorun var maksimum 120 yapiyor cbr duz yolda 135 goruyor.. Neden ? Sizin arka disliniz daha buyuk daha torklusunuz drift daha da hafif olunca kalkışta iyisiniz ... Hele sürücü de hafifse zaten tokatlamak degil tokat manyaği yaparsın drift ile ama uzun yola gel çık bakalım yanından nasıl usulca uzayıp gidiyor görürsün ...
    Ha birde şu boyutu var cbr 125 alanlarin %95 i seklinden dolayi tercih ediyor ... Abi cbr125 alan adamin bajaj pulsar alacak parasi da vardi gider alirdi eger amacı daha iyi gitmek olsaydi ama birazda şekil icin alıniyor.. Bu arada motoru ilk öğrendigim motordur drift kendisini ayri bir severim :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu driftçiler neden cbr ile kendilerini yaristiyorlar ki :D Yanlis anlasilmasin en yakin arkadasimda da drift var yok söyle yok böyle hayır 135cc motorun var maksimum 120 yapiyor cbr duz yolda 135 goruyor.. Neden ? Sizin arka disliniz daha buyuk daha torklusunuz drift daha da hafif olunca kalkışta iyisiniz ... Hele sürücü de hafifse zaten tokatlamak degil tokat manyaği yaparsın drift ile ama uzun yola gel çık bakalım yanından nasıl usulca uzayıp gidiyor görürsün ...
    Ha birde şu boyutu var cbr 125 alanlarin %95 i seklinden dolayi tercih ediyor ... Abi cbr125 alan adamin bajaj pulsar alacak parasi da vardi gider alirdi eger amacı daha iyi gitmek olsaydi ama birazda şekil icin alıniyor.. Bu arada motoru ilk öğrendigim motordur drift kendisini ayri bir severim :D
    CBR-Pulsar konusunda

Bloktan terleme, stop etme, takır takır süspaniyon, kötü ayrodinami, kötü servisler gibi riskleri göze almak lazım. ne çıkar bilinmez. CBR sorunsuz ve kaliteli bir motor, şekil megelli dede var Kaç kişi megelli alıyor?

Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Drift değilde z-one-s 180 cbr a alternatif olabilir yani parası olmayan adam için.Cbr 125 9.600 TL onu alamayan adam parası yetmeyen adam z-one-s alır 4800 TL.

Tip var cbr kadar olmasada, gayet iyi gidişi var ve parasına göre çok sağlam.Dijital ibre, koltuk altı 2 litreye yakın bagaj, 18 LT depo vs Çinli olmasa millet baş tacı yapacakta çinli diye herkes giydirir şimdi kullanmadan etmeden.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)