Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pist motoru hakkında yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni windys 125
    selamın aleyküm arkadaşlarım kardeslerim abilerim size bir sorum olacak bu pistde motosiklet kullanan kişileri gördükce bende heveslendim acaba sadece pist için kullana bileceğim bir motosikleti nasıl almalıyım nasıl mantıklı olur sızde zaten normal şehir içi kullanım motorum var ancak bu alıcağım motoru trafikten men edip kullanmak istiyorum cunku öbür türlü fiyat biraz daha yükseliyor zaten pistte motor kullanmak birraz masraflı sizce böyle bir motor nereden bulabilirim istanbul sakarya cıvarında yardımcı olusanız sevınırım bu ısle ılgılenen motorcu tanıdıgınız var ise alım satım yapan hayırlı aksamlar herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    nette 2 tane r6 var ama drag için yapmışlar , 1 tane pist vardı satılmış
    adapzarlı bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Nasıl oldugunu bilmiyorum ama bi klup üzerinden vs olabilr ÖTV ödemeden alınıyor olmalı. Zira plaka vs çıkmıyor o zaman. 250cc ve üzeri ise niyet %37 tasarruf iyi para yapar.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Eğer değişmediyse bir kaç yıl önce sportif amaçlı kullanılacak motosikletler için yurt dışından ithal hakkı ve bazı vergilerden muafiyet getirildi.
    Bu hak bireysel olarak mı kullanılabiliyor yoksa klüpler mi bu hakka sahip bilmiyorum.
    Fakat her iki durumda da lisanslı sporcu olmanız gerekiyor.
    Bazı ülkeler sportif amaçlı satın almalarda KDV muafiyeti de uyguluyor.

Eğer yarışacaksanız ve rekabet gücü olan bir motosiklet almak istiyorsanız bu işi yapan yurt dışında bir çok firma var.
    Tabi fiyatlar bir hayli tuzlu ama zaten kendiniz de hazırlasanız yaklaşık fiyatlar çıkıyor.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Aliyon sadece pistte kullaniyosun trafige cikaramazsin satis yok hicbisey yok. Kartalda vardi 1000rr , 2 tanede r6 vardi onlara bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)