Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KTM Motorları Kötümü ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    arkadaşlar forumda bazen bırılerı yazıyor farları calışmıycak orası burası çalışmıycak dıye korkuyorum gıbı şeyler yazmışlar ama benım ılk vıteslı motorum olucak ya ktm duke 125 alıcam ya mt 125 ama ktm duke 125 daha cok hoşuma gidiyor - leri nedir hemde abs de var galıba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    KTM Kötü motor değil.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    KTM kesinlikle kötü motor değildir.Söküp takarken bile adama zevk verir...

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Alıntı KTM250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM kesinlikle kötü motor değildir.Söküp takarken bile adama zevk verir...
    alınır yanı o paraya değer dıyosunuz ktm duke 125 daha şık duruyor mt 125 e göre

efesyus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 200
    Neden çalışmayacak diye korkuyorlarmış onu anlamadım ben durup dururken? Toplamda 10k km. ye yakın yol yaptım KTM ile hiç bir mekanik sıkıntı olmadı.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    abs + si . sehir icknde hafif yuksek torklu ve kivrak bi motor . - leri her ilde bulunmuyor servisi . ayrica ktmnin ayri bi havasi var ayni vespa arabada bmw gibi ayri bi tarz gibi geliyor cok tatli o dukecikler

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTM,Avusturya malıdır,Avustruya dediğiniz ülke Almanya'nın Bavyera eyaletinin bir uzantısı gibidir.Bavyera kalitesine yakın bir kalite anlayışları vardır.Maliyetleri düşürmek için küçük cc lerin üretimi Hindistan'da yapılır.Bilmeyenler için belirteyim Bavyera BMW'nin memleketidir.Hala anlamayanlar için özet geçeyim KTM'nin kalite olarak Japonlardan aşağı kalır bir yanı yok.Sadece Türkiye'de servisler biraz pahalı olabiliyor.Ve doğal olarak Honda kadar bol yedek parça-servis imkanları yok.
    kahve bunu beğendi.

efesyus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 200
    MT 125 ile Duke 125 bence aynı kalite oranına sahip, ikiside üzmez bundan sonrası senin tericihine kalmış. Bence alırken Tasarımı, Duke'ün Aksesuar seçenekleri ve ABS olması yamaha'nın servis ağı, 2. eldeki değer kayıpları gibi konuları göz önünde bulundur.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı ceyhun383 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınır yanı o paraya değer dıyosunuz ktm duke 125 daha şık duruyor mt 125 e göre
    Duke için bişey diyemem..ama 250 exc sahibiyim..Vidasına kadar motordan kalite akar...Servis konusunda sıkıntım yok..Eğer bu tarz motorlara biniyorsanız kendiniz söküp takmalısınız.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Her yeri ozene bezene yapilmis motorlar ureten markaya kavgada soylenmez boyle seyler..
    gokberk6426 bunu beğendi.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Allahaşkına yapmayın.Göz var nizam var.Karşılaştırmayınız şu traktörü MT ye ltf
    Mengu16 ve mandarake bunu beğendiler.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    ktm buram buram kalite akan bir motor herseyi en ince detayina kadar dusunulmus. Mühendislerinin hepsi viyana uni mezunu gezdim ordan biliyorum adamlar dünyanın en iyi muh okullarından birinde okuyorlar ve hepsi motorcu. japonlara kıyasla her ay yeni model uretmiyorlar en azından.

asıl soru şu dirt bike yani cross tarzda motor arıyorsan zaten dünya birincisidir ktm kalite olarak sonra husky gelir yamulmuyorsam onu da satın almıstı galiba... herneyse ... naked motorlara gireli öyle cok fazla da olmadı ve ona ragmen top class motor yapıyor adamlar sen bekle bi 5-10 yıl geçsin sonra bu konuyu ne kafayla acmısım ben diye dusunursun.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    kmt kötü değildir ama o paraya o motosikletler alınır mı tartışılır

BENCE,

Türkiye'de araba sektöründe Volvo neyse, motosiklet sektöründe de KTM odur. Servisi ve kullanıcısı diğerlerine nazaran daha azdır. Ama kalite olarak eksiği yok fazlası vardır.

Honda-Fiat, Yamaha-Renault, Kawasaki-Volkswagen diye uzar listeM. Alacak olanlara tavsiyem boş konuşanlara aldanmayıp, gidip incelemeleri. Kafanızı tofaş zihniyetiyle motor alanların söyledikleriyle meşgul etmeyin.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Duke 125 yerine 200 almanı tavsiye ederim. 26 hp ile bomba gibi seri makinadir

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    arkadaşlar forumda bazen bırılerı yazıyor farları calışmıycak orası burası çalışmıycak dıye korkuyorum gıbı şeyler yazmışlar ama benım ılk vıteslı motorum olucak ya ktm duke 125 alıcam ya mt 125 ama ktm duke 125 daha cok hoşuma gidiyor - leri nedir hemde abs de var galıba
    Kardeşim benim.Sen en iyisimi ikisinede binip kullan derim.Aradaki farkı o zaman göreceksin.Parayı hiçbirimiz yerden toplamıyoruz.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Muhtemelen bir adet KTM motorsiklete en yüksek meblağı ben vermiş görünüyorum. Vermeden önce de ciddi araştırdım. KTM, en azından aldığım modeli, muadili Honda naked'tan (CB1000R) daha çok problem çıkarmaya meyilli. Bunu, iki senedir kullanan insanların foruma yazdıklarına dayanarak söylüyorum. İlk kez bir motorsiklet arıyorken ekstra masraf yapıp 3 sene extra garanti aldım. Aynısı Ducati için de geçerli.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Neden sadece kötü diyenlerin sözlerini örnek alıyorsunuz ki? Forumda bi ton Ktm kullanıcısı var ve büyük çoğunluğu motorlarından ve servislerinden çok memnunlar.
    kahve bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    saçma sapan yazanlara takmayın ktm gibi bir motor kötü olamaz gerçi hiçbir motorun farı durup dururken çalışmamazlık yapmaz

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    KTM kaka motor. cıkkkk dandik dandik

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)