Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Başlangıç Motoru olarak MT-07 bide üstüne akropoviç tamamdır? (youtube video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önce İki videoyu sırasıyla veriyorum film gibi...

Burda arkadaşıyla bayiye gidiş, alınışı, korumalar secimi

1) https://www.youtube.com/watch?v=tbPUXi-TNgk

Burdada MT-09 ve cbr1000RR la gazlarken

2) https://www.youtube.com/watch?v=UWt3dLmne64

Videoda başlangıç olarak R25 sesini tiz bulup MT-07 ile başlayan bi arkadaşın hikayesi var.Diğer motorları beğenmiyor sıfır tecrube ile ve alırken birde üstüne akrep takıyor. Bence yapılmaması gereken ne varsa yapılmış.

Aslında video benim arada sırada videolarına göz attıgım bathu57 motovlog şeklinde motorlarını hikayelerini anlatan büyük cc tecrubesi yerinde ve tam koruma bilinçli binen yerine göre hız yapan biri. kendisini de ben karakter olarak anlatım olarak beğeniyorum kaliteli bir arkadaş kimsenin kötülüğünü istemez ama büyük bir hatası var! arkadaşını kıramıyor ve kendi elleriyle MT-07 almaya götürüyor. 6100 tl koruma alınıyor en kalitelisinden ama 60-70 km hızın üstünde kaza yapınca işe yaramıyor

Yapma güzel kardeşim, gerekirse arkadaşınla kötü ol, arkadaşınla zıt düş ama yapma! Aldırma, bindirme...
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bırakalım da doğal seçilim işini yapsın. Onu koruyacak şeyin 6000 lira değilde mantığı olduğunu asla öğrenemeyecek. Bunu öğrenecek yegane kurum ailesi olacak. Neyse, yolu açık olsun diyelim. Umarım bizi utandırır, bu lafları ettiğimize pişman eder.
    Osm@n bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    su mt 7 leri onceden cok severdim kuzenimde var diye ama artik nefret ediyorum goresim gelmiyor en son bi ingilteredeki motoblogcunun agir kaza ve beyin ameliyati atlatmasiyla iyice bitti sempatim . umarim egitime felan gider o baslangic icin alan adam

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce İki videoyu sırasıyla veriyorum film gibi...

Burda arkadaşıyla bayiye gidiş, alınışı, korumalar secimi

1) https://www.youtube.com/watch?v=tbPUXi-TNgk

Burdada MT-09 ve cbr1000RR la gazlarken

2) https://www.youtube.com/watch?v=UWt3dLmne64

Videoda başlangıç olarak R25 sesini tiz bulup MT-07 ile başlayan bi arkadaşın hikayesi var.Diğer motorları beğenmiyor sıfır tecrube ile ve alırken birde üstüne akrep takıyor. Bence yapılmaması gereken ne varsa yapılmış.

Aslında video benim arada sırada videolarına göz attıgım bathu57 motovlog şeklinde motorlarını hikayelerini anlatan büyük cc tecrubesi yerinde ve tam koruma bilinçli binen yerine göre hız yapan biri. kendisini de ben karakter olarak anlatım olarak beğeniyorum kaliteli bir arkadaş kimsenin kötülüğünü istemez ama büyük bir hatası var! arkadaşını kıramıyor ve kendi elleriyle MT-07 almaya götürüyor. 6100 tl koruma alınıyor en kalitelisinden ama 60-70 km hızın üstünde kaza yapınca işe yaramıyor

Yapma güzel kardeşim, gerekirse arkadaşınla kötü ol, arkadaşınla zıt düş ama yapma! Aldırma, bindirme...
    Linkleri mobildekinler için düzenliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=tbPUXi-TNgk

https://www.youtube.com/watch?v=UWt3dLmne64
    GP500-1st ve Mirable bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Allah rahmet eylesin şimdidenhiç sağlıklı başlamamış

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devir ekonomi devri. rossi de olsan mantıklı olanı yapıp scootera binicen
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Videonun altinda yorumlarda birisi uyarmaya calismis adama serefsiz beceriksiz fesat hazimsiz demisler

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    Yürek yutmuş kelimesini duymaktan kusacağım artık. Bu nedir ya? Ben en çok ona takıldım..
    weirdo1 bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet mesela Bmw nin scooter'i çok iyi

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir ekonomi devri. rossi de olsan mantıklı olanı yapıp scootera binicen
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su mt 7 leri onceden cok severdim kuzenimde var diye ama artik nefret ediyorum goresim gelmiyor en son bi ingilteredeki motoblogcunun agir kaza ve beyin ameliyati atlatmasiyla iyice bitti sempatim . umarim egitime felan gider o baslangic icin alan adam
    Turkishrider dan bahsediyosunuz sanirim,adamin kafasinda hala delik var,120 ile otomobile yandan carpmis sanirim,adam hala duzelemedi,cok kotu bi durum
    Alıntı zeroplus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonun altinda yorumlarda birisi uyarmaya calismis adama serefsiz beceriksiz fesat hazimsiz demisler
    ben bathuy

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Turkishrider dan bahsediyosunuz sanirim,adamin kafasinda hala delik var,120 ile otomobile yandan carpmis sanirim,adam hala duzelemedi,cok kotu bi durum
    ben bathuyu takip ediyorum,hatta uyarida bende bulundum ama dinlemedi adam,hatta batunun bana attigi yorumda "mt09 ile basliyacakti,bu gene iyi" dedi,yanliz adam gene kendini biliyo bence,he nekadar dayanir bilemem,hatta dönüs yolunda 1000rr, mt09 tracer,R25 160 la giderken mt07 ortalikta yok,bana gereksiz gaz acmiyo gibime geldi,ama o egzoza nekadar dayanilir bilmiyorum,kendiside vlog cekiyo daha yeni basladi,ilk videosunu izledimde,sehir icinde olur olmadik yerde gazlamiyo,sehir icinde yavas bile gidiyo diye bilirim hatta,ekipman secimi cok iyi,ama ekipman nereye kadar bilmiyorum,bize kazasiz belasiz demek duser,degisen bisey olmayacagi aşikar
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı VESPERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürek yutmuş kelimesini duymaktan kusacağım artık. Bu nedir ya? Ben en çok ona takıldım..
    Benim için cahil olmakla eş anlamlıdır. Ben cahilim o yüzden korkuzum,bana bir şey olmaz, kurşun geçirmem.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bizede hayatta basarilar dilemek duser..
    zaferce bunu beğendi.

Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben bathuy

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

ben bathuyu takip ediyorum,hatta uyarida bende bulundum ama dinlemedi adam,hatta batunun bana attigi yorumda "mt09 ile basliyacakti,bu gene iyi" dedi,yanliz adam gene kendini biliyo bence,he nekadar dayanir bilemem,hatta dönüs yolunda 1000rr, mt09 tracer,R25 160 la giderken mt07 ortalikta yok,bana gereksiz gaz acmiyo gibime geldi,ama o egzoza nekadar dayanilir bilmiyorum,kendiside vlog cekiyo daha yeni basladi,ilk videosunu izledimde,sehir icinde olur olmadik yerde gazlamiyo,sehir icinde yavas bile gidiyo diye bilirim hatta,ekipman secimi cok iyi,ama ekipman nereye kadar bilmiyorum,bize kazasiz belasiz demek duser,degisen bisey olmayacagi aşikar
    Adam 200 ile giden arkadaslarini takip ediyor videoda daha ne kadar gaz acabilir ki?mevzu o degil zaten uyariya bile kapalilar alttaki yorumlara bak kendileri biricik ve nadideymis beyni kullanmak gerekiyormus herkes ayni yetenekte degilmis kendileri cok yetenekliymis falan filan gocup giden arkadaslarimizla ayni laflar senaryo ayni oyuncular farkli

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam 200 ile giden arkadaslarini takip ediyor videoda daha ne kadar gaz acabilir ki?mevzu o degil zaten uyariya bile kapalilar alttaki yorumlara bak kendileri biricik ve nadideymis beyni kullanmak gerekiyormus herkes ayni yetenekte degilmis kendileri cok yetenekliymis falan filan gocup giden arkadaslarimizla ayni laflar senaryo ayni oyuncular farkli
    Mt07 donus yolunda epey geride kaliyo,yanliz tabiki sürati gene 140+ dir,ben scooterla 60 dan sonra tirsmaya basliyorum

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun ne suçu var üstündekinin beyni yoksa
    İlker41 bunu beğendi.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar ben artık bu forumda başlangıc motoru m7 07 olurmu r6 ile başlıyabilirmiyim diyen kişilere yapma etme kardeşim canına yazık diyenlerin yazdıklarını okumaktan sıkıldım. bırakın kim neyle başlıyorsa başlasın. alsın mt 10 la başlasın hıç sorun degil. bu zaman kadar yeteri kadar başlıkta insanlara gerekli bilgi verildi. acsın baksın okusun ögrensin. hergün gazetelerde forumlarda virajı alamayan önüne cıkan arabaya kafadan dalan dünya kadar insan var okusun ögrensinler.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Bathu abiyi you tubede faceden sürekli takip ederim Tam bi yamaha hastası sürekli R1 alıyor bi önceki kasayı satıp kırmızı yeni kasa aldı ful takım geziyo sürekli mt9 tracer de var onda mt7 yi aldklarnda cocuga 10 bin tl civarında ekipman aldılar. ilk motoruymuş 2 videosu var onunda ögrenmiş baya baya da düz yolda herkez gider şanşı varsa iyice pişirir kendini ne diyelim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    yuksek hacimli motorlar kisa surede hizlandigindan kisa surede guvenli hissetirmeye baslar keza motor hizlandikca dengesi artar.. aynen topac ornegi gibi.. bir topac nezaman dengede durur?, nezaman sallanir? nezaman duser? .. hizlandikca guven artmasi yasarken logaritmik olarakta etraftan bilgi toplama yuzdeside dusmeye baslar.. iste kaderin cilvesi, daha once motorun limitlerini bilmiyor ve tecruben yoksa aldigin az yol bilgisi ile ciddi bir durumla karsilastiginda patlama riskinde yine logaritmik olarak artiyor...
    TimFx, Ahmetcan45, GP500-1st ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    20 günlük motorcuyum diyor cidden deli cesareti yada kör cahillik altındaki motor sakin bir motor değil allah sonunu hayır etsin tez zamanda sıkılıp satar inşallah başkalarının canınıda yakmaz :(

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    6.000 TL ekipmana verdiyse 2.000tl yede güzel bi mezar yeri satın almalı. Zira ani kazalı vefatlarda aile birde bu işle uğraşmasın.. gelişi güzel belediyenin verdiği yere gömülmesin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)