Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok Kararsızım Tavsiye Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Snappy X
    Merhaba arkadaşlar.Bir kaç gün önce konu açtım mondial 100 mg prince için ama şimdi scooter mi alsam diyorum.18 yaşındayım tipi kötü olsun istemiyorum.Bütçem 2600 Tl.Sıfır alacağım.Yakıt önemli değil.CC önemli değil.Kışın kullanmayacağım yazları yazlıkta kullanacağım.Sizce scooter mi Prince tipi bir motor mu ? Önerilerinizi bekliyorum sağolun şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Scooter en temizi kardeşim al bin git heleki yazlık yerde al birtane honda spacy ooohh bak keyfine ;)

Motosikleti
    Mondial Snappy X
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter en temizi kardeşim al bin git heleki yazlık yerde al birtane honda spacy ooohh bak keyfine ;)
    Abi 2011 modeli 3500 Tl :(

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı ilkay059 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 2011 modeli 3500 Tl :(
    Sıfır bakma sadece yazlık da kullanacaksan temiz 2.el işini görecektir. Yamaha BWS modeline de bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Al bak tipi de çok güzel tam senlik ve çok az yakıyor benim eski motorumdan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sifirdan-farksiz-sahibinden-3-aylik-scooter-247487741/detay

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Bizde 2012 model Honda Fizy var 50.000Km de aldık 2.500tl gerçekten çok iyi tavsiye ederim ,ufak sorunları oluyor onlarda çok ucuza yaptırırsın

Motosikleti
    Mondial Snappy X
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır bakma sadece yazlık da kullanacaksan temiz 2.el işini görecektir. Yamaha BWS modeline de bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Al bak tipi de çok güzel tam senlik ve çok az yakıyor benim eski motorumdan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sifirdan-farksiz-sahibinden-3-aylik-scooter-247487741/detay
    Abi çok sağol ama biraz iri olsun istiyorum başka tavsiyen varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde 2012 model Honda Fizy var 50.000Km de aldık 2.500tl gerçekten çok iyi tavsiye ederim ,ufak sorunları oluyor onlarda çok ucuza yaptırırsın
    teşekkürler

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazlikta bi r6 falan olmadikca napacan vitesli motoru yav,al bi scooter hem vitesle falanda ugrasmazsin,basarsin gider,basarsin durur :D

bws alırdım sanırım

Motosikleti
    Mondial Snappy X
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazlikta bi r6 falan olmadikca napacan vitesli motoru yav,al bi scooter hem vitesle falanda ugrasmazsin,basarsin gider,basarsin durur :D
    Haklısınız yarın bi Kanuni scooter bakmaya gidicem hayırlısı bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Alıntı Djhaylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bws alırdım sanırım
    Teşekkürler hepsini değerlendiriyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)