Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlan vermesini bilmiyoruz..

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Honda 600rr ilanlarına bakıyorum 1 aydır, yeni değil ama 2005-2011 arası 50 60 ilandan 1-2si hariç düzgün değil yahu. Böyle fiyatlardaki böyle güzel motorlara binen insanların böyle olması ne kadar kötü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda 600rr ilanlarına bakıyorum 1 aydır, yeni değil ama 2005-2011 arası 50 60 ilandan 1-2si hariç düzgün değil yahu. Böyle fiyatlardaki böyle güzel motorlara binen insanların böyle olması ne kadar kötü
    Adam 600rr ilanı bakıyor lükse bakarmısınız ? ÇIL DI RIR SIN
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En cokta,tam aradigin urunu buluyosunda sahibi sacma sapan bi insan oluyoya,o cok kotu be
    :D :D 😀

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efenim benim çok sinirlendiğim birşey var. İzninizle;
    ilan veriyorum. adam arıyor "son kaç olur?" böyle diyen hepsini tersliyorum. "ben oraya o fiyatı esprisine mi yazdım? son oluru bu ama ilk oluru böyle diye saçma bir muhabbete ben gelemem arkadaşım. fiyat orda yazan fiyattır." gibi ters konuşuyorum.
    ya arkadaş, bu pazarlık muhabbeti hiç hoşuma gitmiyor. ha şunu desin canımı yesin, "benim bütçem bu kadar, biraz daha birikim yapayım öyle görüşürüz" dese zaten karşıdaki satıcı fiyatı kıracağı varsa kırar. ama arayıp "son oluru nedir? pazarlık payı var mıdır?" bu nedir lan çok komik anasını satayım ya.
    Bak buradaki durum yazdığımdan farklı.. İlk 2 sene bende pazarlık denen şeyi bilmiyordum daha doğrusu sevmiyordum(hala sevmiyorum ama durum mecbur)

Olay türk insanının psikolojisinde.. Arkadaşım 70 bine araba satıyor 69.750 olmaz mı dedi yok hayır dendi adam o yüzden almadı.. O pazarlık olacak ama oran önemli değil 100-200 ne olursa.. Ben o yüzden 500 lira fazla yazarım telefonda 250 lira inerim en son alırken yine 250 indirmeye çalışırlar önce 150 inerim ardından 250 inerim.. Aklımdaki fiyata satmış olurum ama alan arkadaşlar nedense mutlu oluyor..

İlan açıklamasında son fiyat veya pazarlıksız yazmasına rağmen mesaj atıyorsa engelle gitsin
    Mamba09 bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 600rr ilanı bakıyor lükse bakarmısınız ? ÇIL DI RIR SIN
    zenginlik başa bela naparsın xD

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    çok doğru, örnek ilan bende vereyim hemde işimiz görülsün

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6143817/detay/

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir örnek ilan da benden. Ayrıntılı bir şekilde artılarını, eksilerini yazmış. Fotoğraflar doyurucu. Kamp malzemeleri ile yüklü fotoğraf bile koymuş ilana. Tebrikler. Bence ilan böyle olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5980105/detay/

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    buna ne dersiniz ya takaslar değerlendirilir R 25

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43203208/detay

makina yürür durumdaymış

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

bem ilan girerken mümkün mertebe detayları yazmaya çalışıyorum ki arayacak kişi ile boş muhabbet olmasın.
    buna rağmen arayıp bilgi alabilir miyim diyenler oluyor.
    ilanda yazmasına rağmen -2012 değil mi bu? - evet 2012

ben -son ne olur? diyenlere telefonda çok indirim yapmıyorum veya hiç fiyat söylemiyorum.
    çünkü şunu yaşadım son fiyatım 15 bin tl dedim telefonda. bi satış yaparken adam geldi nası inatçı bi tip abartısız 1 saat kolumu salladı kurban pazarlığı gibi. sonunda lanet olsun dedim tamam dedim adamdan kurtulmak için kafamdaki fiyatın altına satış yaptım.

telefondaki goygoy yapan adam, aşırı pazarlık yapan ve şu fiyatsa geliyorum diyen adam ciddiyetsiz geliyor bana. alıcı adam detaylı konuşmadan randevu istiyor gelip malı görüyor üzerine konuşuyorsun detayları.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Valla hepsi doğru, sadece ilandaki fotoğrafların çekiliş biçimi bile o araçtan soğutuyor.
    Yazılarda oldukça önemli. Az ve öz olmalı.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Olay ilan vermeyi bilmemek değil, asıl olay milletin çakallık peşinden koşması. Galerici esnafı sağolsun milleti dolandıra dolandıra kendilerine benzettiler.
    İlan verirken 200.000 i 200 yazıp dikkat çekmeye çalışanımı ararsın, boyayı değişeni söylemeyip ortaya çıkınca bende bilmiyordum diyeni mi arasın, soru sorana bilgi vermemek için yalan yere allah kitap yeminleri sıralayanı mı ararsın hepsi mevcut.

Dürüst satıcı belli ediyor zaten kendini, ilanı düzgün oluşturamasa bile arayıp sorulduğunda tatmin edici cevap veriyor.

Ama asıl mevzu dediğiniz gibi ilanı düzgün oluşturmak, düzgün ilan ver ki aracın albenisi artısın kafadaki soru işaretleri azalsın, dürüst alıcıyla satıcı bir birbirini bulsun.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çok haklısın. Özellikle foto konusunda çok haklısın. Hele motorun aksesuarı varsa zaten motoru göremiyorsun.

Motosikleti
    Versys
    Böyle H2R ilanı verenlere ne diyelim peki?

Mamba09'un ilanı. Pes yani

Bu da koskoca üniversite hocasının ilanı, ayıp ayıp

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Detaya çok girince boku çıkıyor. O bakımdan apaçi gibi yazıp alacı ya satmak mantıklı okan

Motosikleti
    Honda Forza 250
    İnsanlar da bir garip acil nakit ihtiyacımdan dolayı 6400 mü ne yazmıştım ilana,bir allahın kulu aramadı etmedi satamadım 1 ay,6 bin falan verelim dediler satmadım vazgeçtim ihtiyacım kalmayınca bende. Sonra fiyatı 7.500 yaptım keyfi,sürüyle ciddi alıcı çıktı. Ha bide dondurma makinası teklif eden olmuştu Benim ilanda ilk elediklerim ciğerli,kız gibi,anahtar değmedi,işte filanca memurdan,mühendisten gibi ilanlar oluyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)