Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da Takım Elbise ile Yağmurda Motosiklet Kullanmak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Eskiden scooter için "bedava verseler binmem" derdim. Fakat, büyük konuşmamak lazımmış. Dün ve bugün takım elbise giymem gerekiyordu. Dün scooterime takım elbiseyle bindim gittim geldim. Sorun olmadı. Fakat bugün hava yağmurlu olduğu için çıkmadan önce tereddüt ettim. "Arabayla mı gitsem" diye fakat trafik durumunu düşünerek motosiklet ile gitmeye karar verdim. Çok da iyi yapmışım. Ayaklarım bile ıslanmadan eve döndüm. Eskiden scooter için "bedava verseler binmem" derdim. Artık "En büyük scooter başka büyük yok!" diyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    X ve Y yi karşılaştırmak yerine T durumu için X, Z durumu için Y diye kararlar alsak sorunumuz olmayacak zaten.
    svgblg bunu beğendi.

bana hitmanı hatırlattın bir an )

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X ve Y yi karşılaştırmak yerine T durumu için X, Z durumu için Y diye kararlar alsak sorunumuz olmayacak zaten.
    Hem X, hem Y, hem de Z'yi alacak para vardı da biz mi almadık?
    svgblg bunu beğendi.

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    gecen sene patronun kizinin nikahina gittigimde kendimi dugunden kacan damat gibi hissetmistim.soguktu yav
    svgblg bunu beğendi.

Ben öyleydim scooter aldım kullandım sattım hala öyle diyorum

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Abi bizim canımız çekmiyor mu şöyle güzel bir naked ama işe giderken olmuyor işte. Ayaklar batar, sırt çamur olur, eşyaları elde taşırken uyuz olursun, kazada ayak direkt gider. Çok sıkıntı ya. Hatta bana scooterlerin frenajı daha bir güven veriyor nedense. O nedenle Nc750d candır İkisinin de zevki var bana göre.
    svgblg bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Çok kullanışlı cihaz bu scooter, Eşya taşıma açısından çok esnek hiç birşeyi bırakmak zorunda kalmıyorsunuz en kötü öndeki boşluğa koyabiliyorsunuz, ayaklara yerden su gelmiyor su birikintilerinden hydroplaning yaparak geçiyoruz, cbf,ybr lı bazı kurye arkadaşları görüyorum ayakları gidon hizasına kadar kaldırıyorlar sudan geçerken.

3 kez yandan darbe alarak kaza yapmış biri olarak ayağıma hiç darbe almadım, vitesli bir motorda olsaydım en iyi ihtimal mosmor bir bacak ve günlerce zor yürümek olurdu.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden scooter için "bedava verseler binmem" derdim. Fakat, büyük konuşmamak lazımmış. Dün ve bugün takım elbise giymem gerekiyordu. Dün scooterime takım elbiseyle bindim gittim geldim. Sorun olmadı. Fakat bugün hava yağmurlu olduğu için çıkmadan önce tereddüt ettim. "Arabayla mı gitsem" diye fakat trafik durumunu düşünerek motosiklet ile gitmeye karar verdim. Çok da iyi yapmışım. Ayaklarım bile ıslanmadan eve döndüm. Eskiden scooter için "bedava verseler binmem" derdim. Artık "En büyük scooter başka büyük yok!" diyorum.
    Ben de takım elbiseli çok scooter sürücüsüne özeniyorum. Çünkü sadece kaskı takıp çıkıyorlar. Hiçbir koruma kullanmıyorlar üstleri kırışmasın diye. Bu kadar nasıl rahat oluyorlar anlam veremiyorum. Umarım siz o tipte insanlardan değilsinizdir. Çünkü scooter rahatlığından bahsedenler genelde kask dışında bir ekipman kullanmıyor.
    beko12345 bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bedava verseler binmem

Şaka maka ne sattı be Xmax,Xcity her gün en az 10 tane görüyorum

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de takım elbiseli çok scooter sürücüsüne özeniyorum. Çünkü sadece kaskı takıp çıkıyorlar. Hiçbir koruma kullanmıyorlar üstleri kırışmasın diye. Bu kadar nasıl rahat oluyorlar anlam veremiyorum. Umarım siz o tipte insanlardan değilsinizdir. Çünkü scooter rahatlığından bahsedenler genelde kask dışında bir ekipman kullanmıyor.
    Bu konuda haklısınız. Korumalardan belirli bir kısmı takılamadığı için riskli bir sürüş oluyor. Yolda giderken düşündüm. "Şimdi bir kaza yapsam ne olur acaba?" diye. Çünkü Korumalı mont, kask, eldiven dışındakiler yoktu. Fakat dönüşte "artık pantolon buruşsa da olur" diyerek dizlikleri taktım. Aslında takım elbise ile sürüş yapmamak lazım. Kazasız belasız sürüşler.
    svgblg bunu beğendi.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Yağmurlu havada scooter başımın tacıdır. Yerden su almamak büyük nimet

Takım elbise için de, işe giderken pantolonu çantamda götürüp ofiste değiştiriyorum. Ceketlerimin belli bir kısmını hep ofiste bırakıyorum zaten. 15 dakikada evde olmak gibisi var mı yahu, kurban olurum motoruma
    svgblg bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    bende pcx'e uvey evlat muamelesi yapıorum
    svgblg bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)