Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor sag cekiyor yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Herkese iyi aksamlar dun bi talihsiz olay yasadik arkadasn asker gecesinde yegenim annemden motorun anahtarini isteyip almis gitmis arkasnada kendi gibi bi arkadasini alip kaza yapmis arabayamı ne carpis ben inanmiyom oyle bise oldugunada neyse motorun on fari felan kırık suanda onlar sorun degil en cok kafami karistiran direksiyon saga cekiyor onceden elimi birakirdm simdi tek elimi bile bırakmaya korkuyorum neden olabilir nasıl yapabilirim orta sehbaya alıyorum motoru on teker yere degmiyor sola dogru donduruyorum gidonu kendiliginden saga cekiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    hee şu apaçi olan gençlik sendin dimi ankarada bi ara polise falan atarlanan kaçan vs

neyse geçmiş olsun umarım kazayı yapanda birşey yoktur. cana gelceğine mala gelsin.

gidon yamulmuştur muhtemelen. bi ustaya göster eğer gidonda yamukluk yok ise janta bir bak belki ordan yamulma gerçekleşmiştir fakat öyle birşey olsa yalpalar motor. dediğim gibi muhtemelen gidonu yamultmuştur ( gidonun bağlı olduğu yerlerede iyi bak ordanda yamulma gerçekleşebilir yani gidonda gözle görülür bir yamulma yoktur ama iç kısımdan vardır demek istiyorum )

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Kafadan vurduysan gidon yamulmuştur. Ön takıma bi baktır
    sezer0696, TIGERSHARK ve hakikiteker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    kardeşim öncelikle geçmiş olsun motoru orta ayaklığa al ve tekerleği döndür dikkatli bak jant yamulmuş olabilir gidon ve amörtisörlere bak direksiyonun sağa çekmesinin sebepleri budur büyük ihtimalle sen yinede ne olur ne olmaz orta ayaklığa aldıktan sonra ön tekerleğin jantından tutup kendine çekip sal tık tık ses geliyorsa rot bilyelerinede baktır tekrardan geçmiş olsun
    sezer0696 bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    eyvallah apaci mapaci demede aynen gerek yokmus oyle seylere yapsanda yazıyolar yapmasanda ama oyle kuzu gibide durmamak gerekiyo karsılarında cunku polisten dost olmaz iyiside var kotusude tabi motor sag yatmıs suruklenms baya gidon yamuk gibiydi duzelttim biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:19 ----------

sogudum yaw gercekten satıcam yaptırıp satıcam direk motorcu 3 bin tl veriyor yaptırıp direk gidip satıcam motorcuya yok veriyomda abi ver bi suruyum diyo yanımda veriyomda vermesem alıp kafasına gore gitse goturse motoru eyvallah diyecem cok kafam bozuldu cana gelmesin tabi bende cana gelmesinden korktum en cok motor umrumda degil zaten hayatta dunya malına onem vermem cana gelmesin tabide

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Biraz da sen onun istediği yere gidiver
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Alıntı Cavalry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz da sen onun istediği yere gidiver
    giderim sıkıntı degil alıskınım insanın morali bozuluyo onceden ne guzeldi kıpkırmızı cizik yoktu simdi param parca
    motoru bu hale geldi
    http://hizliresim.com/WEjvMm

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    giderim sıkıntı degil alıskınım insanın morali bozuluyo onceden ne guzeldi kıpkırmızı cizik yoktu simdi param parca
    motoru bu hale geldi
    http://hizliresim.com/WEjvMm
    Çok geçmiş olsun.. Sende birşey yokya önemli olan o.. Motoru uğraşır halledersin..
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)