Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Megelli 250r

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Merhaba Arkadaslar Bende Cbr 125 Var Bunu Satıp Megelli 250r Almayı düşünyorum sizce megelli nasıl bir motor kullanan arkadaslar yorum yaparsa memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Hiç gerek yok cbr 125 dir ama megelliden şuan için iyidir çünkü bildiğim kadarıyla megelli üretimi durdu. Altın elbiseli adamı izle megelli hakkında. Yardımcı olur ama bana kalırsa satma cbr ı

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Cbr 125 İmden Son Derece Memnunum Ama Artık 250 Lik Klasmana Geçmek İstiyorum Birde Megellinin Tipi Çok Hoş Beni Etkiledi Biraz Ama Ben AEA Böyle Motorlar Hakkındaki Yorumlarına İnanmıyorum Yamaha Yzf 125 dende Milleti Sogutmuştu Böyle Kullanıcı Yorumlarında Sadece Rodajda Titreme Oldugu Bide Yüksek Devirlerde Titreme Sorunu oldugu Söyleniyor.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Pulsar 200rs ABS sekil semal yerinde, sinirli bir motor, abs gibi guzel ozellik, transformers on grenaj.. fiyatta iyi

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum megelli motosiklet değil. Vibratör. Varsa bi vibratör hastalığın alabilirsin tabi.
    bulut59 bunu beğendi.

Dejamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660 r - 2008
    Bende tavsiye etmiyorum motor hakkındada pek bi bilgim yok ama bulunduğum ilçeden bi arakadaş aldı hiç memnun değil makina servisten çıkmıyo tabi kullanıcıya göre değişir bu ama yinede sen bilirsin kendi fikrim bu

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Cbr satıp megelli almak bana göre hiç mantıklı değil az daha sabredip cbr 250 daha sağlıklı olur.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Bence al, en azından altın elbiseli adama olan inancın pekişir.

Millet megellisini satana kadar göklere çıkardı, şimdi hiç biri megelli alayım mı diyene "al abi üzmez seni güzel motor" diyemiyor.

Sen AEA ya inat al bir tane bence

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Megelli kalite olarak çok düşük yüksek titreşimli üretimi duran bir motor. Biraz daha biriktir Cbr 250 al inan bana evladiyelik motor ve megelliden 10 kat daha kaliteli, inanmıyorsan git forumdaki sayfasını oku

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Kardeşim altın Elbiseli adamı Felan bilmemde Benim 2 Senedir Megelli 250r Kullanan arkadaşım var Şuana kadar Motorda büyük bir arıza olmadı Motor aşırı titriyor Vidaların arasına türlü şeyler koymamıza rağmen yınede tıtrıyor 5 bin devirden sonra Prostat olursun Dediğim gibi 2 senedir kullanıyor Sıkıntısı olmadı Ama kaza Elbet olacak şasinin aliminyum oldugunu unutma Motoru Çöpe atmak zorunda kalabılırsın

cinsel tercihine göre çok zevkli olabilir megelli
    cbr1907 bunu beğendi.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Şans işi sanırım biraz Megelli. Burada yazanların aksine bir tanıdıkta vardı sorunsuzdu makina.

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli kalite olarak çok düşük yüksek titreşimli üretimi duran bir motor. Biraz daha biriktir Cbr 250 al inan bana evladiyelik motor ve megelliden 10 kat daha kaliteli, inanmıyorsan git forumdaki sayfasını oku
    Cbr 250 Alma Şansım Olsa Saten Megelli yi Düşünmem Ben Derdimi Anlatamadım Pek Bi r25 cbr 250 Alıcak Durumum Yok Suan Bende Cbr 125 Sıkıldım Dedimki Megelli Güzel Motora Benziyor Motoruda Saten yazdan yaza pazarları Kullanacam İdare Edermi Beni Diye Düşündüm Bazı Arkadaşlar Olaya Vibrator Falan Katmıs Hepsini Şikayet Ettim Saten Güzel Yorumda Bulunanlarada Çok Teşekkür Ediyorum CBR 125 İmi Satmama Kararı Aldım Teşekkürler.

sokakbebesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD - Dyna wide glide
    Çocuk kıza demiş sana aşık oldum kız demiş aşık olduğunu nerden biliyim çocuk demiş aşkından titriyorum kızda demiş ne kadar megelli bir erkek
    cbr1907, KellyKey, GÖKTÜRK99 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    al arkadaşım. kafana koyduysan zaten alacaksın. bir musibet bin nasihattan iyidir.
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı grk64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 Alma Şansım Olsa Saten Megelli yi Düşünmem Ben Derdimi Anlatamadım Pek Bi r25 cbr 250 Alıcak Durumum Yok Suan Bende Cbr 125 Sıkıldım Dedimki Megelli Güzel Motora Benziyor Motoruda Saten yazdan yaza pazarları Kullanacam İdare Edermi Beni Diye Düşündüm Bazı Arkadaşlar Olaya Vibrator Falan Katmıs Hepsini Şikayet Ettim Saten Güzel Yorumda Bulunanlarada Çok Teşekkür Ediyorum CBR 125 İmi Satmama Kararı Aldım Teşekkürler.
    senin iyiliğini düşünen adamı şikayet edeceğini bilseydim hiç tavsiye vermezdim. al kardewş megelliyi de dünya kaç bucak gör elinde patlasın makina
    tinerci bunu beğendi.

Adamı bir beladan kurtardık bir de şikayet etmiş iyi mi

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Nesli tükenmiş motora para mı verilir ? O marka artık üretim yapmıyor, yapmadığı gibi üretimi yapan Zongshen firması bile bu motoru ön plana çıkarmıyor. Bir kere açık ara hayatımda gördüğüm en titreşimli motor. Motorda sadece görüntüye bakanların bir numaralı tercihi. Diğerini de sen yazmışsın zaten, YZF-R125...

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin iyiliğini düşünen adamı şikayet edeceğini bilseydim hiç tavsiye vermezdim. al kardewş megelliyi de dünya kaç bucak gör elinde patlasın makina
    Ben İyi Yorumlara Tesekkür Ettim Saten Kardesim Ben Yok Vibratör Seviyosan Al Yok Cinsel Seçimin Falan Diyenleri Şikayet Ettim yanlıs anladınız.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı grk64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben İyi Yorumlara Tesekkür Ettim Saten Kardesim Ben Yok Vibratör Seviyosan Al Yok Cinsel Seçimin Falan Diyenleri Şikayet Ettim yanlıs anladınız.

Sen konuya kalkıp AEA ya güvenmiyorum diye gir, yılların tecrübesini küçümse sonra benimle dalga geçtiler diye şikayet et.

Kusura bakma ama Sesli güldüm haline.
    ybalci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)