Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 saniyelik dalgınlık nelere yol açabilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Çok şükür benimki çok basit bir olay olarak kaldı ama 1 saniyelik dalgınlığın nelere yol açabileceğini göstermek amacıyla videoyu paylaşmak istedim.

-Sağolsun sağımdan sürekli sıkıştıran motorcu arkadaşı kollayayım derken olmayacak tam viraj girişinde duran taksiciye az daha patlatıyordum, son anda sola kırarak sis farını takmayla kurtardım.

https://youtu.be/xChItnq0u3k

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

sinansari_fb bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    işte biz bunlara mal motorcu diyoruz, sizde acele etmişsiniz çok sıkıştırıyorsa bırakın geçsin alan yaratın kendinize

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    en güzeli önüne kıracaktınız diğer motorcunun,onu takip edecem derken aynaya odaklanmışsınız.Ben böyle durumda arkamdakine odaklanmak yerine direk önüne kırmayı tercih ediyorum.HEr motor üstündeki motorcu değil malesef.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    En büyük düşmanımız bu tip motosiklet sürücüleri aslında.

Hem halk arasında hareketleriyle motosiklet sürücülerini kural tanımaz gösteriyor.

Hemde bizzat başka bir motosiklet sürücüsünü bile kazaya sürükleyebiliyor.

Geçmiş olsun.
    schumacher__ bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Geçmiş olsun o yanında ki motorcuya mi küfredeyim? yoksa tam virajda 4lü yakmadan yolcu indiren taksiciye mi? Bilemedim.
    Panashira bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    yav geçen şile otobanında orta seritte gidiyorum,yolun sagi da solu da boş aslında.bunun gibi mal bir motorcu birden yanimdan gecti lan bari bir kornaya bas.

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    gecmis olsun, şu taksilere carpmayin dokunmayin abi adami mesgul ediyosunuz diye cok guzel yolabilir.ayrica kollamayin kimseyi, o sizi tehlikeye atacak kadar gamsiz suruyosa siz niye bu kadar comert olasiniz ki? bir musibet bin nasihat, tecrubenizi ucuz yasamissiniz sanslisiniz belirtmek isterim

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    kaç defa başıma geldi tam sağa kayacam bi bakıyorum yanımda bi motor var, ne bi selektör ne bi korna, son anda bakmasam üst üste binecez adamlarla.. Hele bir de büyük motor gördümü iyice gaza mı geliyorlar napıyorlar anlayabilmiş değilim. Arabalarla bi sorunum olmamasına rağmen kaç defa kaza tehlikesi geçirdim bunlar yüzünden, bu sefer de ona konsantre olunca taksiciye patlatıyorduk..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)