Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 Honda cbr400r nc750x ve grom tokyo moto show

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    cbr 400 r bocege benzemiş...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    NC750 de hala tek disk.. Rezalet.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Nc750 fotolarda mt60rs corsa. Memlekete gelir, dunlop'la.

NC750 de ön diskin ve tur camının büyütüldüğü söylenmiş.
    Ya şimdi düşünüyorum NC750-tenere ve versys arasında fiyat farkı çok az. Neden NC almalı ki? Zorluyorum kendimi ama yakıt dışındı bir şey bulamıyorum

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    400r çok güzel olmuş ama bizdeki vergi sıkıntısından, "o poroyo 400 cc mo olonor" ve "r25 onu tokatlıyormuş" kafasından dolayı satmaz.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400r çok güzel olmuş ama bizdeki vergi sıkıntısından, "o poroyo 400 cc mo olonor" ve "r25 onu tokatlıyormuş" kafasından dolayı satmaz.
    valla hocam hiç kusura bakma ama fiyatı yüksek olursa bende derim "o paraya o motor alınmaz" diye. 400cc motoru R25le kıyaslama gereği duyanlara cevap bile vermeyin zaten o ayrı bir konu

zaten hali hazırda satılan büyük abisi cbr500r'ın durumu ortada. Fiyatı ise tamı tamıda 23200 TL !!!

Sizi bilmem ama ben okadar kolay para kazanmıyorum, gidip devlete kucak dolusu vergi verme heveslisi ise hiç değilim. 400cc motosiklet ülkemizdeki vergi politikası yüzünden bizim ülkede "ölü doğan çocuk" demektir. Ekonomik olsun dersen hem vergisi hem yakıtı az, kullanımı kolay 250cc ler var.

Vergisi önemli değil az daha güçlü olsun dersen 600cc kılasmanında çuvalla motor var. Eeee ne kaldı geriye, 400cc nin espirisi nedir??

Benim tahminim ise şudur ki hondanın azıcık kafası çalışıyorsa yamahadan ders alır, adamlar nasıl R3 ü bizim ülkeye getirmeyip ufak kardeşi 250cc olan R25i getirdiler.
    Bunlarda bu kasaya 250cc güzel bir çift silindir blok koyarlarsa ve yeni cbr250r derlerse işte o zaman yamahayı alır bir telaş, şamata ve cümbüş başlar

NC ise yeni makyajıyla "bence" daha güzel olmuş. Bakalım fiyat olarak honda ne diyecek makyajlı nc ye fuarda görürüz.
    Mexico bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Soba borusuna devam !!

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NC750 de ön diskin ve tur camının büyütüldüğü söylenmiş.
    Ya şimdi düşünüyorum NC750-tenere ve versys arasında fiyat farkı çok az. Neden NC almalı ki? Zorluyorum kendimi ama yakıt dışındı bir şey bulamıyorum
    yakit
    ekstra bagaj alani
    dusuk devirlerde yuksek tork (dusuk devirlerde kullandigin zaman daha uzun motor omru)
    honda servis agi
    Mexico bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Cbr guzel olmus.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hocam hiç kusura bakma ama fiyatı yüksek olursa bende derim "o paraya o motor alınmaz" diye. 400cc motoru R25le kıyaslama gereği duyanlara cevap bile vermeyin zaten o ayrı bir konu

zaten hali hazırda satılan büyük abisi cbr500r'ın durumu ortada. Fiyatı ise tamı tamıda 23200 TL !!!

Sizi bilmem ama ben okadar kolay para kazanmıyorum, gidip devlete kucak dolusu vergi verme heveslisi ise hiç değilim. 400cc motosiklet ülkemizdeki vergi politikası yüzünden bizim ülkede "ölü doğan çocuk" demektir. Ekonomik olsun dersen hem vergisi hem yakıtı az, kullanımı kolay 250cc ler var.

Vergisi önemli değil az daha güçlü olsun dersen 600cc kılasmanında çuvalla motor var. Eeee ne kaldı geriye, 400cc nin espirisi nedir??

Benim tahminim ise şudur ki hondanın azıcık kafası çalışıyorsa yamahadan ders alır, adamlar nasıl R3 ü bizim ülkeye getirmeyip ufak kardeşi 250cc olan R25i getirdiler.
    Bunlarda bu kasaya 250cc güzel bir çift silindir blok koyarlarsa ve yeni cbr250r derlerse işte o zaman yamahayı alır bir telaş, şamata ve cümbüş başlar

NC ise yeni makyajıyla "bence" daha güzel olmuş. Bakalım fiyat olarak honda ne diyecek makyajlı nc ye fuarda görürüz.
    Fikrine saygı duyuyorum ama 50 tlye de pantolon alan insan var 250 tlyede. Kim parasını nasıl isterse harcar. 500r zaten bunun örneği. Bende ikinci el 600lük alacağıma sıfır 500 alırım diye düşünüyorum. Hoş bende daha 250 cc alacak para yok :D

@aytacaksel

Hocam açıkçası o segmentteki motorlara merakım var.
    Ama NC'ye bakınca, büyük CBF gibi geliyor bana. Bagaj ve yakıt olumlu şeyler. Peki uzun yol? Okuduğum konularda hemen hemen hepsi sele uzun yolda rahatsız demiş. Ben bu tarz motoru sadece işe gidip gelmektense, uzun seyahatler için alırım. (Arada şehir içinde de gazlarım)
    Açıkçası tipide diğerlerine göre bir tık daha düşük. Acaba benim anlamadığım teknik detaylar mı var dedim kendi kendime.
    Birde o motora o devir saati yakışmıyor. Devir saati analog olsaydı daha iyi olurdu. (Bence)

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aytacaksel

Hocam açıkçası o segmentteki motorlara merakım var.
    Ama NC'ye bakınca, büyük CBF gibi geliyor bana. Bagaj ve yakıt olumlu şeyler. Peki uzun yol? Okuduğum konularda hemen hemen hepsi sele uzun yolda rahatsız demiş. Ben bu tarz motoru sadece işe gidip gelmektense, uzun seyahatler için alırım. (Arada şehir içinde de gazlarım)
    Açıkçası tipide diğerlerine göre bir tık daha düşük. Acaba benim anlamadığım teknik detaylar mı var dedim kendi kendime.
    Birde o motora o devir saati yakışmıyor. Devir saati analog olsaydı daha iyi olurdu. (Bence)
    ilk sene bodruma gidip geldim, ne yalan soyliyim kicimin orta noktasida yara cikti
    neyseki bebek pudrasi falan var :p
    bu sene bodrum antalya yaptim geldim, hic birsey olmadi. ya kicim seleye, alisti yada tam tersi

yollarda tenere versys toplamindan fazla nc gormusumdur. bu kadar insan yaniliyor olamaz

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikrine saygı duyuyorum ama 50 tlye de pantolon alan insan var 250 tlyede. Kim parasını nasıl isterse harcar. 500r zaten bunun örneği. Bende ikinci el 600lük alacağıma sıfır 500 alırım diye düşünüyorum. Hoş bende daha 250 cc alacak para yok :D
    Hocam elbet insanların tercihlerine saygı duyarım bende. Ama bir mal pahalıysa pahalıdır. Benim belirtmek istediğim buydu. Çok parası olan alır, kimse niye aldın da diyemez.

Ama çıkıpta kelepir mal muamelesi yapmayın bu motorlara, fazla prim vermeyin markalara. Ben tüketiciyim, her zaman tüketici açısından bakarım olaya, nezaman bir honda veya yamaha bayii açarım işte o zaman "bu motorlar bu paraya bedava, kaçırmayın hemen alın" derim
    A.Türker bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    nedir bu scrambler özentisi yav

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)