Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kazaya ramak kala kendi videomdur. LOADİNGGGG......!!!!YÜKLENİYOR.....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    dün yeni lastikten bahsediyordum nazara geldim herhalde.
    ama lastiklerim olsun kendi yaptığım panik fren pratiklerim olsun meyvesini çoğu zaman vermiştir.
    hızım düşük olsada bir anlık refleks ile lastikleri kitlemeden ön arka ani panik fren ile kızaklamadan durdum.
    eğerki panik freni iyi yapamassanız lastiklerden herhangi biri kaymış olsaydı yüzde /100 vururdum.

siz siz olun özellikle panik fren çalışın. panik anında bile ne kadar sakindim. çünkü 26000 km yi geride bıraktım şükürler olsunki kendimi motosikletimi lastiklerimi ve frenlerimi tanıyordum. gördüğünüz gibi panik fren pratik yapmanın avantajları. üstelik arka lastik rodajda .
    suç bendeydi sağda kaldırımda yürüyen bayanı birine benzetmiştim biraz fazla bakınca önümdeki taksinin o caddede durabileceğini düşünmedim. zaten eğerki birine kitlenirsem hızımda otomatik olarak düşüyor burdada öyle oldu.
    video yüklenince atarım.
    PANİK FRENDE OLSA ÇOK YÜKSEK BASINÇ İLE KESİNLİKLE ÖN ARKAYI ÇOK YÜKSEK BASINÇLA SIKARSANIZ FREN MESAFESİ UZAR. ÇÜNKÜ AMORTİSORLER DEVREYE GİRMEYECEĞİ İÇİN SIKINTI OLUR diye düşünüyorum. panik frende olsa kendi limitinizin yani pratik yapıyorsunuzya maksimum nerede ne zaman kitleneceğini bilmek ÇOK ÖNEMLİ !!!! hanginiz biliyor bunu hiç deneyen oldumu ?

sanmıyorum. bence deneyin deneyin ki bu tür kazalara bulaşmamış oluruz. gerçi suç ve hata bende idi kabul ediyorum. ama bu fren çalışmasını bilmeyen biri olsaydım tekerlerden biri kızaklar ve mesafe uzar ve sonunda gümlerdim.
    bu videomu size göstermemin amacı panik fren pratiklerinin çalışmasının ne kadar önemli olduğunu göstermek içindir. yoksa ben rezil olmuşum önemli değil.
    kazasız belasız sürüşler. ha bu arada fazla bakmayın sağa sola benim gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Gecmis olsun ben de sağda kaldirimda bayani birine benzetip kilitleniyorum bazen sık sık genelde arasıra
    barodi, gurkanerkan, ferhatkars ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    videoyu eklemeyi unutmuşsunuz galiba

Motosikleti
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoyu eklemeyi unutmuşsunuz galiba
    konu başlığında belirttim loading yükleniyor diye

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun ben de sağda kaldirimda bayani birine benzetip kilitleniyorum bazen sık sık genelde arasıra
    Birine mi benzetiyosun yoksa başka birşey mi hocam ?

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Azicik da Türkçe kurallarina dikkat edersen okumasi ve anlamasi daha kolay olacak bizler icin. Bunun disinda kendi varsayimlarin uzerinden millete durup dururken atarlanmana anlam veremedim. Onun disinda tebrikler, egitimlerin ve denemelerin meyvelerini vermis. Gecmis olsun.

Motosikleti
    Alıntı akjenas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azicik da Türkçe kurallarina dikkat edersen okumasi ve anlamasi daha kolay olacak bizler icin. Bunun disinda kendi varsayimlarin uzerinden millete durup dururken atarlanmana anlam veremedim. Onun disinda tebrikler, egitimlerin ve denemelerin meyvelerini vermis. Gecmis olsun.
    atarlanmak mı kime atarlanmışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

kardeşim yanlışın var totemons a verdiğim cevap atarlanma deyilki bu işaret yerine bunu yapsaymışım keşke herhalde bu işaret sana ordan atarlanma gibi geldi. oysa durum sandığın gibi değil.

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    panik frende olsa kendi limitinizin yani pratik yapıyorsunuzya maksimum nerede ne zaman kitleneceğini bilmek ÇOK ÖNEMLİ !!!! hanginiz biliyor bunu hiç deneyen oldumu ?

sanmıyorum.
    Alinti yaptigim kisimdan bahsediyordum kardesim, totemons'a verdigin cevapla alakasi yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sana artık inanmıyorum 30 çocuğu tekme tokat dövdüm diye başlık açtın beklettin bizi bi izledik makarneks dağıtıyor

Motosikleti
    Alıntı akjenas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alinti yaptigim kisimdan bahsediyordum kardesim, totemons'a verdigin cevapla alakasi yok.
    orda bir atarlanma söz konusu olmadığı gibi haddime deyil sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorum. benden daha acemi arkadaşlar illaki vardır. bende kendi tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum. benden daha iyi hatta çok iyi sürücülerde keşke bildiklerini paylaşsa da bişeyler öğrensek. uyarı niteliğinde bir cümle yani önemli bir şey olduğunu vurgulamak amacı taşıyor. yoksa ben kimimki ben haddimi biliyorum beş para etmez malın biriyim. hepsi bu . sıkıntı yok atarlanma yok kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

furkanuc ve shooter1 bunu beğendiler.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    yaa işte böyle insanın başına ne gelirse meraktan bak ''merak''tan
    vallahi tam panik fren yinede iyi kurtarmışsın barodi Allah tekerini düz bastırsın
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Üstüme vazife olmayarak; dakika 1,50 gibi durduğunuz trafik lambasındaki konumlanmanız tehlikeli değil mi? Ben hatalı bir konumlanma olduğunu düşünüyorum. Bir de ticarinin sağa yanaşması = durmak Orda dikkatiniz başka bir noktada muhtemelen.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakışın kırmızı montlu hatuna kilitlendiği için panik fren yapmak zorunda kalmış olabilir misin ?
    barodi ve Uykusuzcorap bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Kiza bakarken mi olmus sanki gecmis olsun yinede.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstüme vazife olmayarak; dakika 1,50 gibi durduğunuz trafik lambasındaki konumlanmanız tehlikeli değil mi? Ben hatalı bir konumlanma olduğunu düşünüyorum. Bir de ticarinin sağa yanaşması = durmak Orda dikkatiniz başka bir noktada muhtemelen.
    1.50 de dogru yerde konumluyum.

Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    Vidyodan anladım kadarıyla sana bu yıl kurban ne kesceksin deseler karı kız kesicem diyiceksin dikkat sıfır bir motor sürücüsü araç sürücüsüne göre 3 kat daha dikkatli olmak zorunda ve fren mesafesi öle araba gibide değil bildiğin gibi aman dikkat özellikle şehir içinde hayırlı akşamlar
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol kardesim

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi, baktığı gitmemiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kusura bakma ama böyle motosiklet sürülmez sen o 26000 km'yi boşuna yapmışsın. Tepegöz gibi heryeri tarıyosun, "bana bakıyolar mı acaba" diyerek herkesi kesiyosun(Teyzeleri bile kestin asohdsaod) kafa sabit durmuyor. Ayrıca arkadan kızı nasıl birine benzettin orasıda ayrı bi muamma.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakışın kırmızı montlu hatuna kilitlendiği için panik fren yapmak zorunda kalmış olabilir misin ?
    Bu bana ders olsun daha oncede bu sekilde oluyodu bidaha yok olmayacak. Benim trafikteki alan ve gorus hakimiyetimi yikan hersey dusmanimdir artik. Uzak kalacagim en iyisi uzak kalmak uzayip gitmek...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama böyle motosiklet sürülmez sen o 26000 km'yi boşuna yapmışsın. Tepegöz gibi heryeri tarıyosun, "bana bakıyolar mı acaba" diyerek herkesi kesiyosun(Teyzeleri bile kestin asohdsaod) kafa sabit durmuyor. Ayrıca arkadan kızı nasıl birine benzettin orasıda ayrı bi muamma.
    Oha cuss desem abes kacarmi ?
    Motosiklet surerken sen kafani sabit tut kardesim hicbir yere bakma ok.
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)