Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motor sezonu bitti diyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı bahadircolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik indirilmez.
    Tahta koyun lastiğin altına der AEA.
    Teşekkür ederim yarın şişiricem
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Kaskının camına yağmur damlalarının vurması, motordan indiğinde üstünün sırılsıklam olduğunu görüp şaşırmak güzel oluyo ayrıca kar yağdığında da garajda motorla oynamak çok eğlenceli :D
    İlker41 bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    sevgili levent goçmen kardeşim yazını okudum ve yerden göğe haklı olduğunu belirtmek isterim ve ayrıca bana hatamı görmemi sağladığın içinde sana çok teşekkür ederim haklısın dileyen yazında biner dileyen kışında biner herkezin görüşüne ve motor sevgisine sonsuz saygım var .bende seksenli yıllarda başladım motora binmeye garibanlıktan binemiyordum şimdi 125 honda titan var çok şükür beni idare ediyor motoru olmayanları iyi anlıyorum ALLAH onlarada nasib etsin.yazılarımda art niyet yok aslında ama düşüncesizlik var ve kimi kırdığsam çok özür diliyorum herkeze hayırlı akşamlar tekeriniz düz bassın.
    Levent bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Geçen gün yeni bir yağmurluk almıştım. Ardından istanbuldan çanakkaleye dönerken yolun yarısında yağmura yakalandım. Yağmurluğum ıslanmasın diye giymedim :D

Bize her mevsim sezon
    İlker41 bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Yattım kalktım yağmurlu havada motora bindim,soğukta motora bindim yaz kış demeden güya ismi Motorcu işte artistlik olsun diye.
    Bir gün ön yargılarımdan sıyrılmak için dedim ki dolmuşa bineceğim.Dolmuşa bindim ne güzel hiçbir yerim ıslanmadan çamur olmadan rezillik çekmeden gittim geldim.Bazen hırslarımızı bırakıp mantık dahilinde hareket etmek gerekiyor.
    Senelerdir memur olmanın ve motor almanın hayalini kurdum.Memur olma hayalim gerçekleşti maddi imkanım olduğu halde motor alamadım hava şartlarından dolayı araba aldım iyiki de araba almışım.Mayısta kısmetse hiç dert tasa soğuk çekmeden motoru alacağım.
    Şimdi burada edebiyat parçalamış olmayayım imkanım olmadığı zaman bende dona dona motora bindim.
    İşin özeti illa motorcuyum diye imkanlarımız varken hayatımızı riske atmayalım.
    İlker41 bunu beğendi.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yağmur yağınca keyiften uçuyorum resmen. bugün yeğenimin doğum günü nedeni ile sadece partisine gidip gelmek oldu. bu önümüzdeki hafta yağmurlar devam ederse arkadaşın ktm 450 exc motorunu alıp çamurda hoplayıp ziplayacam...
    İlker41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)